Partička (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 82x35 min

"Kdybyste mohl být odmocninou jakéhokoliv čísla, jaké číslo by to bylo?" Zadejte mi jakékoli téma, dejte mi dvě sekundy na přípravu a já vám předvedu skok přes vyděšeného koně nadél. Na víc nemám a tak musím ocenit tuto čtveřici za jejich schopnosti. Nejsou to sice žádní mistři světa v improvizaci, ale občas trefí do černého a já přežiju i jejich občasné trefy do hnědého. Já zkrátka Partičku nevyhledávám, ale když už na ni přepnu, tak ji zásadně nevypínám.(18.4.2014)

Ze všeho nejvíc miluju rádoby intelektuálské kecy, že Partička je zábava pro jednoduché lidi. No tak jsem asi jednodušší, protože se pokaždé skvěle bavím! Ono improvizovat, aby to dávalo aspoň trochu smysl je sakra těžké a já za to kluky obdivuji. Původně jsem dala Partičce čtyři hvězdičky, ale musela jsem zvýšit na plný počet, protože nepamatuji, že bych u nějakého jiného pořadu tolikrát slzela smíchy. V současnosti jediný pořad, který sleduji pravidelně.///23.5. - mám za sebou Partičku naživo a kdyby to šlo, přidám šestou hvězdičku:) Kluci jsou naprosto úžasní, živě snad ještě lepší, než v televizi. Snad si to někdy zopakuji.(27.4.2012)

Střídavě oblačno, ale lhala bych, kdybych tvrdila, že se občas (pořádně) nezasměju. A Ondra Sokol je skvělý.;-)(11.6.2013)

• igi B.

Jedna pizdhvizdička celevřitní jako budiž... Buhehehehehe... %-]]] - - - P.S. Tak ještě že klucí používají ty nejmenovaný ultratenký vložky značky "Bulla Perfidkta", asi kdyby si jako tou krutofftipností třeba během přenosu řídce ukákli, že... %-o - - - - - (Občasně v programových mezimezerách nahlédnuto na tv >průjma famuly< , hodnocení 4763., komentář zde participující jako třistadevadesátýtřetí - 5.3.2012)(5.3.2012)

hravé, občas zábavné, někdy hloupé, ... prostě improvizace, kterou daní učinkující zvládnou lépe či hůře. V každém případě oddechovka, kterou si občas dávám.(22.3.2013)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)

• - Program se hraje na prknech slovenského divadla L+S od května 2009. Pro jeho velký úspěch se ho rozhodla nasadit do vysílání televize Markíza od podzimu 2009, česká Prima jej s úspěchem vysílá od roku 2011. (Čiban)

• - Ondřej Sokol spolupracuje se komickou dvojicí Suchánek a Genzer již delší dobu. Režíroval například pořady Tele Tele (od r. 2000) a Mr. GS (od r. 2008). Po jejich boku se však objevil až v tomto pořadu. (Blz2g)