poster

Ledová smrt (TV film)

 • Kanada

  Ice Quake

 • slovenský

  Ľadové zemetrasenie

Sci-Fi / Katastrofický

Kanada, 2010, 87 min

 • AsylumFan
  ****

  Metan, to je noční můra všech metanistů. Na Aljašce, potvora jedna, zcela zvlčel, a vyskytl se zde, navzdory svým fyzikálním vlastnostem, dokonce v kapalném stavu. A když už methan zvlčí, je ho tolik, že kdyby toto množství uniklo do ovzduší, zahubí veškerý život na Zemi! Naštěstí se zde vyskytuje i vědec, který má tradičně né úplně chytrou manželku a dvě lehce retardované děti, protože jeho genialita nějak musí vyniknout. Nemusíme se bát, chlapík všechno zvládne, když plyn vyhodí do vzduchu, a to dokonce bez použití atomovky. Reakce je to tak dokonalá, že všechny ty miliardy tun kapalného plynu shoří během cirka deseti sekund a je konec. Po polibcích a plácání po ramenou, se svět stává opět krásným místem pro život a divák, dle své nátury, se může šťastně smát nebo vzteky řvát. Na Zillerově stupnici pěkných 80 %.(21.10.2012)

 • Lukyn007
  ***

  Náhodou....docela dobrý béčko. 55%(20.12.2012)

 • Danny F.
  ***

  Dlouhá chvíle se tím dá krásně krátit. Nic přelomového. 50%(8.3.2012)

 • Martin741
  *

  Horska zamrznuta sceneria bola to jedine, co bolo na filme pozitivne. Vsetko ostatne bolo vyslovene negativne. 5 %(10.12.2013)

 • Vědma
  **

  Takže na Aljašce rostou vánoční stromečky na ledovci. To je asi tak všechno, co mi utkvělo v paměti. Jo a ještě ten metanista, co všechno věděl a byl tak blbý, že tam jel a to teda nevím, co tam chtěl dělat a zřejmě to nevěděl ani on.V každém případě dlouho nevydržel a dobře mu tak.(12.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace