Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lateef
  **

  Začíná to na N, končí to na A, má to 4 písmena a prostřední dvě jsou U a D. Rád bych porozuměl tomu, jak to, že když to čím akční film, ve kterém je od začátku do konce AKCE, je to nakonec, do prdele, NUDA?!? A ani ten ´Silniční zátaras´ to nijak nespasil, tarzanstyle v horách je pro mě naprosto nevěrohodná a omšelá scéna, protože vše vychází do posledního centimetru, nikdo z klaďasů si neodnese ani škrábaneček, takováhle akce mě nebaví. Snad až závěrečná World of Tanks je ucházející, aby to vzápětí ´equilibrijská´ bitka všechno pohřbila, tam je to jenom o hrůzyplném střihu a hrozných kamerových záběrech. Podruhý si to nepustím, trojku už fakt ne! 130 miliónů dolarů(rozpočet)/372 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(15.7.2013)

 • 3DD!3
  ****

  Boží! Škoda že mi není 10 a nemůžu po tátovi chtít panďuláka Zartana (s vyměnitelnými ksichty). Když už jsme u něj, tak jde o nejlepšího prezidenta spojených států vůbec (jaderné odzbrojení země zvládl levou zadní a pak hrál Angry Birds) a Jonathan Pryce si ho maximálně vychutnává. Bruce je jen do počtu, ale funguje tu lépe než v posledním McClaneovi. Tatum brzo vyklidí pole (tu úvodní scénu přitočili podle mě jen kvůli němu) a dá prostor hlavnímu tahounovi celého filmu The Rockovi jehož Roadblock má za a) nejkomplexnější postavu (v rámci žánru popkornových blbin) a za b) nejnamakanější postavu a je to sakra sympaťák. Perfektní jsou samořejmě duely těch dvou ninjů a vrcholem snímku je únos v horách. Bohužel tu nějákým záhadným způsobem nefunguje akce, nebo ne záhadným - strašný střih, který skoro všechno mění v nepřehledný maglajz. Jinak nápady tu jsou, mnohdy by se daly dotáhnout i do většího maxima a některé věci jsou hodně efektní. Ale tím trpěly i pokračování Transformerů. Hasbro si v tom asi libuje.(7.4.2013)

 • Gemini
  ***

  Pokud jsem měl k jedničce výhrady ohledně absence smysluplného děje, tak dvojka je v tomhle ohledu ještě o něco horší. Aspoň mám důkaz, že to jde;) Ale počet obtažených dívčích body armorů je stejný jako v prvním díle, a navíc se tu ukážou i plesové šaty (jak jinak než rudé, že), takže v tomhle ohledu proč ne:) Navíc Čenda Tatum atakuje letitý rekord Stevena Seagala z Boeingu 747 V Ohrožení v minimálním počtu minut na hvězdnost "herce" před okamžikem, kdy se "to" pro ostatní hrdiny stane "osobní":) Jinak nám od Sommerse zůstal zvyk věšet lidi na digitální provazy tisíce metrů nad digitálními propastmi, ale slyšel jsem, že ve 3D je to docela odvaz - a jelikož Jon M. Chu má velký cit pro vizuální zážitek, nemám o tom moc důvod pochybovat. Ono se musí uznat, že to celé má ten G.I.Joeovský drajv, jaký mají klučičí hry s plastovými vojáčky. Ti vaši přece taky slaňovali pár set metrů a stíhali při tom střílet na všechny strany, ne? Že ne? Tak moji teda jo, a ještě mnohem víc:) Tak víc, že na to už nestačí Drederick, pardon, Channing Tatum (kterému navíc přibyla "chlapácká" jizva, teda spíš jizvička), ale je na to potřeba übersval jako Rock, takže v tomhle je to taky v pořádku. Určité plus je i "ývl" Jonathan Pryce, který přesně pochopil, co musí udělat, a evidentně se tím víc než jen trochu bavil:) Docela sranda je i s Rayem Stevensonem, který je tu za "tu zlou" horu svalů. S druhým G.I.Joem se to má tak, že po stránce herecké chemie funguje líp než jednička, protože se tu přesně vědělo, co se má udělat, a jaké přísady musí ten koktejl mít. Bohužel po stránce alespoň základní logiky příběhu je to o dost horší než v prvním díle, takže výsledek je bodově v podstatě stejný. A je to naprostý výplach, o tom žádná. Berte to v potaz při úvahách, jestli (nebo kdy) se budete dívat;) Tu šedesátku dám, až mi někdo vysvětlí, kde se uprostřed pouště vzala střelnice, na kterou se Čenda s Rockem, odstrojení z armorů, vydají zastřílet si (a chlapácky pokecat o službě a rodině, hetero as hell) během čekání na nenápadnou evakuaci pár set vojáků s pár náklaďáky pákistánských jaderných hlavic:) Do té doby 50%, protože i žánr výplachu musí mít nějaké meze.(1.8.2013)

 • genetique
  **

  Rockov a Willisov ďalší ULTIMATE FAIL a prešľap ako prasa! Borci majú to šťastie, že vždy sa ešte nájde film, ktorý ich vráti späť na výslenie. Tento mal obsadenie ako prasa, rozpočet ako prasa, no režisér a scenáristi bohužiaľ tiež! V prípade rozprávky pre 12ročných faganov by som tomuto naparil plné hodnotenie, ale vodiť za nos diváka, ktorý videl prvú časť a teraz mu naservírovať tento výplach, tak tomu sa hovorí odvaha, ak vezmeme do úvahy, že na základe tržieb by mohla prísť tretia časť. Akcie a hlášky miestami ušli, hi-tech hračky som mal vždy rád, herecké zoskupenie je tiež moja krvná skupina, takže dávam milosrdných 45%.(9.10.2013)

 • Spiker01
  *****

  Pokračování G.I. Joe přineslo opět velkou porci zábavy, akce, ale i méně Sci-Fi. Parádní dvojice Bruce Willis a Dwayne Johnson ukazují to nejlepší, co umí. Film je plný CGI efektů a úplně našlapaný akcí, a tak to má být. Pro mě naprosto bezkonkureční guilty pleasure...100%... [28.03.2013_Kino Šumava_Klatovy](29.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace