Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál)

• Kanada

My Little Pony: Friendship Is Magic

My Little Pony

Animovaný / Komedie / Fantasy

Kanada / USA, 2010, 91x25 min

Ne. Asi nikomu dobrovolně nepřiznáte, že sledujete kreslené příběhy partičky poníků, kteří jsou tak strašně roztomilí a cukrkandloví, až z toho oči přecházejí, ale tohle... je... něco... tak... strašně... MAGIC! Na své si přijdou především příznivci starých Cartoon Network seriálů jako Powerpuff Girls nebo Dexter's Laboratory...(3.8.2011)

Máme jich všech šest doma v různých provedeních a ne, nejsou moje... Jednoznačně prvoplánové, ale s těžko definovanou přidanou hodnotou.(8.12.2016)

• Jango_Fett

Dobré pro malé holčičky, ale nechápu co na tom vidí dospělí. Já se při seriálu nudil nebo mně vysloveně vytáčela tupost postav.(10.1.2014)

Chytne vás to a nepustí.(12.5.2011)

• kajda.l

Když mě filmy nebaví a že momentálně vůbec nebaví, tak ... Přijdou vhod poníci! Po prvních pár dílech je to na pět zařivých, růžových hvězdiček. Geniální roztomilost.(25.10.2014)

• - Princezna Cadance je nevlastní neteří pricezny Celestie. Pinkie Pie má tři sestry - Maud Pie (starší sestra), Marble Pie (mladší sestra), Limestone Pie (mladší sestra). (LindaKola)

• - Rainbow Dash je jediná hlavná postava, ktorá má značku na stehne známu ako "cutie mark", pozostávajúcu iba z jedného symbolu. Rarity, Applejack, Fluttershy a Pinkie Pie majú tieto značky v klastri troch a Twilight Sparkle má obrovskú iskru obklopenú piatimi menšími iskrami. (Momo_desu)

• - Oficiální zkratka seriálu je MLP FiM (My Little Pony Friendship is Magic) (LindaKola)