Partička (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 82x35 min

Konečně něco, na co se dá v dnešní televizi dívat a vybuchovat přitom smíchy. Ano, bez Suchánka a Genzera by to možná takovou odezvu asi nemělo, ale i Sokol a Chmela tomu dávají své kouzlo a nyní si nedokážu představit jiné obsazení v naší Partičce. Ze začátku se mě nelíbil slovenský moderátor, ale postupně jsem si na něj zvyknul. Jediné, co se mi moc nezdá na Partičce je klávesák, který se v každém díle oblíká dost prapodivně. Mě to nikdy nepobavilo. Kdyby aspoň taky něco kváknul a dělal vtipné hlášky, tak to bych bral, ale když tam mlčí a dělá ze sebe šaška, tak to prostě nejde dohromady. Když ale tohle pominu, tak si nemůžu na nic stěžovat, akorát na ten čas, že to dávají tak pozdě a že to dávají jen jednou za týden :D(31.12.2011)

Výborná improvizační show na Primě, zpracovaná hodně podobně podle slovenské verze. Pořad spočívá na improvizaci čtyř herců při různých hrách. Stejně jako na Slovensku pořadem provází Daniel Dangl ( tlemí se jak žába) nejméně sympatický a nedává celkově dobrý dojem celému představení. Účinkující: Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela. Občas se v pořadu objeví i pozvaný host. Lepší verze oproti slovenskému pořadu a to hlavně díky Genzerovi a Suchánkovi. / Viděné epizody z roku 2011-2014 *103.dílů / ( Hodnocení: 9/10 )(4.4.2012)

TV-pořad. Výborná zábava s tvůrci, kteří umějí svůj humorní styl ukázat a to jest: Genzer, Suchánek, Sokol a Chmela. Občas mi připadají zbytečné kecy těchto pánů až místy trapné, ale to nemění nic na tom, že u 90% jejich scének se zaručeně pobavím! Čili asi takhle: Kdo nemá rád Genzerův a Suchánkův styl humoru, připadá mu tento pořad jako věčný aušus, ale pro ty kteří je mají rádi, je to příjemná oddychovka na večer. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 70% (3*) |(8.4.2013)

Přesně toto mi na obrazovkách chybělo! Naprosto si mě tihle čtyři magoři získali. Improvizace je co se týče humoru jedna z nejmocnějších zbraní a když se k tomu ještě přidají čtyři fajn šprýmaři a pár dobrých námětů na hry nemám tomu absolutně co vytknout. Zatím viděny všechny díly a netrpělivě čekám na další. P.S. Ondra rocks! Edit Tak s novými epizodami to jde do háje, vynucené osahávání ostatních navzájem, především ze strany Geni, mi začíná lézt na nervy. A i to, že se z toho stává mainstream. 70%(30.4.2012)

Zatim toho chlapci moc nepředvedli, překvapil mě jen pan Sokol, který jako jediný jakž takž pochopil, co se po něm chce, bez vedlejších skopičin. Jsem věrný divák slovenské verze, kde excelují Petra Polnišová a Lukáš Latinák. Pánové Suchoš z Geňou se budou muset hodně snažit a otáčet, aby dosáhli takového improvizovaného umu a oblíbenosti, jako Partička u našich sousedů. Je pravdou, že takovýto koncept pořadu určitě vnese nový vítr do našich TV, každopádně, chtělo by se k tomu postavit zodpovědněji. Po prvním odvysílaném díle začnu na 2 hvězdách a tajně doufám, že se sem ještě vrátím, abych mohl přihazovat. Bohužel, nedá se nic dělat, ale je to stále stejné. Koor díly, ve kterých hru neřídí Dano Dangl jsou naprosto příšerné a velmi stupidní zasloužily by jednoznačný Odpad!, ale zatim díky, bohu byly jen dva. ---- Postupem času to klukům začíná jít lépe a to je dobře. Akorát bych tam uvítal občas i nějakého hosta, ať se moc neokoukají.(20.3.2011)

• - Pořad nebyl po uvedení úspěšný tak, jak si televize Prima představovala. Z vysílání ale stažen nebyl a pořad dostal ještě šanci. Diváci dostali možnost odhlasovat si, kdy se bude pořad vysílat, přičemž byl z pátečního večera přesunut na pondělní desátou hodinu večer. Sledovanost poté začala růst a úspěch se dostavil. (kohout08)

• - Seriál vyhrál v roce 2011 v soutěži TýTý v kategorii pořad roku a stal se rovněž absolutním vítězem. Uspěl také Ondřej Sokol, který se stal osobností televizní zábavy a který byl současně nominován v kategorii objev roku. (kohout08)

• - K úspěchu pořadu přispíval výrazným dílem zadavatel témat – moderátor. Na svém stole má zvonek, kterým spouští a ukončuje hry, případně s ním do her přímo vstupuje a mění okolnosti, které musí herci vždy respektovat. Moderátor je tak režisérem celého pořadu. Udává tempo a zároveň plní úlohu rozhodčího. Kromě toho je pro televizní diváky spojnicí a uvádí každou hru tak, aby jí diváci rozuměli a bavili se na improvizačních schopnostech herců. (konvax)