Doteky osudu (TV seriál)

Touch

Dotyk

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2012 - 2013, 19 h 4 min (Minutáž: 26x43 min)

Lisa Coleman

Kiefer Sutherland, Gugu Mbatha-Raw, Danny Glover, Titus Welliver, David Mazouz, Elijah Nelson, Mark Ivanir, Amy Sloan, Jude Ciccolella, Dahlia Salem, Monique Gabriela Curnen, Alan Blumenfeld, Anne Dudek, Ravi Kapoor, Tiya Sircar, Francis Capra, Bodhi Elfman, Don Harvey, Mark Rolston, Jeremiah Birkett, Katherine Kamhi, Maria Bello, Ian Gomez, Catherine Dent, Amir Talai, Zuleyka Silver, Saxon Sharbino, Olesja Rulin, Greg Ellis, Wade Williams, Melissa Ponzio, Randy Oglesby, D. B. Sweeney, Brent Jennings, Simon Delaney, Audrey Marie Anderson, Jamie Martz, Arturo del Puerto, Diego Serrano, Melissa Carnell, Leslie Stevens, London Vale, Charlet Chung, Kat Purgal, Katherine McNamara, Bernard White, Saïd Taghmaoui, Karan Soni, Natalia Castellanos, Yetide Badaki, Stephen Boss, Ravil Isjanov, Kristin Burke, Angela Gots, Elijah Alexander, Karen David, Aline Elasmar, Brian Groh, Jamie McShane, David Julian Hirsh, John Prosky, Amelia Rose Blaire, Anna Diop, David Ury, Sean McGowan, David de Lautour, Gabriel Luna, Brian Maillard, Ray Santiago, Christina Scherer, Rizwan Manji, Jeremy Luke, Allegra Carpenter, Preston James Hillier, Harvey J. Alperin, Alberto Frezza, Linara Washington, Lukas Haas, Adam Campbell, Kirk B.R. Woller, Dileep Rao, Ayelet Zurer, Isabella Acres, Wendy Benson-Landes, Mackenzie Astin, Patricia Rae, Rob Nagle, Candice Coke, Toši Toda, Castulo Guerra, Matt Baker, Jaime Alvarez, Eric Lange, Keith David, Frances Fisher, Annie Wersching, George Wyner, Mykelti Williamson, Leland Orser, Travis Aaron Wade, Marcus Choi, Alec Medlock, Ron Rifkin, David Hoflin

84%? To jako vážně? To jste tím vším nadšením zjevně stihli jenom pilota a zbytek řady už tu zjevně viděl málokdo. On pilot byl vážně nadějnej, ovšem k mému velkému překvapení mě druhej a třetí díl dokázaly nudit natolik, že jsem se k čtvrtýmu nedokopala. Tohle je prostě trapárna, která může fungovat opravdu jen tu pilotní hodinu, ovšem už tehdy člověku dochází, jak patetický se to postupně stává a jak strašně laciný to je. Upřímně se o bávám, že vidět pár dálších dílů, skončim tu na odpadě s vykřičníkem, jelikož jsem si jistá, že s přibývajícími díly bych se styděla sama za sebe, že dokážu na ten americkej patos koukat a ztrácet tak čas takřka nejhoršim možnym způsobem. Nechápu to nadšení.(11.5.2012)

• Alementina

Pilot 4*: Víc než kterýkoliv jiný, z dosud zde zmiňovanych seriálu, mi to připominalo Flashforward (budiz mu zeme lehka po první sezone). Neviděla jsem nikdy Lost (natož 24 hodin), Heroes mě bavili jen jednu sezonu a Flashforward na mě bylo taky až příliš za hranici logiky. Na Touch jsme zvědavá, věřím na jistou propojenost, na věci mezi nebem a zemi, jen to nesmí byt moc přitažené za vlasy. Pilot krásně barevný a efektní, jen ten klučina je divnej, jeho chování je takový přiliš na efekt. Dil druhý 3* : zacina to byt prilis pritezene za vlasy a na konci me to uz iritovalo, jak je to vsechno tak propojeny, ze tomu moje hlavicka ani veřit nechce... dávám se oddech, třeba na tento typ seriálu nemám akorát správnou náladu. Díl třetí 2*: Po delší pauze a je mi jasné, že čeho je moc, toho je příliš. Už se jen negativně soustředím na všechny ty těžko uvěřitelný náhody... (jedna za všechny, jak mohli vubec nejaci kluci nekde v africe vedet o nejake soutezi na internetu, kdyz ani normalne nemeli k internetu pristup... a fakt bych chtela videt rychlost toho pripojeni, kdyz ja mam super rychlost a stejne se mi seka video u skypu,ale jim to jelo snad ve full rozliseni...) .. a dodatecne spoiler k prvnimu dilu, naivne jsem si myslela, ze se to vysvetli, ale kdyz ten mobil porad putuje.. tak jak ten chudak arabskej kluk s bombou, dostal od toho majitele mobilu tu pekarnu pro rodice?! Doufam, ze s timhle serialem koncim.(24.2.2012)

• MartinezZ

Viděl jsem jn první díl a nenadchnul. Tak nějak prostě vím, o co tam půjde a že to bude na stejné brdo díl co díl. Kluk dá vodítko, ostatní se budou snažit zjistit proč a nakonec se to stane. Bude se tomu říkat "akční", protože se tam furt bude ke konci dělat něco na poslední chvíli, aby to... akční. Mysteriózní ano, sci-fi.. no, nevim nevim, drama značně vyšumělé. Scénáristicky vděčné. Pokaždé to může dělat někdo jiný, stačí vymyslet nějakou pospojovanou směsici osudů. Stačí vzít kluka, co nemluví, otci otce na pokraji sil, mladou ženskou, která se k nim přichomýtne a vděčnou a málokomu smysluplnou matematiku, na kterou můžete naroubovat všechno. Vlastně mi to přišlo nápadem dost laciné. Tečka, víc dílů neuvidím.(2.2.2014)

• - Pacient fiktivní společnosti Aster Corps McCormick (Bernard White), trpící nespavostí, má stejné příjmení jako jeden z režisérů a producentů podílejících se na tvorbě tohoto seriálu - Nelson McCormick. (Sevcik)

• - Kiefer Sutherland v souvislosti s projektem prohlásil: „Nechtěl jsem se tak brzo vrátit k nějaké show. Toto bylo ale krásně napsané, bylo to jiné.“. (Agent24)

• - Server tvguide.com zařadil seriál mezi nejočekávanější novinky zimy 2012. (Agent24)