R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

Zdejší vyhřátá klika podprahových, artových müslitelů patrně opět nepochopila, že se jedná o hlubokomyslnou, filosofickou sondu do posmrtného života, plnou heideggerovských otázek lidského bytí a nebytí a v kontextu existenční kontinuity s nadhledem vyvrací Nietzcheho ateismus. Ještěže mě máte, ufoni, tak šup a přehodnocujte, nebo stáhněte své čtyřky a pětky u Mužů v černém! Neškodná, roztomilá a vtipná zábava, u které mi vadilo pouze to, že můj milovaný Džef Mostař mluvil, jako by měl plnou hubu aft.(25.8.2013)

• PinokKio

Je to jak návštěva filmového second handu, kde se někde vzadu na poličce krčí zaprášená imitace Můžu i v bílém, kterou si nikdo nemá chuť půjčit, natož do ní investovat byť jen dolar .. díky hrozným trikům, hudbě, Reynoldsovi .. prostě všemu! Mimochodem - ideální příležitost podívat se, jak lze prodělat skoro dvě miliardy kaček během necelé hodiny a půl : )(28.10.2013)

Zhlédnuto jen a pouze kvůli Ryanu Reynoldsovi, a ten mě nezklamal, opět mu to seklo :D A co se týče toho filmu, tak mě to upřímně překvapilo. Podle mě to mělo docela zajímavý nápad, některé dobré vtipy. Jako značné mínus však je to, že navzdory krátké stopáži mi to i tak přišlo, jako, že se to dost táhne. Přesto mi ale nepřipadá, že by to bylo tak špatné jak to tady většina lidí odsuzuje. Pro mě zlatý průměr. 3*(9.11.2013)

• xxmartinxx

Asi nejnudnější a nejotravnější film, který jsem kdy v kině viděl. Kovbojové a vetřelci jsou oproti tomu Občan Kane 21. století. Opravdu. Nevím, jestli mě kdy tak moc iritovala každá vteřina snímku a každá volba každého člena štábu (včetně Bridgese). Násilně skřížení Muži v černém s Dead Like Me, kde má být všechno tak okatě cool a v pohodě, že nejenže to není ani jedno, ale jde vyloženě o opak. Opravdu snad nejvíc nucený film za hódně dlouho, který Schwentke naprosto nezvládá po všech stránkách. Musím podotknout, že RED se mi velmi líbilo, ale tohle je (ne)skutečný chrchel slizu. Tady není za co dávat body. PS: Pokud někdy existoval nějaký Bůh, tenhle film ho zabil.(17.7.2013)

• Botič

Tyhle filmy by měly zůstat v devadesátkách. V současné době něco takového, jako R.I.P.D. nemá v kině co dělat.(27.10.2013)

• - Roy Pulsipher (Jeff Bridges) řídí automobil Chevrolet Caprice r. v. 1987, Hayes (Kevin Bacon) jezdí s Dodgem Challenger. (Lumberjack)

• - Pracovným označením snímky boli názvy Rest in Peace Department alebo Ghost Agent: R.I.P.D.. (MikaelSVK)

• - Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts, Rhode Island a v Kalifornii. (MikaelSVK)