poster

Barbie a Škola pro princezny

 • USA

  Barbie Princess Charm School

Animovaný / Rodinný

USA, 2011, 81 min

Režie:

Ezekiel Norton

Scénář:

Elise Allen, Kati Rocky

Hudba:

BC Smith

Scénografie:

Walter P. Martishius
(další profese)
 • Streeper
  ***

  Co se mi na filmu opravdu líbí je to, že zvedá sebevědomí malým holčičkám a vtlouká jim do hlavy, že v každé je kousek princezny. Řekla bych, že malým dětem se tenhle film opravdu bude líbit, také ukazuje, že skoro každý zlý se může napravit. Ale pro dospělého to bude nudná podívaná.(28.5.2015)

 • ben666
  **

  Nedělní ráno a " povinné" shlédnutí se sestrou.(25.10.2015)

 • blondboss
  **

  Princeznovská škola od Barbie ma veľmi nebavila. Príliš detské, príliš kúzelné a bez nejakého lepšieho nápadu. Rozhodne existujú aj lepšie rozprávky z tejto série, ktoré mali v sebe brutálne čaro, ktoré som tu trošku postrádal. Pre deti ale určite fajn. 45 %(15.2.2017)

 • Renie42
  ****

  Přišla jsem na chuť na filmy, kde je Barbie. Je to takové oddechové a takové správňácké. Pokaždé je to o něčem jiném, ale o to zajímavější. Tenhle příběh mě ze začátku moc nenadchnul, ale jakoby mávnutím kouzelného proutku se to začalo odvíjet, že jsem se na to koukala opravdu s chutí.(15.10.2011)

 • Terva
  ****

  Věděli jste, že každá dívka je tak trochu princezna. Matel to ví. Stejně kreslené, nic nového, pěkná dívčí hudba, normální příběh, klasika. CITÁT - Jé, dneska připravili jahodové dortíky !!........... Já to nemusím, ale děti to žerou.(27.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace