R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D.

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

Zas tak hrozný to nebylo. Zápletka a scénář jsou sice úplně dementní, ale Reynolds s Bridgesem tvoří celkem dynamické duo. Některé kaskadérské kousky působí až úsměvně, ale jinak se je celkem na co koukat...60%(30.8.2013)

• Pepinec

Jakmile dostanu v kině do ruky dva lístky, protože na jeden se název filmu prostě nevejde, čuju nějakou kulišárnu. Nikdo mi nevymluví, že s tímhle materiálem (a nemám na mysli jen blond samici Marisu) šel udělat daleko větší randál. Že je Jeff bourák, to víme všichni. On by býval svým talentem zachránil i Spartu v předkole Evropské ligy, ale doufám, že příště ho uvidím v trošku jiné roli, než je záchranář.(13.8.2013)

,,URNA? ÚTVAR NEŽIVÝCH AGENTŮ. NAJDEME MRTVÉ LIDI, KTERÝM SE PODAŘILO UNIKNOUT SOUDU A POŠLEME JE ZPÁTKY DOLŮ, TAM, KAM PATŘÍ. SLUŽBA TRVÁ 100 LET…“ /// Předpokládám, že nikdo nevěří, že tady jednou bude oxidovat jako sexy bloncka. Takže - píčovina. Na tom se (předpokládám) shodnem. I proto by mohlo bejt celkem jedno, jak moc jsou (nebo nejsou) logický ,,vysvětlivky“. Rozumný je vočekávat uvolněnou akční jízdu s trochou toho humoru. A to se tak nějak daří. I díky užívajícímu si Bridgesovi. Ryanovi bych ,,bradkáče“ nedal a možná je jeho chyba, že tenhle pohádkovej mix MIB, (lehce) Ghostbusters, (taky) Ghosta … no a já nevím čeho všeho u dětí propadl. Možná by to mohla napravit destrukce Bostonu…. aha, tak ne. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennej komiks z roku 2001, kterej napsal Peter M. Lenkov jsem nečetl. 2.) Zajímám se o ,,Vesmírnej program na ochranu svědků“. 3.) Thx za titule ,,-OverLord-“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne(21.10.2013)

Hodnotím zde především originální scénář. Jinak se jedná skutečně o slušně vyvedenou kopii Man in Black.. tohoto se již tvůrci nezbaví.!(22.11.2013)

Muži v černém se vyprdli na ufouny a začali radši chytat ztracené mrtvoly, co se flákaj po světě, místo aby dřepěly v pekle. O filmu jsem věděla kulový, když jsem si ho pouštěla a musím uznat, že jsem se chvilkama bavila víc než dobře. Jediný problém a taky důvod, proč se držím s hodnocením při zemi, je fakt, že mi k té nejlepší zábavě pomohla víc vlastní fantazie, než samotný film, který mi už k závěru připadl trochu slabší, u honičky ve městě jsem se totiž nejvíc zasmála ve chvíli, kdy jsem si jí celou představila v podání zakrslého číňánka a sexy blondýnky. RIPD ale každopádně uteče a má i něco do sebe, určitě si někdy projekci zopáknu, ačkoli zmínění muži v černém bavili bez ohledu na díl o něco víc. 60%(2.9.2013)