Mafiánky

Ostré kočky

Krimi / Drama

USA / Velká Británie / Kanada, 2002, 92 min

David Anspaugh

Příšerný dubbing Mariah Carrey...(19.11.2007)

• jojinecko

Ničím zaujímavá dráma, s pár komediálnymi prvkami, ktorá vyšumí z hlavy sekundu po dopozeraní...Ako najväčšie prekvapenie vidím to, že Mariah Carey nie až taká zlá herečka keď chce:)))(8.2.2006)

• noelcoward73

Čekal jsem pořádný mafiánský film - honičky, přestřelky, potíže s policií atd. Ale co tohle bylo? Ani ne slabý odvar! Délku filmu 1,5 hod pokládám za takový střed. Ale tady by vůbec neuškodilo, kdyby délka byla maximálně hodinu. 2 * dávám za pro mě většinou nové herecké tváře (které vždy rád vidím) a za jejich celkem dobré výkony. Nápad to nebyl asi špatný, ale ve výsledku to je spíš jen drama s pár výstřely. A to mě rozhodně uspokojit nemůže!(23.1.2013)

Námět není tak úplně špatný, bohužel jeho zpracování už značně pokulhává.(15.1.2008)

• Deverant

Uplně zbytečný a strašně hloupý film. Je až pozoruhodné jak nudně a bez nápadu je "vyroben". To je taky jediný důvod proč ho komentovat, a jediné čím je pozoruhodný.(19.11.2007)