R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D.

R.I.P.D. – URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Komedie / Krimi

USA, 2013, 96 min

Kritici berou tenhle film příliš vážně, já nečekal nic a byl jsem příjemně překvapen. Je to jednodušší letní zábava, která dokáže udržet divákovou pozornost díky vtipným vložkám a zajímavým vizuálem, což není moc uspokojivé, ale na zabití nudy nedělního večera ideální. 55%(26.8.2013)

• Enšpígl

Ach jo, tak já nevím jestli není náhdou už chyba vě mě, ale další letní popcorňák co mě spíš zklamal. Nemůžu si pomoct, ale já ze všema těma filmama cítím na prvním místě vydělat prachy, vydělat prachy a vydělat prachy a až někde tam vzadu slabounkou ambici pobavit diváka. Já už si fakt připadám jak prošlej citrón, když tady zase zazdívám další blockbuster, ale nemůžu si prostě pomoct. Naprosto nejvtipnější záležitost celého filmu dvojice starej malej číňan a kozatá vysoká blondýnka zůstává trestuhodně nevyužita na úkor digitálních efektů a tak si mohu jen domýšlet, kolik asi mohlo bejt prdele vidět v akci dvojici neživých agentů očima žijících lidí, těch pár záběrů jasně ukázalo kudy měla vést cesta prdele a současně tedy i cesta k pěti hvězdám. Jediný co mě ve filmu zbylo a na co jsem se upínal jak smilování boží, je Jeff Bridges, ten chlap prostě nemůže zklamat ani když zpívá při závěrečných titulcích, ale jeden Jeff nemůže sám udělat celej blockbuster, to prostě nejde, kdyby alespoň tvůrci zapojili větší fantazii při vymýšlení tuhoňů, ale ani to ne.(23.7.2013)

• PinokKio

Je to jak návštěva filmového second handu, kde se někde vzadu na poličce krčí zaprášená imitace Můžu i v bílém, kterou si nikdo nemá chuť půjčit, natož do ní investovat byť jen dolar .. díky hrozným trikům, hudbě, Reynoldsovi .. prostě všemu! Mimochodem - ideální příležitost podívat se, jak lze prodělat skoro dvě miliardy kaček během necelé hodiny a půl : )(28.10.2013)

• - Jedna ze scén se v Bostonu natáčela u centra Hynes Convention, které se nachází necelý kilometr od náměstí Copley, na které nemá Jeff Bridges dobré vzpomínky. Během natáčení filmu Zděšení (1994) zde totiž při výbuchu bomby málem přišel o život. (Dr Lizal)

• - Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts, Rhode Island a v Kalifornii. (MikaelSVK)

• - Do role Roye (Jeff Bridges) byl původně obsazen Zach Galifianakis. Z natáčení ale odstoupil z důvodu účasti na dalších projektech. (oje)