poster

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka

 • Velká Británie

  Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit

 • Slovensko

  Wallace & Gromit: Prekliatie králikolaka

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Velká Británie, 2005, 85 min

Režie:

Nick Park, Steve Box

Scénář:

Steve Box, Mark Burton

Hudba:

Julian Nott
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  *****

  Vtipný nápad i příběh a krásné zpracování v kombinaci s neodolatelným humorem = Nej animák posledních let. Řekněte SÝÝÝÝÝÝÝÝÝR!(3.9.2007)

 • Marius
  ***

  Po všetkých tých nadšených komentároch som sa na Wallace and Grommit dosť tešil, o to väčšie je však moje sklamanie. Nechápte ma zle, plastelínová animácie je vynikajúca, postavičky dostatočne komické, čo však absentuje je poriadny príbeh. Film má švih v záverečných dvadsiatich minútach, ktoré sú nabité odkazmi na iné filmy a strhujúcou ( nikdy by som neveril, že toto slovo použijem v súvislosti s plastelínou) akciou. Takisto úroveň fórov je v celom filme dosť nevyrovnaná, rozhodne som sa na tom netlamil toľko ako napríklad na Burtonovej Továrni. Záverečný verdikt : Vizuálne pútavý animák s nevyrovnaným dejom a úrovňou humoru. 7/10(24.10.2005)

 • mandes

  rozpočet : $30 million tržby celosvetovo : $192,610,372(31.5.2008)

 • hippyman
  ***

  bohužel mě Were-Rabbit moc neoslovil, pár nápadů se najde, ale jinak jsem viděl snad tucet lepších animáků... tohle je určeno zejména těm mladším nebo nenáročným strávníkům, ideálně jako pohádka pro děti... komické situace jsou hodně čitelné, navíc jsem si prostě za celou dobu na ty příšerně ošklivý postavičky nezvyknul... ve prospěch filmu hraje příjemná stopáž, jednoduchý děj a zejména Gromit :-) 60%(24.9.2008)

 • Galadriel
  *****

  Zaručuji vám, že tak dobrý zeleninový horor jste ještě neviděli. Já prostě na W&G nedám dopustit a doufám, že se od Ardmanů dalších filmů s tímhle vynálezcem co miluje sýr (a občas i mrkev) a jeho věrným pejskem realistou ještě dočkáme... A ne aby nám políbili artyčok! ;-)(15.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace