AC/DC: Live at River Plate

(koncert)

Koncert, který v Buenos Aires natáčelo 32 HD kamer, trvá 110 minut a je napěchován 19 skladbami. Záznam vznikl při turné "Black Ice World Tour" v roce 2009, který celkově vidělo víc než 5 milionů fanoušků.
Seznam skladeb:
T.N.T.
Whole Lotta Rosie
Let There Be Rock
Highway To Hell
For Those About To Rock (We Salute You) (Warle)

Luk Skywalker

AC/DC mají super koncertní záznamy, další parádní kousek. Jedná se o turné k Black Ice, takže vedle starých a stálých hitů jsou zde i tehdejší novinky. K tomutu trojkoncertu si pamatuji, jak se v Argentině vyhrávali lístky a dojatý tatínek se synem, kteří byli mezi výherci, dokazují, že je to srdeční a emoční záležitost. Jestli to tahle bude vypadat v Drážďanech, tak to bude skvělý zážitek, i když v Latinské Americe, to jsou velcí "blázni". ()

betyn

Parádně zachycený koncert,který baví i díky skvělým 32 HD kamerám.Vše je sice stejné,ale zároveň jiné :-).Opět jsem si připomněl Hells Bells a spoustu dalších,již kultovních písniček.Co tento koncert zdobí jsou nové,propracovanější kulisy a já sem rád,že neumírající legendární skupina je stále na vrcholné úrovni.Už se nemůžu dočkat dalšího koncertu,který by mohl být třeba v Praze :-)! ()

ilemas

Stále to samé dokola, nic nového, vždy téměř na chlup stejný koncert, stále stejný setlist oživený většinou jen o dva tři nové songy, stejné vystoupení a přesto mě vždy z jejich koncertu mrazí a snad nikdy neomrzí. Vynikající obraz ve full hd a výborně namixovaný zvuk s 32 kamery dělá opět z tohoto našlapaného koncertu nezapomenutelný zážitek. Jedinný co mě tak trochu vadí je dělený obraz. Kurva, jsou v té Argentině ale pěkné baby. ()

WinstonS

Atmosféra na 1*, což se v Jižní Americe tak nějak očekává. Ačkoliv mám AC/DC hodně rád, s jejich živáky mám problém, že mě po nějaké chvíli začnou lehce nudit. Ten kolovrátkovitý a zatraceně chytlavý bigbít, který chlapci od proinožců hrají desítky let a furt jim to šlape, mně prostě sedne v hospodě z jukeboxu a věřím, že bych si užil i koncert, ale DVD je něco jiného. Třeba na koncerty Iron Maiden bych se mohl dívat furt dokola, u AC/DC to neplatí. ()

GTS_PUNK

Možno pomenovať iba jediným slovom - genialita. Šalejúci Argentínci na tribúnach štadióna River Plate nasávali každý kúsok tejto skutočnej hudobnej geniality. Geniality v každom slova zmysle - začínajúc hudbu, končiac snáď predajcom popcornu. Pekelne-nebeský hard rock. Hudba, ktorú nemožno žiadnym spôsobom prekonať. Angus Young a jeho austrálska družina vo forme, v akej by chceli byť aj naši dôchodcovia. AC Blesk DC je iba jeden. ()