Barbie a Škola pro princezny

USA, 2011, 81 min

Ezekiel Norton

Elise Allen, Kati Rocky

BC Smith

Toto HOD:je za NETERKU!Jej sa BARBIE veľmi pozdáva.Samozrejme,že aj ja uzriem nejakú tu scénku,ale tieto rozprávky sú pre DETI a hlavne BABY.Takže má donútila ohodnotiť všetky barbie čo pozerá stále dookola! PS:neurobte deťom radosť!(2.7.2013)

Věděli jste, že každá dívka je tak trochu princezna. Matel to ví. Stejně kreslené, nic nového, pěkná dívčí hudba, normální příběh, klasika. CITÁT - Jé, dneska připravili jahodové dortíky !!........... Já to nemusím, ale děti to žerou.(27.5.2012)

Přišla jsem na chuť na filmy, kde je Barbie. Je to takové oddechové a takové správňácké. Pokaždé je to o něčem jiném, ale o to zajímavější. Tenhle příběh mě ze začátku moc nenadchnul, ale jakoby mávnutím kouzelného proutku se to začalo odvíjet, že jsem se na to koukala opravdu s chutí.(15.10.2011)

• Olík

V rámci společně tráveného času s mou desetiletou příbuznou jsem absolvoval svůj druhý příběh zfilmované panenky Barbie, se závěrem zcela shodným jako při našem prvním setkání. Ačkoliv Barbie a škola pro princezny zpohádkovaně kopíruje ověřenou šablonu tennagerských komedii o třídním nováčkovi bojujícím s protivnou školní královnou podporovanou jejími stejně postiženými nochsledkami, musím jí označit za zcela vhodnou pro mladé slečny od nula do 12 let (a možná i pro chlapce, tam bych však horní hranici posunul o kapánek směrem dolů :D).(20.7.2012)

Co se mi na filmu opravdu líbí je to, že zvedá sebevědomí malým holčičkám a vtlouká jim do hlavy, že v každé je kousek princezny. Řekla bych, že malým dětem se tenhle film opravdu bude líbit, také ukazuje, že skoro každý zlý se může napravit. Ale pro dospělého to bude nudná podívaná.(28.5.2015)