R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

• MikeCool

Digitální šaškárna!(17.12.2015)

Na tohle sem se dost těšil a návštěvou kina rozhodně nejsem zklamán. Ba naopak, skvělá jízda plná fantasy efektů, což lahodilo mému oku.(21.8.2013)

Děkuji pěkně, aneb - jak říkáme my, anglofílci - fuck you wery much. Kolektiv pracovníků Universalu se ráčil poučit z krizového vývoje kolem Páti Swayzů a nezasral plátno duchařskou romantikou víc, než je slinivce zdrávo. Svěží nápad, výborný Bridges, mnoho zábavy pro lid. Od nynějška vyžaduji po každé své milce dokonale prostopášného ,,bradkáče", berte to prosím v potaz a nacvičujte, kočeny. Ano, i Ty, liberecký jezdče!(8.10.2013)

Veselá jednohubka. Tak trochu jako Men In Black s duchama místo mimozemšťanů. Sem tam dobrá hláška, sem tam dobrý nápad, ale nic světoborného. Bridges je zábavný, ale až moc vykrádá sám sebe, Reynolds průměrný. Nejlepší jsou scény s jejich lidskými avatary (bloncka s fénem), škoda že jich nebylo víc.(26.10.2013)

• Botič

Tyhle filmy by měly zůstat v devadesátkách. V současné době něco takového, jako R.I.P.D. nemá v kině co dělat.(27.10.2013)