R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

• Davies182

Je mi nejspíš cca o dvacet let víc, než je konečná věková hranice cílový skupiny. Hrozná ptákovina toto. Aspoň jsem naivně doufal, že to bude narvaný akcí - vůbec.(17.11.2013)

Zhlédnuto jen a pouze kvůli Ryanu Reynoldsovi, a ten mě nezklamal, opět mu to seklo :D A co se týče toho filmu, tak mě to upřímně překvapilo. Podle mě to mělo docela zajímavý nápad, některé dobré vtipy. Jako značné mínus však je to, že navzdory krátké stopáži mi to i tak přišlo, jako, že se to dost táhne. Přesto mi ale nepřipadá, že by to bylo tak špatné jak to tady většina lidí odsuzuje. Pro mě zlatý průměr. 3*(9.11.2013)

"Tempo je smrtící, nároky drtící." ... Jakmile je za tím J. B. - nemůže to být jinak.(10.10.2014)

• Vitason

Vezměte Muže v černém. Seberte jim téměř všechny vtipy. Vrhněte je do světa, jehož pravidla nejsou (a když ano, tak velice špatně) vysvětlená. Přidejte divně natočené akční scény, nefunkční chemii mezi hlavními hrdiny, občas opravdu podivný střih a ne moc zdařilé herecké výkony téměř všech zúčastněných. Dlouho, opravdu dlouho louhujte a vyjde vám z toho R.I.P.D. Že to nezní vůbec lákavě? Také není!(3.8.2013)

Neškodná, ľahko stráviteľná jednohubka. Reynolds je mdlý ako vždy, Bridges recykluje a scenár je zlepenec všetkého možného. Tempo je však svižné, sem-tam sa urodí dobrý nápad či vtipná dialógová výmena a Schwentkeho réžia, nech je akokoľvek neoriginálna, mi pripadá sústredená, dynamická a prehľadná.(29.8.2013)