V prvním díle jsme zničili Eiffelovku... čím to překonat?! Což takhle Londýn? Klasický druhý díl - větší, akčnější (bohužel bez těch cool obleků z jedničky), přehnanější a blbější. Mám ale pro podobně stupidní filmy slabost, takže jsem byl docela spokojený. Jsem zvědavý, s čím přijde trojka, pokud ji někdo schválí...(14.8.2013)

Jednička mě nenadchla, ale trailer k tomuhle jo. Ale následné informace o nekvalitě scén, dotáčení apod. dost znejistily. Přesto nemůžu říct, že by se mi výsledek nelíbil, protože akci mám rád a tenhle blockbuster má vče, co byste od něj očekávali – akční kousky co mají koule (jízda tankem skoro jak ve sporťáku), hlášky, kila munice, sexy holky a superrychlý střih – jak z pera Michaela Baye. Ale žádný bonus navíc, ve který tajně doufáte, nepřinese. Je to spíš jen bezduchá akce připomínající Battleship a navíc je motiv záporáků podobně prostoduchý jako v posledním Batmanovi. Trochu víc „komplikovanosti“ by neškodilo. Jinak ale palec nahoru za akční kousky, Johnsona a Willise. # příběh 5 | hudba 8 | humor 1 | akce 9 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6(8.4.2013)

Huh huh huh, šusty šusty šusty.... no ne, prostě ne, u tohohle se nedodrcnu! Připomíná to krásnou, vystajlovanou bloncku s dudama od nejlepšího výrobce protetiky, která - jsa napasována jen v upnutém korzetu a podvazkových páscích - smyslně špulí rty vaším směrem, vilně se prohýbá v bocích a viditelně se rosí v oblasti podbřišku. Spustíte proto bermudy, přišupajdíte k ní stylem tučňačím a hodláte započít životní výkon. V tom inkriminovaném okamžiku pootevře naducané rtíky, ukáže mordu plnou vyhnilých tesáků a infantilním hlasem zažvatlá: já žrovna kakánkuju! Prostě další trikově vynikající debilita. Třetí házím jen proto, že Brůs řekl vtip.(25.7.2013)

• Sobis87

Přes solidní množství akce a fajn herce mě to vůbec nebavilo...takže vlastně ten samý výsledek jako v případě prvního dílu, jen ten Sommers byl napoprvé sem tam přeci jen trochu nápaditější.(6.7.2013)

Tak musim rict ze po katastrofalnim prvnim dilu jsem do toho sel z nulovym ocekavanim a muzu prohlasit ze dvojka je minimalne o tridu vejs prvni polovina mne hodne bavila az jsem byl prekvapenej naopak v druhy pulce mne ty unrealnosti zacali trochu srat ale slusna finalni akce to zachranila Rock sice neni muj kdovijakej oblibenec ale narozdil od toho teplouse Tatuma ma aspon parametry akcniho hrdiny co se Willise tyce tak u nej se jedna spis o takovy vetsi cameo jeho role dela vsehovsudy takovych 15 minut coz neni uplne na skodu protoze po jeho poslednich filmech k nemu zacinam mit lehkou averzi no jinak akcni sceny jsou tu taky mistama kapku prestreleny ale neni to takovej extrem jako v jednicce akce je prehledneji natocena i ten pribeh mne o neco vic zaujal takze resume je to slusnej film o dost lepsi nez proserovej prvni dil a i kdyz z toho do kolen urcite nepujdu tak o zklamani bych nemluvil jak sem napsal ocekavani byla nulova finalni vysledek nakonec pomerne slusnej(1.4.2013)