Nastala chyba při přehrávání videa.
 • evulienka3
  ****

  Konečne po dlhšej dobe životopisný príbeh, aký mám rada. Teda idúci pod povrch a ukazujúci súkromný život, bez veľkých príkras. Iste viem si predstaviť, že životný štýl "Waltera" Valentina Liberace nemusí byť každému po chuti a radšej by na plátne videl inú verziu jeho životného príbehu. Mne osobne táto podoba filmu vôbec nerušila ba priam naopak, bavila ma. Každý človek je svojím spôsobom výnimočný a je skvelé ak filmár dokáže túto jeho výnimočnosť ukázať. Zvlášť ak je ukázaná tak, že by sa nepáčila ani tomu o kom je...(2.4.2015)

 • Houdini

  Zlatá Palma - výběr(31.5.2013)

 • Disk
  *****

  Čistý soderberghovský libec, který jsem si užíval v každé sekundě. Pokud je tohle Soderberghův poslední film, tak lépe se Mistr rozloučit se svými diváky nemohl. A odteď věřím fámám, že manželství Michaela Douglase a Catherine Zeta-Jones je pouze fingované. :D _________P. S.: Matt Damon bez kalhot je jednoduše mňam.(21.7.2013)

 • cihlenka
  *****

  Douglas zatím nejlepší, na plátně stvořený gay, jakého jsem kdy viděla. Z dálky by stačily jen jeho mluvené projevy, aby jeden s určitostí dokázal říct, že je od hlavy až k patě převlečen v barvách duhy. Spolu s věrohodným Damonem jsem nevěřila, že si to se starším kolegou někde nerozdává za nepřítomností kamer. Za excelentní herecké výkony všech přítomných, kostýmy a výpravu jsem mile nucena dát za celé homodivadlo nejvyšší počet hvězd(3.11.2014)

 • sochoking
  ****

  Je mi to jasné, že chlapíci z Team America už dávno vedeli, čo je Matt Dajmooon v skutočnosti zač...(7.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace