poster

Mortal Instruments: Město z kostí

 • Německo

  Chroniken der Unterwelt - City of Bones

 • Kanada

  Mortal Instruments: City of Bones

 • Slovensko

  Nástroje smrteľníkov: Mesto kostí

 • Slovensko

  Nástroje smrteľníkov: Mesto z kostí

Fantasy / Dobrodružný / Drama / Akční / Mysteriózní / Romantický / Horor

USA / Německo / Kanada, 2013, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slartibarkfast
  *

  Mladá a jemně tupá (není blondýna) Clary si jednoho dne začne čmárat po stěnách rohatou piču a to samozřejmě znepokojí její matku. Tato jí samozřejmě tají děsivé tajemství, které se jí už už snaží vyklopit, když tu náhle po krátké potyčce se dvěma svalnatými hromotluky vyžahne skleničku Domestosu a upadne do kómatu. Když se dcera vrací domů, nalézá zde jen spoušť a děsivou obludu, před kterou jí zachrání spanilý blonďatý ohyzd, kterého potkala tuhle dole v baru.. od této chvíle už je jen hůř.. jak pro herce, tak pro diváka. Dál už snad raději nebudu vyzrazovat, že je tento film naprosto stupidní, míří naprosto přesně na cílové publikum mladistvých děvčat s provlhlými kalhotkami a bez zkušeností s menstruačním cyklem, a jelikož už nám Robík Patyzónů malinko vyšuměl, je tohle nový hit v našich kinech. Opět tu však nalezneme vše co frčí. Démony, upíry, vlkodlaky, milostný trojúhelník, incest, nesmyslné souboje popírající fyzikální zákony, neforemné strohé herce s tupými pohledy a mnoho dalšího. Výborná je i hudba, kterou herci místy přeřvávají a skloubením s vyzváněním ajfounu je téměř dotažena do dokonalosti. Zkrátka a jednoduše, pár nezletilých lidí si zase přijde na své a zbytek bude jen kroutit hlavou nad otázkou, kdy že to ty filmaře přestane bavit a do kina už se normální divák nebude muset bát. Vyhozené peníze, ztráta času.. ale chvílemi jsem se i zasmál, když jeden z diváků v zadní řadě vtipně komentoval děj. Snad i za toho dávám tu jednu hvězdu. 20%(29.9.2013)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Sony, Screen Gems // Počet premietajúcich kín v USA: 3,118 // Otvárací Víkend v USA: $9,336,957 //(7.9.2013)

 • 666teen
  **

  Podivný kříženec Pottera a té ságy od Majerky. Mokří už vědí. Až si zase někdy doma začnete z nedostatku jiné zábavy malovat kosočtverce, nezoufejte. Máte dvě možnosti. Buď se z vás vyklube zabiják démonů a vysvobodí vás odpudivý blondýn, nebo jste podvědomý fanoušek Sester a ožere vás Fanánek. Nevím, co je lepší.(1.3.2014)

 • misterz
  **

  Ľutujem ľudí, čo išli na túto stupiditu do kina. Ja osobne by som radšej dal peniaze za vstupenku bezdomovcovi a k tomu by som mu ešte kúpil dva litre čuča, mal by som lepší pocit. Film sa dá ako-tak pozerať iba prvých 10-15 minút, kým sa človek stihne posadiť a mozgom spracovať pár prvých scén filmu. Potom prichádza neskutočné utrpenie, ktoré trvá neuveriteľných viac ako 120 minút. Odhliadnuc od toho, že herci vyzerajú ako by ich vypustili z nejakého emáckeho koncertu, dej je iba nudný zlepenec hovadín okorenený trápnou teenegerskou snahou o romantiku. Keby mali nacisti možnosť mučiť ľudí filmami, toto by bol jeden z nich. Sem-tam síce prišlo vyslobodenie v podobe podareného vizuálneho triku, ale to na dobrý film nestačí. Všetci, čo nadávate na Tvajlajt, pozrite si túto vtákovinu a zistíte, že Tvajlajt je proti tomuto žvástu oskarový film.(20.1.2014)

 • akisha
  **

  Ještě horší, než Číslo 4, Lily Collins se nebezpečně ladila na vlnu Belly Swan, navrch ten dementní "milostnej" trojuhelník s "nejlepším kamarádem", co na něj žárlí průhlednej, blonďatej borec, toho zas miluje nějakej jinej vlasáč, a k tomu to "strašlivé dilema" co má hlavní hrdinka, no to byl teda fakt ekl. Nápad není až zas tak špatnej, na druhou stranu je to takovej ten typickej muster. Když se odpáře pár gótovskejch rekvizitek a detailů, je to furt to samý a žádná slává teda. Ta scénka ve skleníku, ha ha, svítící kytičky aby byla první pusa dost romantická, no určitě no... Záporák stál za prd, žádná zajímavá postava široko daleko, samozřejmě NESMÍ chybět upíři a vlkodlaci, jsou teď přece tak strašně COOL, že existujou v každým vymyšleným fantasy světě... A Esmeraldovská piruetka na konci dílo zkázy dokonala. No nic, pár bodů nasbírala Lena Headey a... ehm... třeba Jared Harris.(19.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace