poster

Jak vycvičit draka 2

 • USA

  How to Train Your Dragon 2

 • slovenský

  Ako si vycvičiť draka 2

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  *****

  How to Train Your Dragon znovu utvrzuje, že jde o nejlepší animovaný snímek posledních několika let. Od roku 2010, kdy jsem spatřil první díl jsem nic lepšího neviděl. O 4 roky později vychází druhý díl, který dosahuje kvalit prvního a já podruhé tleskám. Příběh byl zajímavý, pár nových draků potěší, humorem se nešetří a děj od začátku bez chyby! V poslední době animovaná tvorba umírá a How to Train Your Dragon jí zachraňuje ve všech směrech .. 10/10 = 100%(10.9.2014)

 • Momo_desu
  *****

  Tu bolo toľko drakov, že nič viac mi nebolo treba k spokojnosti. A nič viac tu ani netreba písať. Týmto teda končím.(21.12.2014)

 • xxmartinxx
  ***

  Na jedničku v dobrém vzpomínám dodnes. Dvojka je ale jen méně zručné a méně zajímavé opáčko. Proč se vůbec k tomuhle námětu vracet? Proč nenabídnout něco úplně nového? Na animáky se přece chodí tak jako tak. A o děj u nich nejde - Dremworks zkrátka udělalo krok vedle tím, že se neposunulo, jako ne poprvé.(23.6.2014)

 • Aknah
  *****

  Jsem tak hrozně ráda, že zrovna tenhle animák si udržel svou úroveň a jako jeden z mála i nápad do dalších dílů! :) Vyždímali teda, co se dalo, ale jelikož rejžování prachů je asi lepší než si ponechat vizitku dobré kvality, tak proč nenatočit další díl, kde bude mít Hiccup dítě a najde se další problém a další pomsty! :D (nikdy nemít dost, ach jo)(6.2.2015)

 • D.Moore
  *****

  Ještě lepší než první díl, a to hlavně díky příběhu, neboť tentokrát jsem neměl ten neodbytný pocit, že už jsem ho zhruba stokrát viděl. Dvakrát mě druzí draci i dojali, od začátku do konce mě bavili, krásně se na ně dívalo a Powellovu hudbu byla radost poslouchat stejně jako originální dabing (postava Cate Blanchett je ten pravý důvod, proč se dívat na verzi s titulky).(1.3.2015)

 • - Režisér Dean DeBlois je veľký fanúšik filmovej ságy Star Wars a v tomto filme vytvoril veľa odkazov na diel Impérium vracia úder (1980). Môžeme tu vidieť Štikútov meč podobný svetelnému, stretnutie s jeho matkou a veľkú bitku na ľadovom ostrove nápadne podobnej bitke o Hoth. (canucks333)

 • - Na soundtracku k filmu spolupracoval aj Alexander Rybak - víťaz Eurovízie 2009. (SieZof)

 • - Keď Štikút vystrelí šíp na loď jeho otca Chladnobrva, strieľa pravou rukou. V knihe je však Štikút ľavák. (Mery235)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace