Země lidí (TV seriál)

Nicolas Brown

Nitin Sawhney

John Hurt

Dale Templar

Další z řady neskutečných seriálů BBC se záběry vyrážejícími dech, krásnou hudbou a hlasovým doprovodem Johna Hurta. Tentokrát se na Zemi podíváme z pohledu lidí a jejich schopnosti přizpůsobit se drsným podmínkám. Díky tomu jsou schopni přežít kdekoliv a právem se stali vládci planety. Co mě nejvíce uchvátilo, tak první záběry lidí v brazilské džungli, kteří dosud nemají ponětí o okolním světě, odvaha afrických lovců, kteří se dokáží postavit lvům a indický stavitel mostů z přírodních materiálů.(30.4.2014)

Vůbec jsem si nedovedla představit, jak lidé v jiných koutech žijí. To, co je pro mě neuvěřitelné je pro ně rutinou. Svět lidí rozšířil mé omezené hranice představivosti. Jeden z nejlepších dokumentů.(13.9.2014)

90%(7.3.2013)

Pro mě mistrovske dílo, hlavně po čtvrtém díle kdy borec lezl pro med a vůbec vsechny zaběry v dzungli. Perfektní záběry o zivotě 5*(15.6.2011)

Príde mi to ako rozšírenie Planéty Zem o pá ďalších záberov, nových faktov a vedomostí. Aj napriek tejto skutočnosti je to výborne spracovaný dokument o našej planéte a živote na jej povrchu.(21.4.2011)