Nesprávné kalhoty

Nick Park

Julian Nott

Peter Sallis

Plastelínový Hitchcock.(13.1.2010)

Wallace a Gromit je proste úžasný animovaný plasteliňák, ktorý ma vždy dobre pobaví či už sú to Nesprávné kalhoty alebo Otázka chleba a smrti atď..(2.3.2013)

Vtipné, milé, ale na pět hvězdiček moc krátké.(30.9.2010)

Vsichni jasali nad tucnakama v Madagaskaru, ale to zapomneli, ze tucnak parchant a vynalezce byl mnoho let predtim uz tady. Sice nehlaskuje (protoze nemluvi), ale jako protivnik pro Gromita je vice nez solidni. Navic vtipnej napad na mechanicky gate a nekolik zparodovanejch scen z filmu.(12.1.2009)

Tak konečně jsem objevil největšího filmového záporáka všech dob, který je mazanější než celá Dannyho jedenáctka, umí lépe manipulovat s lidmi než Kaiser Soze a v neposlední řadě používá vymakanější převleky a masky než samotný Fantomas. Ano přátelé, je to pan Tučňák.(30.6.2004)

• - Když Gromit čte noviny v kavárně, jeden z nadpisů je "Pes čte noviny". (Kulmon)

• - V muzeu je možno vidět pumu z Parkova filmu Pohodlíčko. (Kulmon)

• - V úsilí dostat Gromita z domu hraje tučňák velmi hlasitou hudbu. Jeden nápěv je "how much is that doggie in the window?" a další "tie a yellow ribbon round the 'ole oaktree", oznamující jeho propuštění z vězení. (Kulmon)