poster

Mafiánky

 • USA

  Wisegirls

 • Slovensko

  Ostré kočky

Krimi / Drama

USA / Velká Británie / Kanada, 2002, 92 min

Režie:

David Anspaugh

Scénografie:

Linda Burton
(další profese)
 • Lynn
  ***

  Námět není tak úplně špatný, bohužel jeho zpracování už značně pokulhává.(15.1.2008)

 • Renton
  **

  Scénář: John Meadows .. Dvě dokonalé ženy (Mira Sorvino & Melora Walters) vévodí tomuto jinak průměrnému a veskrze obyčejnému krimi snímku z prostředí mafie. Pokud nechováte sympatie ani k jedné z dam, můžete na tento film s klidem zapomenout, neboť vám nepřinese žádné potěšení. To už si raději místo Wisegirls dejte variaci na Wise Guy aka Goodfellas.(18.11.2006)

 • jojinecko
  **

  Ničím zaujímavá dráma, s pár komediálnymi prvkami, ktorá vyšumí z hlavy sekundu po dopozeraní...Ako najväčšie prekvapenie vidím to, že Mariah Carey nie až taká zlá herečka keď chce:)))(8.2.2006)

 • Deverant
  odpad!

  Uplně zbytečný a strašně hloupý film. Je až pozoruhodné jak nudně a bez nápadu je "vyroben". To je taky jediný důvod proč ho komentovat, a jediné čím je pozoruhodný.(19.11.2007)

 • Tommassi3
  ***

  Královnou tohoto snímku je určitě přesvědčivá Mira Sorvino, ale ani Mariah Carey se nemusí za svůj výkon stydět !! Minimálně je na ni moc hezký pohled..;) Nejedná se o nijak světobornou záležitost, ale na servírky v baru italského pseudokmotra se mi, jako člověku pracujícímu léta v gastronomii, moc příjemně koukalo !! Celkem zajímavá zápletka výhradně se motající kolem Meg Kennedy sice občas dostane ránu pod pás z vlastních znuděných scénáristických řad, příběhy i postavy všech tří hrdinek jsou i přes zjevnou snahu ploché jako anorektická asiatka, ale jinak Mafiánky rozhodně nenudí !! A to "překvapivé" finále ?? I vítěz finálového utkání letošního ročníku Ligy mistrů byl překvapivější !! ;) Leč v konečném zúčtování přesně pasující do nenáročné a příjemné záležitosti na hodně silné tři hvězdičky..;)(28.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace