Ledová smrt (TV film)

Ľadové zemetrasenie

Sci-Fi / Katastrofický

Kanada, 2010, 87 min

• Terva

Líbilo se mi, jak si Santa Klaus užíval tu zběsilou jízdu na sněhovém skútru, hned na úvod filmu. CITÁT - Rodina chce stromek (jsou Vánoce).......... Škoda, ale dramatická stránka snímku je slabá a vše ještě zpomaluje hudba. Vše pak ještě dokonají některé dialogy, které jsou jak vystřižené z nějaké telenovely. CITÁT - Máte zlomeninu ?......... Chtěl jsem napsat, že triková stránka filmu je celkem dobrá, viděl jsem i horší, ale od 56 minuty jsem změnil názor na podprůměrnou. Je to televizní film, ale dokoukal jsem to a ani se moc nerozčiloval. CITÁT - Je po všem, dal bych si koktejl......... Veselé Vánoce.(24.3.2012)

• Vědma

Takže na Aljašce rostou vánoční stromečky na ledovci. To je asi tak všechno, co mi utkvělo v paměti. Jo a ještě ten metanista, co všechno věděl a byl tak blbý, že tam jel a to teda nevím, co tam chtěl dělat a zřejmě to nevěděl ani on.V každém případě dlouho nevydržel a dobře mu tak.(12.1.2016)

• brit84

Moje znechucení je o to větší, že původně jsem myslel, že je to horor se stejným českým názvem. A zatímco jsem čekal, odkud vyletí nějaká parta zombíků, začaly postavy umírat vlivem metanu, který tryská ze země. Nevím pro kterou cílovou skupinu jsou tyto filmy určené, protože podle mě z toho musí být každému na blití. Ať už útočí mravenci, spadne meteor nebo vybuchne sopka, vždycky je to na jedno brdo. Zbytečné postavy umřou "strašlivou" smrtí a na konci se najde jednoduché řešení problému. Jedna perlička z děje. Kolem kontrolního stanoviště vojáků chce projet vědec, který do oblasti nesmí. Fintou se dostane dovnitř a vojáci začnou po ujíždějícím autě střílet. Člověk by čekal, že se za nimi vydají... Ne, za chvíli je záběr jak stojí na stejným místě a čumí. Za chvíli díky bohu zdechnou (za trest:)).(8.7.2012)

Dlouhá chvíle se tím dá krásně krátit. Nic přelomového. 50%(8.3.2012)

Náhodou....docela dobrý béčko. 55%(20.12.2012)