R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

• Xmilden

Samozřejmě že Zemi čeká další invaze, proto tady přece máme úderné ochránce, kteří nás za 5 minut 12 zachrání . Tento úvod bych mohl klidně zkopírovat do minimálně dalších několika filmů, které letos vznikly a nic bych tím nepokazil. V první půli divák sleduje Muže v Černém bez humoru a na závěr se dostaví Krotitelé duchů. Psát že film je značně pitomý nemá ani cenu. Spíše mě překvapila nesympatičnost Jeffa Bridgese. Že Ryan Reynolds pohoří i v dalším filmu se dalo samozřejmě očekávat. Tomu klukovi bych z pověrčivosti nesvěřil roli ani ve dvojce Avatara.(9.10.2013)

Nie sú to síce Muži v čiernom ani seriál Dead like me (v oboch sa RIPD výrazne inšpiroval), Ryana Reynoldsa nemusím a Jeffovi by som bez titulkov nerozumela ani slovo - ale venujú sa mojim obľúbeným témam, takže si získali moje sympatie. Malo to fúru chýb, trápne CGI, zbytočne dlhé nudné scény, triviálnu zápletku, cukríkovú romantiku a ešte na kadečo by som prišla... no ale dobre. Proste ich vezmem na milosť - nateraz. A neskôr sa uvidí. Apropos, Mary-Louise Parker ako šéfka bola najlepšia postava :-)(13.11.2013)

Zhlédnuto jen a pouze kvůli Ryanu Reynoldsovi, a ten mě nezklamal, opět mu to seklo :D A co se týče toho filmu, tak mě to upřímně překvapilo. Podle mě to mělo docela zajímavý nápad, některé dobré vtipy. Jako značné mínus však je to, že navzdory krátké stopáži mi to i tak přišlo, jako, že se to dost táhne. Přesto mi ale nepřipadá, že by to bylo tak špatné jak to tady většina lidí odsuzuje. Pro mě zlatý průměr. 3*(9.11.2013)

Veselá jednohubka. Tak trochu jako Men In Black s duchama místo mimozemšťanů. Sem tam dobrá hláška, sem tam dobrý nápad, ale nic světoborného. Bridges je zábavný, ale až moc vykrádá sám sebe, Reynolds průměrný. Nejlepší jsou scény s jejich lidskými avatary (bloncka s fénem), škoda že jich nebylo víc.(26.10.2013)

Neutrpěl jsem takové vzdělání, abych bezpečně rozeznal neživého od mrtvého, ale to mi nebránilo v tom, abych byl připraven na agentskou zábavu z jiného světa. Přiznám se, že jsem měl nastavené radary na daleko větší nářez, ale bystře jsem zaznamenal snahu o mé pobavení a i když to vždy zcela nevyšlo podle mých představ, tak touhu rozstřílet nějakého toho neposlušného mrtvého to ve mně vzbudilo. Přihlášku do R.I.P.D. mám již vyplněnou a tak doufám, že mě nové zaměstnání bude bavit o něco víc než tento snímek.(26.12.2013)