No co si budeme povídat. Čekal jsem opravdu víc. Ale to jsem bohužel nedostal. Jednička byla příjemná oddychovka kde se člověk i trošku zasmál. Tady nefungovalo zhola nic. Žádnému herci jsem pořádně nevěřil, a to nemluvím o tom jak fungovaly společně. Přišlo mi to jako kdybytenhle snímek točili pro 11 leté děti. Za mě 55%(29.3.2013)

• verbal

Hračkářské komando opět v akci, ale tentokrát to opravdu vypadalo, jako by všichni strachy zdrhli z pokojíčku tlustého, amerického kluka, protože na vlastní oči viděli, jak urval Bamblbýmu hlavu a narouboval ji sekunďákem na ožužlané torzo Pikača. Sommerse vyměnili za poťouchlého ťamana, co švih a vtip jedničky spláchl do hajzlu v obřím domečku pro Barbíny a zůstala jen přiblblá, Transformační akce, určená jen a jen právě pro toho výše zmíněného otylého hošíka, který tímto nepochybně získal další inspiraci, co všechno může svým gumovým hrdinům ještě doma utrhnout, a stopro hned druhý den nahnal fotra do nejbližšího šopinu pro plastový model termonukleární hlavice a ohyzdnou, fenolovou figurku pitvořícího se Wiliše.(9.7.2013)

Pokračování G.I. Joe přineslo opět velkou porci zábavy, akce, ale i méně Sci-Fi. Parádní dvojice Bruce Willis a Dwayne Johnson ukazují to nejlepší, co umí. Film je plný CGI efektů a úplně našlapaný akcí, a tak to má být. Pro mě naprosto bezkonkureční guilty pleasure...100%... [28.03.2013_Kino Šumava_Klatovy](29.3.2013)

3D ,,VE SVĚTĚ ZAVLÁDL ZNOVU POŘÁDEK. TY, KTEŘÍ ZDE PŘED NÁMI STOJÍ, SVĚT ZNÁ JAKO G.I. JOE. MY JE ZNÁME JAKO HRDINY.“...... /// No, asi bych se kurva (nejen já) divil, kdyby tomu bylo jinak. A vo tom to celý je: sračky na všechno, vypnout (totálně!) šedou kůru a jen se bavit (?). Scénárista by měl dostat Oscara za kurevsky zvládnutou jednoduchost. Nikdo nic nepitvá, všechno se řekne jednou a někdy jen tak mimochodem a všichni (teda i já) všechno chápou (a vlastně je mi to i u prdele). Zničení světa se (překvapivě) nekoná (možná i proto, že tu ,,štěkne“ božskej Bruce) a takovej Fantomas by čuměl, co se dá dneska s náhradním ksichtem udělat za parádu. A to bez masky (takže je to jistě pohodlnější a hygieničtější….). 3D? Su nenáročnej, ale třeba ty píčovinky na těch lanech v horách jsem si užil. Pravda, třeba ftip není vždycky ftipem, taky frajeři hledající festivalovej zážitek asi propláčou zbytek života, ale komu stačí ke štěstí dobře voteklej ,,The Rock“ (vobčas i dobře zahlásí!), (skoro) neustálá akce a nehodlá řešit bezduchost – myslím, že může bejt spokojenej. A já? No a co, že je to hloupej film. Až budu chtít slyšet Vergilia v originále, půjdu jinam! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jestli nahradit Igráčky panďulákama z Hasbro. 2.) Uspokojí mě jedině ninja. 3.) Moje IQ (kolem 70tky) vyžaduje nenáročný snímky (a porno jsi zkoušel?....). /// PŘÍBĚH ** HUMOR ** AKCE **** NAPĚTÍ ne(16.4.2013)

• LiVentura

Hrozná slátanina... jednička měla ještě něco málo.. :-((((11.8.2013)

• - Dwayne ''The Rock'' Johnson se v jednom z rozhovorů svěřil, že si jako malý hrál s vojáčky G.I. Joe. (Dyas)

• - Postava Roadblocka (Dwayne Johnson) se původně měla objevit již v prvním filmu. (spiderpig)

• - V Pakistane bol film zakázaný. Dôvodom bola úvodná scéna, kde je Pakistan zobrazovaný ako nestabilná krajina, kde vládnu teroristi a hrozí na prezidenta atentát. (Greenpeacak)