poster

R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

 • USA

  R.I.P.D.

 • Slovensko

  R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

 • Slovensko

  R.I.P.D.

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vitason
  **

  Vezměte Muže v černém. Seberte jim téměř všechny vtipy. Vrhněte je do světa, jehož pravidla nejsou (a když ano, tak velice špatně) vysvětlená. Přidejte divně natočené akční scény, nefunkční chemii mezi hlavními hrdiny, občas opravdu podivný střih a ne moc zdařilé herecké výkony téměř všech zúčastněných. Dlouho, opravdu dlouho louhujte a vyjde vám z toho R.I.P.D. Že to nezní vůbec lákavě? Také není!(3.8.2013)

 • Gilmour93
  **

  Možná byl bych vytržen z letargie, kdyby Nick a Roysyfilis, lehce umazáni hlínou, skončili v milostném objetí u hrnčířského kruhu, ale nestalo se.. Zkušenost s krotiteli tuhých klidně mohla končit výtažkem v podobě traileru, ale já zvolil trýznivou cestu. Čekal, až zlá Slanina dojde trestu, tragikomická atrapa herce jménem Reynolds zmizne z plátna a kovboj Jeffrey vyndá z huby tu středně velikou ertepli a pak, pln radosti, položil na Úsek Rozhodně Nezáživných Anekdot věnec s nápisem NEVZPOMÍNÁME... R.I.P., Schwentke, s nemrtvými důchodci i neživými agenty..(25.10.2013)

 • Disk
  odpad!

  Nové jméno pro rutinérské prase - Robert Schwentke. R.I.P.D je tragická srágora, ve které včetně otřesného scénáře nefunguje vůbec nic a v níž nikdo (kromě výborné Mary-Louise Parker) netuší, která bije. Dude Lebowski, kam's to vlezl...(17.7.2013)

 • choze
  **

  MUŽI V ČERNÉM se potkávají s DUCHEM, aniž by tenhle mix dorovnával aspoň jeden ze zmíněných filmů nebo celkově něčím uvíznul v paměti. Dvojka Reynolds-Bridges sice celkem hlásí, ale nevykazuje výraznější chemii a Bacon nemá co hrát, protože tak nevýrazně načrtnutého záporáka, abys pohledal. Ale pokud překousnete, jak hrozně vykalkulovaná a nenápaditá vykrádačka to je, můžete se na tom zabavit.(7.9.2013)

 • MMR
  ****

  Na tohle sem se dost těšil a návštěvou kina rozhodně nejsem zklamán. Ba naopak, skvělá jízda plná fantasy efektů, což lahodilo mému oku.(21.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace