Ledová smrt (TV film)

Ľadové zemetrasenie

Sci-Fi / Katastrofický

Kanada, 2010, 87 min

• phoebess

No, ty logické díry mě tam teda pořádně vytáčely... ale pobavilo mě, že ledotřesení hnalo rodiče svými prasklinami a "ledzírama" směrem k dětem (jinak by je totiž hledali ještě doteď, resp. do té doby, než by se nadejchali metanu), ledová koule spadla právě ve chvíli, kdy kolem procházela hlídka, tatínek po tom, co mu to bouchlo málem u ucha, ještě uřízl vánoční stromeček a mohla bych pokračovat ;) ... no, za takové pobavení jim musím dát 1*(9.7.2011)

• brit84

Moje znechucení je o to větší, že původně jsem myslel, že je to horor se stejným českým názvem. A zatímco jsem čekal, odkud vyletí nějaká parta zombíků, začaly postavy umírat vlivem metanu, který tryská ze země. Nevím pro kterou cílovou skupinu jsou tyto filmy určené, protože podle mě z toho musí být každému na blití. Ať už útočí mravenci, spadne meteor nebo vybuchne sopka, vždycky je to na jedno brdo. Zbytečné postavy umřou "strašlivou" smrtí a na konci se najde jednoduché řešení problému. Jedna perlička z děje. Kolem kontrolního stanoviště vojáků chce projet vědec, který do oblasti nesmí. Fintou se dostane dovnitř a vojáci začnou po ujíždějícím autě střílet. Člověk by čekal, že se za nimi vydají... Ne, za chvíli je záběr jak stojí na stejným místě a čumí. Za chvíli díky bohu zdechnou (za trest:)).(8.7.2012)

• Vědma

Takže na Aljašce rostou vánoční stromečky na ledovci. To je asi tak všechno, co mi utkvělo v paměti. Jo a ještě ten metanista, co všechno věděl a byl tak blbý, že tam jel a to teda nevím, co tam chtěl dělat a zřejmě to nevěděl ani on.V každém případě dlouho nevydržel a dobře mu tak.(12.1.2016)

• Terva

Líbilo se mi, jak si Santa Klaus užíval tu zběsilou jízdu na sněhovém skútru, hned na úvod filmu. CITÁT - Rodina chce stromek (jsou Vánoce).......... Škoda, ale dramatická stránka snímku je slabá a vše ještě zpomaluje hudba. Vše pak ještě dokonají některé dialogy, které jsou jak vystřižené z nějaké telenovely. CITÁT - Máte zlomeninu ?......... Chtěl jsem napsat, že triková stránka filmu je celkem dobrá, viděl jsem i horší, ale od 56 minuty jsem změnil názor na podprůměrnou. Je to televizní film, ale dokoukal jsem to a ani se moc nerozčiloval. CITÁT - Je po všem, dal bych si koktejl......... Veselé Vánoce.(24.3.2012)

Náhodou....docela dobrý béčko. 55%(20.12.2012)