poster

Nesprávné kalhoty

 • Velká Británie

  Wallace & Gromit: The Wrong Trousers

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný

Velká Británie, 1993, 29 min

Režie:

Nick Park

Hudba:

Julian Nott

Hrají:

Peter Sallis
 • castor
  ****

  Plastelínový mág okouzlujících filmečků Nick Park si pro svůj počin vybral vpravdě kriminální zápletku, ve které si jeden zločinný tučňák pomyslel na krádež diamantu. Nechybí starý mládenec a milovník sýrových toustů Wallace a jeho věrný pes Gromit, respektive kamarád, co jej neustále tahá z problémů. Parkovým filmům určitě prospívá kratší délka (zhruba hodinka bohatě stačí), znamenitá je zde především závěrečná honička s dětským vláčkem!!(25.8.2006)

 • xxmartinxx
  ****

  Velmi zábavné. Ne nějak geniální, ale některé gagy jsou skutečně jedna radost. Nalákalo mě to na další díly.(25.3.2013)

 • ajuska
  *****

  Má to nápad, vtip a ohromný půvab. Tučňák mafián a honička při které Gromit skládá pod uhánějící vláček kolejničky tomu nasazují korunu.. Skvělý třicetiminutový zážitek.(19.2.2006)

 • dr.horrible
  *****

  Najprv som videl "Wallace & Gromit: A Close Shave" a aj ked´ animácia bola dokonalá(aj to je slabé slovo),príbehom som bol trošinku sklamaný."The Wrong Trousers" majú všetko:humor,švih,neuveriteľné množstvo rôznych nápadov a opakujem-dokonalú,krásnu animáciu(Nick Park je vážne génius).Naozaj-na svete je iba pár animákov,ktoré by boli po všetkých stránkach natoľko vydarené.Zaslúžený oscar(8.3.2012)

 • Stegr
  *****

  90% - Ten magor tučňácká mě naprosto dostával. Vynikající díl...(22.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace