• Alementina
  **

  Pilot 4*: Víc než kterýkoliv jiný, z dosud zde zmiňovanych seriálu, mi to připominalo Flashforward (budiz mu zeme lehka po první sezone). Neviděla jsem nikdy Lost (natož 24 hodin), Heroes mě bavili jen jednu sezonu a Flashforward na mě bylo taky až příliš za hranici logiky. Na Touch jsme zvědavá, věřím na jistou propojenost, na věci mezi nebem a zemi, jen to nesmí byt moc přitažené za vlasy. Pilot krásně barevný a efektní, jen ten klučina je divnej, jeho chování je takový přiliš na efekt. Dil druhý 3* : zacina to byt prilis pritezene za vlasy a na konci me to uz iritovalo, jak je to vsechno tak propojeny, ze tomu moje hlavicka ani veřit nechce... dávám se oddech, třeba na tento typ seriálu nemám akorát správnou náladu. Díl třetí 2*: Po delší pauze a je mi jasné, že čeho je moc, toho je příliš. Už se jen negativně soustředím na všechny ty těžko uvěřitelný náhody... (jedna za všechny, jak mohli vubec nejaci kluci nekde v africe vedet o nejake soutezi na internetu, kdyz ani normalne nemeli k internetu pristup... a fakt bych chtela videt rychlost toho pripojeni, kdyz ja mam super rychlost a stejne se mi seka video u skypu,ale jim to jelo snad ve full rozliseni...) .. a dodatecne spoiler k prvnimu dilu, naivne jsem si myslela, ze se to vysvetli, ale kdyz ten mobil porad putuje.. tak jak ten chudak arabskej kluk s bombou, dostal od toho majitele mobilu tu pekarnu pro rodice?! Doufam, ze s timhle serialem koncim.(24.2.2012)

 • DaviD3141
  ***

  {1. séria} » (60%)▐ {2. séria} » (?)▐ Priemer 60% = 3*(1.2.2012)

 • honajz
  **

  Plně souhlasím s uživatelem warrenur. To, co zpočátku vypadalo jako "pohlazení po srdíčku", je časem parodií sebe sama, neustále a donekonečna se opakující vzorec, kdy se vlastně nic většího v seriálu neděje (kdyby po otci se synem aspoň šla nějaká tajná organizace), a ty náhody a propojení jsou časem poměrně nesmyslné, až parodizující. Člověk si najednou začne klást různé otázky (jak to, že v USA je den stejně, jako v Arábii - co časový posun?), a to není dobře. V určitých chvílích už mi ten stále stejný postoj Kiefera, stejná blbost sociální pracovnice i neměnný kluk přišly spíše jako křečovité škatulky. Přitom filmy o náhodách mám rád (třeba Serendipity - Lásce na stopě), ale nic se nesmí přehánět a nesmí těch podivných náhod být moc. (Třeba v prvním dílu se zcela nesmyslně furt a furt objevuje číslo 318, ačkoliv to nakonec nemá v ničem a k ničemu souvislost.)(19.5.2015)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Server tvguide.com zařadil seriál mezi nejočekávanější novinky zimy 2012. (Agent24)

 • - Kiefer Sutherland v souvislosti s projektem prohlásil: „Nechtěl jsem se tak brzo vrátit k nějaké show. Toto bylo ale krásně napsané, bylo to jiné.“. (Agent24)

 • - Pacient fiktivní společnosti Aster Corps McCormick (Bernard White), trpící nespavostí, má stejné příjmení jako jeden z režisérů a producentů podílejících se na tvorbě tohoto seriálu - Nelson McCormick. (Sevcik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace