Jak vycvičit draka 2

• slovenský

Ako si vycvičiť draka 2

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 102 min

,,MUSÍME ZACHRÁNIT DRAKY…" /// Draci a Vikingové v časech, kdy mír zdál se minulostí... Zase je to hezkej animák plnej pohybu, lítání a čerstvýho vzduchu. Ovšem na můj vkus se tady dost bezduše plká, navíc ta romantika starších (a pokročilejch)… Dětská protiválečná agitka, která místo příběhu dává na obdiv poselství. Nebo ideje? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Knížky, který píše Cressida Cowell, neznám. 2.) Chcu vidět dračí Pandoru. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne(9.11.2014)

Jsem tak hrozně ráda, že zrovna tenhle animák si udržel svou úroveň a jako jeden z mála i nápad do dalších dílů! :) Vyždímali teda, co se dalo, ale jelikož rejžování prachů je asi lepší než si ponechat vizitku dobré kvality, tak proč nenatočit další díl, kde bude mít Hiccup dítě a najde se další problém a další pomsty! :D (nikdy nemít dost, ach jo)(6.2.2015)

Oscar 1 nominace: Animovaný film(16.1.2015)

Lepšie ako jednotka a to vo všetkom.(20.6.2015)

3D 4DX(3.7.2014)