poster

Partička (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 82x35 min

 • InJo
  *

  Pro někoho možná k zbláznění vtipné, pro mě spíše nuda, křeč a trapas. Je mi to líto, už jen proto, že titulní improvizující čtveřice mi rozhodně není nesympatická... 30 %(4.11.2012)

 • Allien.9
  ***

  Střídavě oblačno, ale lhala bych, kdybych tvrdila, že se občas (pořádně) nezasměju. A Ondra Sokol je skvělý.;-)(11.6.2013)

 • boshke
  **

  Pomalý vzestup, rychlý pád. Partičku začaly bezmezně milovat tupé masy, které zuřivě plácají už jen, když Dangl řekne "teď se bude hrát Seznamka". Chlapci na mne už též působí trochu moc samolibě, neb mají jisté, že i kdyby se doprostřed sálu vysr*li, tak je za to lidi budou milovat. 5.1.2013 - Penzičkou u mne Partička definitivně končí... 40%(19.9.2012)

 • movie
  ****

  Nakonec dávám 4 hvězdičky. Hodně často je to vtipný a hlavně si cením odvahy a víceméně originality na čs televizicích - moc improvizovaný komedie tu u nás rozhodně nemáme a tohle je dobrý. Genzer a Suchánek mě tu taky konečně překvapili o svých kvalitách - v TeleTele a ostatních jejich produktech to přece jenom trochu pokulhávalo, tady je vidět, že nepřipravenost jim dala docela novej rozměr.(8.11.2011)

 • Cherish
  *****

  Ze všeho nejvíc miluju rádoby intelektuálské kecy, že Partička je zábava pro jednoduché lidi. No tak jsem asi jednodušší, protože se pokaždé skvěle bavím! Ono improvizovat, aby to dávalo aspoň trochu smysl je sakra těžké a já za to kluky obdivuji. Původně jsem dala Partičce čtyři hvězdičky, ale musela jsem zvýšit na plný počet, protože nepamatuji, že bych u nějakého jiného pořadu tolikrát slzela smíchy. V současnosti jediný pořad, který sleduji pravidelně.///23.5. - mám za sebou Partičku naživo a kdyby to šlo, přidám šestou hvězdičku:) Kluci jsou naprosto úžasní, živě snad ještě lepší, než v televizi. Snad si to někdy zopakuji.(27.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace