R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

• Botič

Tyhle filmy by měly zůstat v devadesátkách. V současné době něco takového, jako R.I.P.D. nemá v kině co dělat.(27.10.2013)

Hodnotím zde především originální scénář. Jinak se jedná skutečně o slušně vyvedenou kopii Man in Black.. tohoto se již tvůrci nezbaví.!(22.11.2013)

Zdejší vyhřátá klika podprahových, artových müslitelů patrně opět nepochopila, že se jedná o hlubokomyslnou, filosofickou sondu do posmrtného života, plnou heideggerovských otázek lidského bytí a nebytí a v kontextu existenční kontinuity s nadhledem vyvrací Nietzcheho ateismus. Ještěže mě máte, ufoni, tak šup a přehodnocujte, nebo stáhněte své čtyřky a pětky u Mužů v černém! Neškodná, roztomilá a vtipná zábava, u které mi vadilo pouze to, že můj milovaný Džef Mostař mluvil, jako by měl plnou hubu aft.(25.8.2013)

ghost busters meet men in black... zábavná blbosť, ktorou sa hollywoodsťania v pauzách medzi oscarovými výkonmi zabávajú...(11.10.2014)

• Malarkey

Sem tam se v Americe povede natočit film, který je evidentní blbost už samotného počátku. Ryan Reynolds může být rád, že ho Deadpool zachránil, protože po tomhle a Green Lanternovi, bych ho měl už za filmového fantasy fušéra Hollywoodu. Což se skoro stalo. Nebejt jediné dobré postavy, kterou tu představil Jeff Bridges, která je jak z partesu klasických nepřizpůsobých postav, šel bych ještě níž. Ryan a Kevin tady totiž hráli takový blby, že bylo těžký si na ně tu hodinu a půl vůbec jenom zvyknout.(15.4.2016)