Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál)

• Kanada

My Little Pony: Friendship Is Magic

My Little Pony

Animovaný / Komedie / Fantasy

Kanada / USA, 2010, 91x25 min

Chytne vás to a nepustí.(12.5.2011)

Ze zvědavosti jsem se kouknul na pár dílů abych zjistil co s tím všichni tak blázní. Přiznávám, sranda to je, ale ta animace mi přijde šílená.(19.10.2012)

Opravdu jsem se ze začátku ptal sám sebe, co to se mnou je, že mě baví na první pohled seriál pro malé holky, ale zdálo se mi to neskutečně dobré, léta jsem nezažil aby nějaký seriál natolik zaujal, zjistil jsem, že nejsem sám. Pokud si člověk sjede několik dílů, bez bídného našeho dabingu, má to prostě něco do sebe. Nenuceně pozitivní seriál s výraznými charaktery bez infantilních příběhů, nejradši mám Rainbow Dash, po ní Fluttershy, nejméně Pinkie Pie. Co se týká komunity rád se koukám na její výtvory, například příběh My little Dashie je opravdu doják, ale nesnáším tu část Bronies ,která označuje lidi, které to neoslovilo za "hatery" (odporné slovo, nesnáším ho) a s tím také přehnané používání angličtiny, i když to kolikrát ani jinak nejde, když máme tak debilní dabing a překládání pojmů v seriálu. Nechápu také ty blbečky co se snaží za každou cenu rozšířit stádo a cpou poníky všude, zbytečně tak pěstujou v jiných lidech averzi. My Little Pony mě chytlo ,rád se na to koukám, nikomu to necpu a nikde se tím nechlubím, protože je to pořád jenom seriál.(30.12.2013)

Seriál jsem si sehnal s tím že zkouknu jeden díl a konec, protože původní seriál z 80 let nesnáším, a tak jsem čekal něco podobného i tady. ALE. Za prvé roztomilost poníků a nádherná animace, už jen to Vás donutí zkouknout všechny díly, a ty příběhy jsou fajn. Navíc pár odkazů na filmy jsou úžasné, navíc žádná postava nebyla slabá ani špatná. Prostě paráda. I když si připadám trochu divně. NEJLEPŠÍ SERIÁL EVER!!!!(15.8.2011)

Hezký seriál pro děti, pohodových 60%.(30.6.2015)