Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál)

• Kanada

My Little Pony: Friendship Is Magic

My Little Pony

Animovaný / Komedie / Fantasy

Kanada / USA, 2010, 91x25 min

• kajda.l

Když mě filmy nebaví a že momentálně vůbec nebaví, tak ... Přijdou vhod poníci! Po prvních pár dílech je to na pět zařivých, růžových hvězdiček. Geniální roztomilost.(25.10.2014)

Seriál, který se svým autorům poněkud vymknul kontrole a zaujal úplně jinou cílovou skupinu, než pro které je tento seriál stvořen. Až z toho jde trochu hrůza, když vidím skoro dospělé lidi, jak si do svých avatarů dávají tyto poníky. Proč tomu tak je? To jsem se snažil zjistit, ale pochopit se to opravdu nedá. :-) Děj jednotlivých epizod je opravdu tvořený pro malé diváky. Jde tady vlastně o to, že přátelství je to nejlepší pod sluncem a že všechno dopadne dobře, když budete držet při sobě. Popravdě se na to koukat dá, dá se tu i lecčemu zasmát, asi je v tom skryté sdělení, které vás nutí se na to dívat a milovat to. :D(21.11.2015)

Chytne vás to a nepustí.(12.5.2011)

Seriál jsem si sehnal s tím že zkouknu jeden díl a konec, protože původní seriál z 80 let nesnáším, a tak jsem čekal něco podobného i tady. ALE. Za prvé roztomilost poníků a nádherná animace, už jen to Vás donutí zkouknout všechny díly, a ty příběhy jsou fajn. Navíc pár odkazů na filmy jsou úžasné, navíc žádná postava nebyla slabá ani špatná. Prostě paráda. I když si připadám trochu divně. NEJLEPŠÍ SERIÁL EVER!!!!(15.8.2011)

Tak se mě kolega v práci ptal, co budu dělat o víkendu a já mu říkal, že se budu koukat na My little pony, že mi to bylo doporučeno jedním zdejším uživatelem jehož tipy jsou většinou velmi užitečné. Kolega se na mě podíval a s úsměvem prohlásil : "Jo, poníci jsou děsně roztomilý a hlavně proti většině těch dětských pořadů co jsem měl tu smůlu vidět ráno před odchodem do práce na Animáčku tohle je alespoň o něčem". Kolegovi je 25 let, nemá děti a evidentně kouká na poníky... No a tak jsem se i já pustil do sledování příběhů z Equestrie a seznámil se s Twilight a ostatními hrdiny tohoto seriálu a z nějakého důvodu, který se jen těžko popisuje jsem i já ihned pochopil, že tenhle seriál je opravdu kouzelný. Vizuální stránka je prostě nádherná a poníci jsou neskutečně roztomilí, takže se na tohle dílko kouká úplně samo. Hudba je příjemná a melodická a písničky jsou hodně chytlavé, zatím jsem se minimálně dvakrát přistihl, jak si klepu nohou do rytmu. Příběhy jsou většinou vcelku jednoduché, ale stejně se vám docela často stane, že vás to přinutí se nad některými věcmi zamyslet. Charaktery jsou naprosto úžasné, pro mě osobně nejvíc vyniká Rainbow Dash, Fluttershy, Twilight a úplně nejradši mám Pinkie Pie, nevím co ten poník bere, ale rozhodně to chci taky. Humor je skvělý, občas sice docela dětský, ale stejně mám povětšinou na obličeji úsměv od ucha k uchu a doslova se těším, co za blbosti zase Pinkie Pie předvede... A tak i když rozhodně nejsem cílová skupina, tak jsem dosáhl zjištění, že i já mám asi někde v sobě pětileté děcko a tak i když mi letos už je 30 let, tak i já koukám na poníky a nijak se za to nestydím... Asi jsem divný a měl bych se nechat vyšetřit, ale není být normální vlastně děsná nuda ? Zatím plný počet 10/10.(11.4.2015)

• - Applejack je jediná hlavná postava, ktorej charakter sa nezmenil. Ďalších päť hlavných pony postáv vzniklo spájaním viacerých charakterov z iných sérií My little pony. (Momo_desu)

• - Canterlot je hlavným mestom Equestrie. (Momo_desu)

• - Oficiální zkratka seriálu je MLP FiM (My Little Pony Friendship is Magic) (LindaKola)