Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka

Nick Park, Steve Box

Steve Box, Mark Burton

Julian Nott

Gregory Perler

Vtipný nápad i příběh a krásné zpracování v kombinaci s neodolatelným humorem = Nej animák posledních let. Řekněte SÝÝÝÝÝÝÝÝÝR!(3.9.2007)

Vynikajuca animacia a kreativita tvorcov podobne ako pri MRTVEJ NEVESTE, ale mam jednoducho radsej klasicky animovane filmy ako LEVI KRAL alebo novsie pocitacom robene animaky. Tento sa mi zdal byt az prilis detsky.(2.8.2007)

Zaručuji vám, že tak dobrý zeleninový horor jste ještě neviděli. Já prostě na W&G nedám dopustit a doufám, že se od Ardmanů dalších filmů s tímhle vynálezcem co miluje sýr (a občas i mrkev) a jeho věrným pejskem realistou ještě dočkáme... A ne aby nám políbili artyčok! ;-)(15.4.2006)

Konečně celovečerní Wallace od Parkra, ten seriál si to zasloužil a díky za něj (( ::(4.12.2005)

Chvíle, kdy Gromit nemá drobný na letadlo, mě složila na zem.(23.10.2005)

• - Na filmu pracovalo 30 animátorů, celkově se na něm podílelo 260 lidí. (HappySmile)

• - Výroba tohoto prvního celovečerního filmu Wallace a Gromita trvala pět let, přičemž denně vyrobili tři sekundy filmu. (imro)

• - Na konci titulků je upozornění pro ochránce zvířat, že během natáčení tohoto plastelínového filmu žádné zvíře zraněno nebylo. (StevenW.)