poster

R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

 • USA

  R.I.P.D.

 • Slovensko

  R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Peytl
  ***

  Tři flekance převážně za mého největšího oblíbence Jeffa a za to, že díky snímku s přítelem Kulykem zažijem na poli erotiky nějakou tu změnu, slibuji. Jinak jsem se i bavil, zejména v momentě, kdy probíhal fight mezi blonckou a greyhoundem, velmi sympatické. Každopádně jsem překvapen, neboť slepence a patlaniny většinou za systematického kopání do prdele vyhazuji do koše, ale zde dělám výjimku... kvůli Buffalo Billovi.(13.10.2013)

 • Shakers
  **

  Slabé. Bez nápadu, bez lepších hlášok, mizerné efekty a aj herecké výkony. Akcie sú slabé, nudné a ani herecké duo nedokáže zaujať. Chýba tomu aj lepší príbeh, ktorý by vtiahol do deja, ale aj tak je na tomto filme snáď nudné a zle úplne všetko. 35% - 2*(6.9.2013)

 • Cervenak
  ***

  Neškodná, ľahko stráviteľná jednohubka. Reynolds je mdlý ako vždy, Bridges recykluje a scenár je zlepenec všetkého možného. Tempo je však svižné, sem-tam sa urodí dobrý nápad či vtipná dialógová výmena a Schwentkeho réžia, nech je akokoľvek neoriginálna, mi pripadá sústredená, dynamická a prehľadná.(29.8.2013)

 • MikeCool
  odpad!

  Digitální šaškárna!(17.12.2015)

 • 3DD!3
  ***

  Veselá jednohubka. Tak trochu jako Men In Black s duchama místo mimozemšťanů. Sem tam dobrá hláška, sem tam dobrý nápad, ale nic světoborného. Bridges je zábavný, ale až moc vykrádá sám sebe, Reynolds průměrný. Nejlepší jsou scény s jejich lidskými avatary (bloncka s fénem), škoda že jich nebylo víc.(26.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace