Cesta na Měsíc

Nick Park

Julian Nott

Peter Sallis
  • brit84

Mírně zmírňuji své hodnotitelské vášně, když zjišťuju, že to na natočili už v 89. I na pohádku mně totiž příběh příjde docela ujetej. Pat a Mat, tedy Wallace a Gromit postaví raketu v domácí dílně a odletí s ní na měsíc, protože jim dojde sejra na krekry. Na měsíci je obtěžuje chodící trouba, která je chce asi zlikvidovat. To jsem nepochopil... Ale nebojte se, troubě potom uletí! Uff.(19.8.2011)

Animák začíná pomalu, krotce a s přibývajícím časem přidává na intenzitě. Po přistání na Měsíci už se jedná o opravdu neutuchající gejzír nápadů.(29.12.2005)

• Tomco

po technickej stranke nemozem namietat. ku pribehu sa vsak negativne vyjadrit da. neviem ci je to tym, ze je 3:34 a.m. alebo to bolo naozaj take suche..ak nahodou teraz klesne vysledne hodnotenie z 87% na 86% vedzte, ze je to moja robota :).. idem spat. dodatok minutu neskor: nekleslo :)(30.4.2007)

Výlet na Měsíc ze sýra ve vlastnoručně vyrobené raketě a souboj s automatem, který by moc toužil lyžovat. Zní to šíleně? Možná, ale taky skvělý způsob jak strávit dvacet minut života.(18.1.2006)

Hustý sýrový výlet pro trochu ementálu...(7.1.2006)