poster

Barbie a Škola pro princezny

 • USA

  Barbie Princess Charm School

Animovaný / Rodinný

USA, 2011, 81 min

Režie:

Ezekiel Norton

Scénář:

Elise Allen, Kati Rocky

Hudba:

BC Smith

Scénografie:

Walter P. Martishius
(další profese)
 • Olík
  **

  V rámci společně tráveného času s mou desetiletou příbuznou jsem absolvoval svůj druhý příběh zfilmované panenky Barbie, se závěrem zcela shodným jako při našem prvním setkání. Ačkoliv Barbie a škola pro princezny zpohádkovaně kopíruje ověřenou šablonu tennagerských komedii o třídním nováčkovi bojujícím s protivnou školní královnou podporovanou jejími stejně postiženými nochsledkami, musím jí označit za zcela vhodnou pro mladé slečny od nula do 12 let (a možná i pro chlapce, tam bych však horní hranici posunul o kapánek směrem dolů :D).(20.7.2012)

 • Renie42
  ****

  Přišla jsem na chuť na filmy, kde je Barbie. Je to takové oddechové a takové správňácké. Pokaždé je to o něčem jiném, ale o to zajímavější. Tenhle příběh mě ze začátku moc nenadchnul, ale jakoby mávnutím kouzelného proutku se to začalo odvíjet, že jsem se na to koukala opravdu s chutí.(15.10.2011)

 • pida123
  *****

  " Až tam budu stát a z výšky se zpříma budu dívat, z vršku světa dotknu se hvězd. Až tam budu stát, křídly mávnu, můžu lítat. Sny se splní, já to vím. Až tam budu stát." Tenhle počin (i když s nedokonalou animací) jsem si oblíbila snad nejvíc. Příběh trochu slabý, ale co by se taky dalo čekat od komerčních pohádek propagujících tu dokonalou hračku, se kterou jsem si nemohla hrát jako malá, jelikož stála šílený prachy (což se moc nezměnilo). Co ale stojí za to, se na tohle kouknout, jsou ty písničky. A jak jinak, než že moje díťata to maximálně žerou - a to mají na hraní jen panenky od ťamanů.(1.4.2015)

 • Havala
  odpad!

  Co to WTF má znamenat? Devadesátiminutová reklama na Matelovou Barbínu? To si někdo dělá prdel ne? A safra, ono toho je víc....(10.11.2012)

 • ludovit14
  ***

  Toto HOD:je za NETERKU!Jej sa BARBIE veľmi pozdáva.Samozrejme,že aj ja uzriem nejakú tu scénku,ale tieto rozprávky sú pre DETI a hlavne BABY.Takže má donútila ohodnotiť všetky barbie čo pozerá stále dookola! PS:neurobte deťom radosť!(2.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace