poster

Mafiánky

 • USA

  Wisegirls

 • Slovensko

  Ostré kočky

Krimi / Drama

USA / Velká Británie / Kanada, 2002, 92 min

Režie:

David Anspaugh

Scénografie:

Linda Burton
(další profese)
 • jojinecko
  **

  Ničím zaujímavá dráma, s pár komediálnymi prvkami, ktorá vyšumí z hlavy sekundu po dopozeraní...Ako najväčšie prekvapenie vidím to, že Mariah Carey nie až taká zlá herečka keď chce:)))(8.2.2006)

 • BuddyO
  *

  Tak tohle byl ale opravdu hloupý film. Pár světlých, nebo chcete-li napínavých, chvilek z průběhu filmu dokonale vymazal stupidní závěr, který byl tak strašně amatérský a předvídatelný, že bych ho odpustil pouze čerstvému absolventovi filmové školy a i u něho bych si v duchu říkal, že příliš talentu nepobral. Stručně řečeno, Wisegirls je zbytečným filmem, který zdobí pouze Mira Sorvino v sexy oblečku číšnice. 1* - 15%(22.8.2007)

 • hudryhudry
  **

  První 1/2 filmu byla uspávačka hadů, ale docela dobrý závěr to vykompenzoval. Herecké výkony nic moc, scénář měl hluchá a nudná místa, ale dalo se na to koukat. Ale ty servírky, to byla pastva pro oči:)(18.11.2006)

 • Renton
  **

  Scénář: John Meadows .. Dvě dokonalé ženy (Mira Sorvino & Melora Walters) vévodí tomuto jinak průměrnému a veskrze obyčejnému krimi snímku z prostředí mafie. Pokud nechováte sympatie ani k jedné z dam, můžete na tento film s klidem zapomenout, neboť vám nepřinese žádné potěšení. To už si raději místo Wisegirls dejte variaci na Wise Guy aka Goodfellas.(18.11.2006)

 • Deverant
  odpad!

  Uplně zbytečný a strašně hloupý film. Je až pozoruhodné jak nudně a bez nápadu je "vyroben". To je taky jediný důvod proč ho komentovat, a jediné čím je pozoruhodný.(19.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace