R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

• xxmartinxx

Asi nejnudnější a nejotravnější film, který jsem kdy v kině viděl. Kovbojové a vetřelci jsou oproti tomu Občan Kane 21. století. Opravdu. Nevím, jestli mě kdy tak moc iritovala každá vteřina snímku a každá volba každého člena štábu (včetně Bridgese). Násilně skřížení Muži v černém s Dead Like Me, kde má být všechno tak okatě cool a v pohodě, že nejenže to není ani jedno, ale jde vyloženě o opak. Opravdu snad nejvíc nucený film za hódně dlouho, který Schwentke naprosto nezvládá po všech stránkách. Musím podotknout, že RED se mi velmi líbilo, ale tohle je (ne)skutečný chrchel slizu. Tady není za co dávat body. PS: Pokud někdy existoval nějaký Bůh, tenhle film ho zabil.(17.7.2013)

A proč jako né...?? Proč tomuhle snímku nedat dobré hodnocení, když to byla zábava. Teda alespoň pro mě! Ano, máte pravdu, byl jsem 16 hodin v práci, pak jsem si byl ještě zaběhat a potřeboval jsem nějakou pohodovku, která by mě hodila do klidu před spaním a TOHLE byla správná volba! Mít to propracovanější a více kulervoucí konec dal bych klidně plnej počet.:) Za mě 72%(7.9.2013)

• dr.horrible

Ono mi ani tak nevadí, že je to bezmyšlienková oddychová zábava, vadí mi, že každá jedná scéna či dialóg, sú priamym zosobnením žánrových klišé a zároveň vykrádačkou konkrétnych filmov. Ani jeden nový nápad som nevidel v tomto filme, iba zahadzujúcich sa hercov (od kedy má Dude vadu reči??) a neskonale premárnený potenciál. Spolu s Gangster Squad, shit roku. PS: Pôvodne som chcel dať hviezdy dve, ale tá záverečná scénka s cucaním brady, bola asi tým natrápnejším a najnevkusnejším, čo som tento rok videl a takmer mi znechutila moju obľúbenú herečku. Hanba(30.8.2013)

Zas tak hrozný to nebylo. Zápletka a scénář jsou sice úplně dementní, ale Reynolds s Bridgesem tvoří celkem dynamické duo. Některé kaskadérské kousky působí až úsměvně, ale jinak se je celkem na co koukat...60%(30.8.2013)

Kritici berou tenhle film příliš vážně, já nečekal nic a byl jsem příjemně překvapen. Je to jednodušší letní zábava, která dokáže udržet divákovou pozornost díky vtipným vložkám a zajímavým vizuálem, což není moc uspokojivé, ale na zabití nudy nedělního večera ideální. 55%(26.8.2013)