Partička (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 82x35 min

• DaViD´82

Improvizace pěkně nespolehlivá mrcha je. Někdy se rozhodne ukázat v podobě vrcholně trapné; tu a tam se však nebojí ukázat i v podobě „umřu smíchy“ výkvětu tuzemské TV zábavy (ne, žádný pejorativní význam v tom nehledejte; myslím to zcela vážně). Ve své podstatě je to něco čím si prošel u táboráku/na chlastačce každý a právě (i) díky tomu je to sympatické. A možná to ve výsledku je o něco více sympatické než opravdu dobré, ale... Ale co, koukat (skutečně koukat a nikoli jen přežít) se na to jednou za čas dá a až někdy vznikne best of sestřih, tak se mnou tvůrci mohou počítat. Do té doby určitě ne.(15.11.2011)

Jo, občas je to hlína, uznávám. Proti originálu je ale Partička sešlá dáma v letech, co si snaží hrát na mladici. A že se nemá srovnávat? Já přeci nesrovnávám, to každý vidí.(22.9.2012)

• Darth Sidious

Parta trapáků v čele s Genzerem a Suchánkem v pozadí ,neustále chlemstajícíse trapným scénám, publikum, mě ale opravdu nevzrušuje. Telepíčovina...(3.12.2011)

Snad jediná TV show, na kterou se dá v současnosti koukat. Hlavním důvodem je určitě skvělý casting - 80%.(25.7.2011)

• bestlama

i přesto, že uznávám Suchánka a Geňa, tak tohle je moc i na mě. Viděl jsem pár dílů a všichni se kolem mě řehotali na celé kolo a já jediný zůstal v klidu a hledat po stolech, co bych snědl.(12.8.2012)