poster

Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál)

 • Kanada

  My Little Pony: Friendship Is Magic

 • Slovensko

  My Little Pony

Animovaný / Komedie / Fantasy

Kanada / USA, 2010, 91x25 min

 • Skejpr
  *****

  Po první sérii zatím neskutečně roztomilý nářez, který ale vykazuje nádhernou animaci, po většinou skvěle gradované příběhy s chytlavými (a dobrými) písničkami a muzikálovými výstupy (Winter Wrap Up je brilantní), chytře podaná poselství o přátelství, která ovšem v podobné míře neuškodí a v neposlední řadě také plno sekundárních fórků, které původně zamýšlená cílová skupina skutečně nemá šanci ocenit... Poníci jsou neuvěřitelně NERDská lebeda :)) A nestydím se, že na ně koukám, protože není za co se stydět.(12.4.2012)

 • Madsbender
  ***

  Nebudem sa tu hrať na sprofanovaného davového hejtera ani vyznávača recesie, alebo prosto len idiota, ktorý si myslí, že je na pózerskom uťahovaní si z tohoto zvláštneho fenoménu niečo extrémne vtipné a zaujímavé. Podľa môjho názoru v podstate celkom obstojný, miestami prekvapivý milý počin, ktorý si akýmsi podivným spôsobom získal pozornosť širokej verejnosti a rozdelil divákov na dva tábory. Ja preto zaujmem neutrálny postoj a len poviem, že je to pri všetkej tej detinskosti vlastne príjemné, pekne animované a pre deti určite zaujímavé a vhodné. Problém je v tom, že to je všetko, Poníci nijako nevybočujú zo záplavy podobných seriálov, len sú natoľko roztomilí, že sa na nich nalepil dav kydačov hnoja z rád vyznavačov nonstop hejterstva Justina Biebera. Inak nič, čo by natoľko stálo za zmienku. 70%(21.4.2014)

 • philip.j.fry

  S plnou miskou jahodové ovesné kaše procházím kolem televize,kde je zrovna zapnutý Animáček, do mého pokoje abych ulehl k notebooku.Vtom mi zrak ulpívá na ději.Jů,poníci!Mé tajné sny se splňují!Už od dětství jsem si chtěl hrát s poníky.Jsou roztomilí.Nejlepší z nich je určitě Rainbow Dash,ostatní jsou vata.Oni umí kouzlit!No není to nebe?Má mysl dosahuje dokonalého vzrušení.Ano,chci jen poníky a nic víc,ano!Přátelství je magické a poníci super roztomilí!Trhnutím hlavy se probírám ze slastného komatu a zjištuji,že se dívám na seriál pro pětileté holčičky.S vědomím,že asi nejsem cílová skupina,odcházím s trapným pocitem od televize.Na počest onoho okamžiku,kdy jsem poprvé uviděl poníky,umisťuji je do čestného místa v Oblíbených seriálech.A hodnotit nebudu,pět hvězdiček by totiž nestačilo.(25.11.2013)

 • Master19
  ***

  Máme jich všech šest doma v různých provedeních a ne, nejsou moje... Jednoznačně prvoplánové, ale s těžko definovanou přidanou hodnotou.(8.12.2016)

 • kajda.l

  Když mě filmy nebaví a že momentálně vůbec nebaví, tak ... Přijdou vhod poníci! Po prvních pár dílech je to na pět zařivých, růžových hvězdiček. Geniální roztomilost.(25.10.2014)

 • - Oficiální fanoušci seriálu se skládali nejprve z mužů - z toho vznikl jejich název BRONY=BROther poNY=bratr poník. (LindaKola)

 • - Rainbow Dash je jediná hlavná postava, ktorá má značku na stehne známu ako "cutie mark", pozostávajúcu iba z jedného symbolu. Rarity, Applejack, Fluttershy a Pinkie Pie majú tieto značky v klastri troch a Twilight Sparkle má obrovskú iskru obklopenú piatimi menšími iskrami. (Momo_desu)

 • - Postavička Bon Bon má v každém díle jiný hlas. (Campbell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace