SuperClásico

Superclásico

Komedie

Dánsko, 2011, 94 min

• lena60

Tak se mi zdá, že nám z té chytré dánské komedie distributor trošku zblbl.(24.9.2012)

• Marigold

Hrozná kravina. Taková jako temperamentní pocta jižanské krvi a argentinské kultuře, ve skutečnosti film plný prkenně inscenovaných klišé, afektovaných idiotů a naprosto do ztracena vyznívajících motivů (starý vinař). Navíc snůška povrchních stereotypů bez realismu i magie. Madsen je strašně snaživý, ale komedie vyžaduje lehkost, ne úpornou snahu o pestrost a otravného vypravěče, který doříkává to, co na plátně nefachá. Tohle je čistej filmovej malbec. Navíc ne zrovna kvalitní.(2.9.2012)

SuperKomedie.(21.6.2012)

Dva příznaky, proč se podívat na film SuperClásico. Jedná se o dánský film a zároveň se v něm lehce protočí fotbalové prostředí. Není to úplně Clásico, ale nechá se na to příjemně koukat. Herci jsou neuvěřitelně v pohodě, což je obrovský plus. Tři hvězdy hlavně pro to, že celý ten film je v rámci klasické komedie. Jak přes kopírák. U některých momentů jsem si ale řekl, že tenhle film za to stál a tak tahle komedie svůj účel určitě splnila.(15.11.2013)

Dánové v Buenos Aires? Dánové v Buenos Aires. Takže proč se nepobavit na účet vinařů, fotbalistů i klasických milostních víceúhelníků. A doufám, že jestli se někdy dožiju sedmdesátky, tak budu vypadat jako Adriana Mascialino.(26.9.2012)