Cesta na Měsíc

Velká Británie, 1989, 23 min

Nick Park

Julian Nott

Peter Sallis

Pravdepodobne nejslabsi film o Wallaci a Gromitovovi, kde tak nak neni moc cemu se zasmat. Napad na syrovej mesic je sice fajn, ale pak uz si tvurci musej pomahat nejakou pojizdnou troubou nebo co to bylo za kokotinu. Ale da se to omluvit tim, ze tady teprve Park zacinal. Slabsi 4*.(12.1.2009)

Režisérská prvotina od Nicka Parka, na začátek to je dobrý, ale jinak spíš průměr. Vtipný to je opravdu jenom chvilkama, ale příběh je zase docela dobrej(30.12.2006)

Tuhle dvojici mám hodně rád, ale tenhle příběh je celkem nuda.(28.12.2006)

Asi najslabšia Gromitovka, ale aj tak výborný gumák-animák. Pri stavbe rakety si Wallace a Gromit nič nezadaju s Patom a Matom a tie "krysy s brejličkama"...must see.(26.5.2005)

Výlet na Měsíc ze sýra ve vlastnoručně vyrobené raketě a souboj s automatem, který by moc toužil lyžovat. Zní to šíleně? Možná, ale taky skvělý způsob jak strávit dvacet minut života.(18.1.2006)