R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

• Vitason

Vezměte Muže v černém. Seberte jim téměř všechny vtipy. Vrhněte je do světa, jehož pravidla nejsou (a když ano, tak velice špatně) vysvětlená. Přidejte divně natočené akční scény, nefunkční chemii mezi hlavními hrdiny, občas opravdu podivný střih a ne moc zdařilé herecké výkony téměř všech zúčastněných. Dlouho, opravdu dlouho louhujte a vyjde vám z toho R.I.P.D. Že to nezní vůbec lákavě? Také není!(3.8.2013)

Nie sú to síce Muži v čiernom ani seriál Dead like me (v oboch sa RIPD výrazne inšpiroval), Ryana Reynoldsa nemusím a Jeffovi by som bez titulkov nerozumela ani slovo - ale venujú sa mojim obľúbeným témam, takže si získali moje sympatie. Malo to fúru chýb, trápne CGI, zbytočne dlhé nudné scény, triviálnu zápletku, cukríkovú romantiku a ešte na kadečo by som prišla... no ale dobre. Proste ich vezmem na milosť - nateraz. A neskôr sa uvidí. Apropos, Mary-Louise Parker ako šéfka bola najlepšia postava :-)(13.11.2013)

• predators

Když už je blbé vypouštět XV. pokračování Man in Black, nahradíme černocha bělochem (nic proti černým!), rovnou je zabijeme a necháme reinkarnovat v luxusní šťávu a rákosníka. "Tohle bude lidem stačit", řekli si tvůrci a ono bylo vážně pár diváků spokojených... 40%(2.11.2013)

• PinokKio

Je to jak návštěva filmového second handu, kde se někde vzadu na poličce krčí zaprášená imitace Můžu i v bílém, kterou si nikdo nemá chuť půjčit, natož do ní investovat byť jen dolar .. díky hrozným trikům, hudbě, Reynoldsovi .. prostě všemu! Mimochodem - ideální příležitost podívat se, jak lze prodělat skoro dvě miliardy kaček během necelé hodiny a půl : )(28.10.2013)

Neutrpěl jsem takové vzdělání, abych bezpečně rozeznal neživého od mrtvého, ale to mi nebránilo v tom, abych byl připraven na agentskou zábavu z jiného světa. Přiznám se, že jsem měl nastavené radary na daleko větší nářez, ale bystře jsem zaznamenal snahu o mé pobavení a i když to vždy zcela nevyšlo podle mých představ, tak touhu rozstřílet nějakého toho neposlušného mrtvého to ve mně vzbudilo. Přihlášku do R.I.P.D. mám již vyplněnou a tak doufám, že mě nové zaměstnání bude bavit o něco víc než tento snímek.(26.12.2013)