Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál)

• Kanada

My Little Pony: Friendship Is Magic

• slovenský

My Little Pony

Animovaný / Komedie / Fantasy

Kanada / USA, 2010, 91x25 min

Hezký seriál pro děti, pohodových 60%.(30.6.2015)

Já se vám přiznám, že se sám za sebe stydím, když sleduji tenhle seriál, plný ukňouraných inkoustových skvrn, ale vždy, když přepnu na tv barrandovský Animáček, musím zůstat sedět. Kdybych byl náctiletá školačka, asi bych to žral den i noc. Ale jsem, co jsem a musím říci, že se mi seriál líbí i tak. Takže za 3☆☆☆, stejně tomu moc nerozumím. Nejoblíbenější dcerčin seriál. {60%}(26.10.2014)

Po první sérii zatím neskutečně roztomilý nářez, který ale vykazuje nádhernou animaci, po většinou skvěle gradované příběhy s chytlavými (a dobrými) písničkami a muzikálovými výstupy (Winter Wrap Up je brilantní), chytře podaná poselství o přátelství, která ovšem v podobné míře neuškodí a v neposlední řadě také plno sekundárních fórků, které původně zamýšlená cílová skupina skutečně nemá šanci ocenit... Poníci jsou neuvěřitelně NERDská lebeda :)) A nestydím se, že na ně koukám, protože není za co se stydět.(12.4.2012)

• - Andrea Libman v seriálu dabuje dvě postavy, a to Flutershy a Pinkie Pie. Pro Flutershy nazpívala všechny písně, ne tak však pro Pinkie Pie ne, a to z důvodu vysokého tónu, který jí nedělal dobře na krk. (Campbell)

• - Rainbow Dash je jediná hlavná postava, ktorá má značku na stehne známu ako "cutie mark", pozostávajúcu iba z jedného symbolu. Rarity, Applejack, Fluttershy a Pinkie Pie majú tieto značky v klastri troch a Twilight Sparkle má obrovskú iskru obklopenú piatimi menšími iskrami. (Momo_desu)

• - Celé meno Pinkie Pie znie Pinkamina Diane Pie a ako jedinému poníkovi v seriály toto celé meno odznelo. (Momo_desu)