poster

Mafiánky

 • USA

  Wisegirls

 • Slovensko

  Ostré kočky

Krimi / Drama

USA / Velká Británie / Kanada, 2002, 92 min

Režie:

David Anspaugh

Scénografie:

Linda Burton
(další profese)
 • Pingu
  ***

  Příšerný dubbing Mariah Carrey...(19.11.2007)

 • Tommassi3
  ***

  Královnou tohoto snímku je určitě přesvědčivá Mira Sorvino, ale ani Mariah Carey se nemusí za svůj výkon stydět !! Minimálně je na ni moc hezký pohled..;) Nejedná se o nijak světobornou záležitost, ale na servírky v baru italského pseudokmotra se mi, jako člověku pracujícímu léta v gastronomii, moc příjemně koukalo !! Celkem zajímavá zápletka výhradně se motající kolem Meg Kennedy sice občas dostane ránu pod pás z vlastních znuděných scénáristických řad, příběhy i postavy všech tří hrdinek jsou i přes zjevnou snahu ploché jako anorektická asiatka, ale jinak Mafiánky rozhodně nenudí !! A to "překvapivé" finále ?? I vítěz finálového utkání letošního ročníku Ligy mistrů byl překvapivější !! ;) Leč v konečném zúčtování přesně pasující do nenáročné a příjemné záležitosti na hodně silné tři hvězdičky..;)(28.5.2013)

 • Deverant
  odpad!

  Uplně zbytečný a strašně hloupý film. Je až pozoruhodné jak nudně a bez nápadu je "vyroben". To je taky jediný důvod proč ho komentovat, a jediné čím je pozoruhodný.(19.11.2007)

 • noelcoward73
  **

  Čekal jsem pořádný mafiánský film - honičky, přestřelky, potíže s policií atd. Ale co tohle bylo? Ani ne slabý odvar! Délku filmu 1,5 hod pokládám za takový střed. Ale tady by vůbec neuškodilo, kdyby délka byla maximálně hodinu. 2 * dávám za pro mě většinou nové herecké tváře (které vždy rád vidím) a za jejich celkem dobré výkony. Nápad to nebyl asi špatný, ale ve výsledku to je spíš jen drama s pár výstřely. A to mě rozhodně uspokojit nemůže!(23.1.2013)

 • hudryhudry
  **

  První 1/2 filmu byla uspávačka hadů, ale docela dobrý závěr to vykompenzoval. Herecké výkony nic moc, scénář měl hluchá a nudná místa, ale dalo se na to koukat. Ale ty servírky, to byla pastva pro oči:)(18.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace