poster

Doteky osudu (TV seriál)

 • USA

  Touch

 • Slovensko

  Dotyk

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2012 - 2013, 19 h 4 min (Minutáž: 26x43 min)

Hrají:

Kiefer Sutherland, Gugu Mbatha-Raw, Danny Glover, Titus Welliver, David Mazouz, Elijah Nelson, Mark Ivanir, Amy Sloan, Jude Ciccolella, Dahlia Salem, Monique Gabriela Curnen, Alan Blumenfeld, Anne Dudek, Ravi Kapoor, Tiya Sircar, Francis Capra, Bodhi Elfman, Don Harvey, Mark Rolston, Jeremiah Birkett, Katherine Kamhi, Maria Bello, Ian Gomez, Catherine Dent, Amir Talai, Zuleyka Silver, Saxon Sharbino, Olesja Rulin, Greg Ellis, Wade Williams, Melissa Ponzio, Randy Oglesby, D. B. Sweeney, Brent Jennings, Simon Delaney, Audrey Marie Anderson, Jamie Martz, Arturo del Puerto, Diego Serrano, Melissa Carnell, Leslie Stevens, London Vale, Charlet Chung, Kat Purgal, Katherine McNamara, Bernard White, Saïd Taghmaoui, Karan Soni, Natalia Castellanos, Yetide Badaki, Stephen Boss, Ravil Isjanov, Kristin Burke, Angela Gots, Elijah Alexander, Karen David, Aline Elasmar, Brian Groh, Jamie McShane, David Julian Hirsh, John Prosky, Amelia Rose Blaire, Anna Diop, David Ury, Sean McGowan, David de Lautour, Gabriel Luna, Brian Maillard, Ray Santiago, Christina Scherer, Rizwan Manji, Jeremy Luke, Allegra Carpenter, Preston James Hillier, Harvey J. Alperin, Alberto Frezza, Linara Washington, Lukas Haas, Adam Campbell, Kirk B.R. Woller, Dileep Rao, Ayelet Zurer, Isabella Acres, Wendy Benson-Landes, Mackenzie Astin, Patricia Rae, Rob Nagle, Candice Coke, Toši Toda, Castulo Guerra, Matt Baker, Jaime Alvarez, Eric Lange, Keith David, Frances Fisher, Annie Wersching, George Wyner, Mykelti Williamson, Leland Orser, Travis Aaron Wade, Marcus Choi, Alec Medlock, Ron Rifkin, David Hoflin, Ron Yuan, Pasquale Cassalia, Tony Pasqualini, Camille Chen, Jim Piddock, Scott Michael Campbell, Joey Naber, Mary Stuart Masterson, Carlease Burke, Deidrie Henry, Kavi Raz, Yousuf Azami, John Getz, Susan Angelo, Peter Murnik, Maria Russell, Manuel Garcia-Rulfo, Scott Klace, Jackson Davis, Robert Romanus
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cariada
  ****

  Tenhle seriál mě nechytl tolik jako jiné obdobné, docela mě trvalo než jsem to celé dokoukal dobré 2 měsíce. Spíš mě stačilo dát si dva díly a konec. Zvyknout si na autistu byl pro mě docela problém, mě přišel prostě na ránu. Celá první série měla takový až příliš ucelený děj. Já měl ještě k tomu verzi bez titulků tak že jsem spoustu toho nerozuměl. Pak naštěstí ty výlety za hranice skončili. Druhá série je mnohem zajímavější a hlavně přibyla Saxon Sharbino, která je velice pohledná dívka. Tak trochu paradox mě přišlo hledání dcery a matky, který po shledání prakticky hned skončí. Silně mě to připomnělo jiný seriál Revoluce. kde se taky snad 10 dílů hledá kluk, aby ho v dalším hned zabili. Asi je dobře , že to má jen dvě série. Samozřejmě by se dalo pokračovat, ale já myslím že to stačí. Ps- pořád se tam zmiňuje o 36 lidech, ale těch už dávno tolik není, nejmíň 4-5 jich je po smrti.(29.11.2014)

 • Dharter
  *****

  No, když FOX žebrá z posledního chlebu a nějaké ty seriály napříč americkým televizním spektrem mají nižší sledovanost nebo byly právě uvedeny na televizní obrazovky, ale nezaujaly (jako např. Terra Nova) tak to už po těchto dopadech ekonomické krize chtělo nový seriál, pozitivně naladěný, který by navrátil ty pocity, které jsme zažívali při sledování seriálů jako Prison Break, Lost, Hrdinové, 24 hodin, aj. To byly ty časy (alespoň co se týče mého pohledu), kdy bylo nemyslitelné, že by se něco zlého Americe mohlo dít zevnitř. Byla to doba, kdy většina Čechů věřila ve svůj národ, Karel IV. byl jednou z ikon pro ty co chtěli věřit, že jejich národ neměl žádné napojení na kořeny zla. Jenže přišla doba Internetu a ten nahradil televizi, a s nim přišla pravda o 11. září, ekonomické krizi 2008, přišly prostě konspirační teorie. No a pokud se váš oblíbený seriál (Fringe) z ekonomického důvodu mění negativně, dokonce se hl. postava uvězní do dvou časových linií a veškerý děj se odehrává tam, Terra Nova je takové to jak říkají mnozí, Jurský park a Lost, a jste deprivováni ekonomickými vyhlídkami které tu stále jsou, můžete pouze uvítat seriál, ze kterého nemáte touhu emitovat tzv. ,koncovní myšlenky'. Takový seriál vám vnukne myšlenku, že sice vám nedá žádné důležité odpovědi (takové které víte ze seriálu Alias; při konspiračních videích a odvetě Anonů sleduju tento špionážní seriál - vyplatí se to, když mám znalosti, které jsem ve třinácti letech neměl), ale je pořád dobrý důvod, proč si v sobě zanechat optimismus a proč se těšit na 18. března, jen doufám, že nebude další černá voda (japonské tsunami). Když jsem včera viděl trailer na tento seriál, hned mi bylo jasné, že toto bude velký seriál (účast Tituse Wellivera [MiBa z LOST]). Kiefer Sutherland je taky v pořádku, a má to i fajn, narodil se na den konce světa (21.12.1966), tak třeba ho odvrátí i tento rok svým hereckým výkonem. Jsme v Kosmické pavučině, tak nezapomínejme na možnosti pravd konspirací, že tu všichni jsme a je to pouze na nás. Ten seriál je prostě fajn a uvidíme, jestli to třeba nebude nové Lost (což těžko). P.S.: Všimli jste si Jakeových bot (stejné měl Charlie, ale to jen malý detail)? ✔(27.1.2012)

 • KevSpa

  Pilot: Tohle vypadá hodně slibně. První díl nás do dění velmi solidně uvedl, uvidíme, jak se seriál v březnu rozjede.(27.1.2012)

 • enjoi
  ****

  Ohh! Tohle že je seriál? Na tohle bych klidně šel i do kina, opravdu skvělý zážitek. Pilot 100%. Hlavně aby úroveň nešla dolů... //// Po první sérii jdu s hodnocením dolů na 70 %. Je to sice dobrý seriál, který se ale od cca půlky série přestal nějak více vyvíjet. Škoda.(28.1.2012)

 • M.a.t.t.
  ***

  Čakalo sa, že Touch bude jednou z televíznych udalostí sezóny. Akurát to príliš nevyšlo. Kiefer Sutherland sa síce snaží, ale ústredná zápletka vlečúca sa na úkor nepodstatatných epizódnych línií s nevierohodnými prepojeniami mu nedáva veľa priestoru vyniknúť. Touch mal našliapnuté na viac ale po pár epizódach sa stratil v únavnom schématizme, ktorý mali maskovať hlboké myšlienky v úvodoch a záveroch epizód. Akoby si to uvedomil aj sám Tim Kring, v druhej a záverečnej sérii servíruje úplne iný seriál. V niečom lepší, ale nie výrazne. Nepodstatné charaktery sú preč, na ich miesto nastupujú noví ťahúni a dej sa sústreďuje výlučne na hlavný príbeh. Dokonca aj Kieferova postava chvíľami pripomenie časy Jacka Bauera. Priestor na záchranu však už nebol, aspoň však išlo rozlúčku so cťou.(9.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace