poster

Mortal Instruments: Město z kostí

 • Německo

  Chroniken der Unterwelt - City of Bones

 • Kanada

  Mortal Instruments: City of Bones

 • Slovensko

  Nástroje smrteľníkov: Mesto kostí

 • Slovensko

  Nástroje smrteľníkov: Mesto z kostí

Fantasy / Dobrodružný / Drama / Akční / Mysteriózní / Romantický / Horor

USA / Německo / Kanada, 2013, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  **

  Prvních dvacet minut dávalo celkem naději, příběh se nejevil úplně zle a dokonce i parta slizkých emo puberťáčků nevyvolávala akutní zvracení.Jenže po půl hodině se na plátně začnou dít strašlivé věci, Zwart vůbec neví, co chce vyprávět, příběh nedává skoro žádnýho sysla a jestli někdo četl knížku, muselo mu připadat jako by se koukal na impotentní výřez pár nesouvisejích dialogů a průměrné akce.Nuda, která začne být imbecilností svých dialogů minutu po minutě otravnější, až dospěje k epicky vypatlanému finále.Účast Jindřicha VIII opravdu veliká halucinace, asi jsou ty jeho sebevražedné deprese opravdu nebezpečnější, než jsme doufali.Jak sem říkal, žacátek vypadal nadějně, pak ale jakoby někdo vyměnil Zwarta (který natočil skvělý cover Karate Kida) za režiséra druhého Stmívání a vzal mu scénář a do rukou dal vytrhaný rukopis knižní předlohy.Mizerný pokus vyrovnat se Shitvání, nebo nedej bože Hungover Games.Pro emo pipky s tričkem kapely Turisas to budou ale plné dvě hodinky dokonalých orgasmů.35%.(26.2.2014)

 • liskam
  *

  Co na to říct...? No budu stručný. Hovna a sračky! Stejně tupé jako tvajlajt sága, možná místy ještě horší... Tuhle blbost dělali lidi co si na "plac" zapomněli vzít mozek. Za mě 25%(26.10.2013)

 • rikitiki
  **

  Film si ukousl tak velké sousto, až ho zadusilo. Působí jako úvod minimálně k trilogii, má tolik motivů, postav a děj se vrhá do stále nových zákrut a odboček, až se chatrná stavba zbortí a divák má nepříjemný pocit, že sledoval jakousi míchanici, která byla naprosto o ničem. Přitom začátek vypadal nadějně. Měli scénář buď osekat nebo z toho udělat seriál.(22.8.2016)

 • Disk
  **

  Čistý výplach s jedním povedeným vtipem a tunou nezajímavých a necharismatických postav.(4.9.2013)

 • misterz
  **

  Ľutujem ľudí, čo išli na túto stupiditu do kina. Ja osobne by som radšej dal peniaze za vstupenku bezdomovcovi a k tomu by som mu ešte kúpil dva litre čuča, mal by som lepší pocit. Film sa dá ako-tak pozerať iba prvých 10-15 minút, kým sa človek stihne posadiť a mozgom spracovať pár prvých scén filmu. Potom prichádza neskutočné utrpenie, ktoré trvá neuveriteľných viac ako 120 minút. Odhliadnuc od toho, že herci vyzerajú ako by ich vypustili z nejakého emáckeho koncertu, dej je iba nudný zlepenec hovadín okorenený trápnou teenegerskou snahou o romantiku. Keby mali nacisti možnosť mučiť ľudí filmami, toto by bol jeden z nich. Sem-tam síce prišlo vyslobodenie v podobe podareného vizuálneho triku, ale to na dobrý film nestačí. Všetci, čo nadávate na Tvajlajt, pozrite si túto vtákovinu a zistíte, že Tvajlajt je proti tomuto žvástu oskarový film.(20.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace