poster

Partička (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 82x35 min

 • Okara
  ****

  Přesně toto mi na obrazovkách chybělo! Naprosto si mě tihle čtyři magoři získali. Improvizace je co se týče humoru jedna z nejmocnějších zbraní a když se k tomu ještě přidají čtyři fajn šprýmaři a pár dobrých námětů na hry nemám tomu absolutně co vytknout. Zatím viděny všechny díly a netrpělivě čekám na další. P.S. Ondra rocks! Edit Tak s novými epizodami to jde do háje, vynucené osahávání ostatních navzájem, především ze strany Geni, mi začíná lézt na nervy. A i to, že se z toho stává mainstream. 70%(30.4.2012)

 • hirnlego
  ***

  Je hezký, že se o to snaží i někdo "u nás", i když na skvostný originály Whose Line Is It Anyway? (UK i US) se to samozřejmě vůbec nechytá. Ale když to náhodou v TV chytnu, nepřepnu a chvílema si to fakt užívám (dabing Baywatch), improvizace je dost vděčná věc a když se povede, dá se smát bez výčitek i Suchošovi s Goliášem (tomu teda spíš ne, s tim jeho buranskym debilkretén), Sokol vypadá skoro jako improvizační profík a Igor "oči vraha" Chmela je dobrej surrealista. /jen ta držka Dangl je e-e/(20.5.2011)

 • predators
  *****

  Tak já nevím...třeba reklamace, seznamky a všechny ty slovní hříčky a prapodivné scénky vůbec! 80%(21.12.2011)

 • bestlama
  *

  i přesto, že uznávám Suchánka a Geňa, tak tohle je moc i na mě. Viděl jsem pár dílů a všichni se kolem mě řehotali na celé kolo a já jediný zůstal v klidu a hledat po stolech, co bych snědl.(12.8.2012)

 • Ainy
  *****

  Pořad u kterého se nasměju, co nasměju - nařehtám a načerpám energii do dalšího dne :-) Hvězdou pořadu je pro mě určitě Igor, pak Ondra a Michal s Richardem. Ti dva poslední trošinku pokulhávají s improvizací ve scénkách, ale klobouk dolů dámy a pánové ... Ti co dokáží takhle improvizovat a ještě k tomu před diváky a kamerami jsou borci. Partička je bezva pořad a doufám, že jen tak neskončí. Je to úspěšné navázání na hereckou improvizaci Lábuse a Kaisera jestli si vzpomínáte :-) Taky běžel kdysi dávno v televizi podobný pořad s nimi jako teď běží Partička :-)(18.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace