Partička (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 82x35 min

Jo, občas je to hlína, uznávám. Proti originálu je ale Partička sešlá dáma v letech, co si snaží hrát na mladici. A že se nemá srovnávat? Já přeci nesrovnávám, to každý vidí.(22.9.2012)

Střídavě oblačno, ale lhala bych, kdybych tvrdila, že se občas (pořádně) nezasměju. A Ondra Sokol je skvělý.;-)(11.6.2013)

Naprostá špica současnosti. Jsem ráda, že se slovenská Partička přehoupla i k nám do Čech. Skvělé výkony a neohratelné scénky tohoto výborného pořadu.(29.1.2012)

• packa

Necítím se ani trochu špatně, že dávám odpad po shlédnutí jediného dílu - víc bych nepřežil! Ještě že se uvedení Partičky nedožili pánové Horníček či Menšík, kteří dokázali bavit vkusným humorem, předpokládám že by prokleli den, kdy překročili práh televize.(2.6.2012)

Viděl jsem jen pár scének na YT, ale bavil jsem se dokonale. I kdyby to ostatní bylo slabší, tak tohle mi bohatě stačí, abych vysolil takové to hodnocení. Ti co to zatracují jsou neskuteční ignoranti, protože tenhle pořad (seznamka, blázni, abeceda) dokáže jako jeden z mála opravdu pobavit. Suchánek a Genzer se tam hodí jak prdel na hrnec, tihle dva jsou zárukou dobré zábavy, Sokol mě taky překvapil.(18.8.2012)