„Proč nemůže být nic bez boje? Kéž by řek někdy někdo – ano," povzdechne si Frank Underwood, když se mu nedaří zlomit svazek Tuska a indiánského sponzora strany. Tusk po něm žádá jediné, aby byl opět přítelem prezidenta, a peníze potečou správným směrem. Ale to si Frank nemůže dovolit. Lindě, vedoucí prezidentské kanceláře dává jasně najevo, kdo je tady pánem. Také Remy se rozhodl velmi tvrdě udeřit na Franka a vytahuje bulvár těžkého kalibru. (Česká televize)

Kaka

Tusk vs Underwood. Působivá mind battle dvou velkých, leč velmi odlišných osobností, o náklonnost prezidenta. Nebylo vítěze ani poraženého, ale průběh určitě zapamatovánihodný. ()

drkaldj

Opět dostaneme lekci. Tady se hodí říct, neříkej hop dokud nepřeskočíš. Frank má plné ruce práce a Claire dohnala minulost. Moje zvědavost o Claire mírně stoupla. ()

• V epizodě můžeme vidět Mercedes-Benz, patřící Remymu Dantonovi (Mahershala Ali). Vůz má registrační značku HX 0S6Z, vydanou federálním distriktem Washington D.C., s nápisem „taxation without representation“. Ve skutečnosti mají registrační značky formát XX 0000. Písemná řada HX navíc v té době ještě nebyla používaná. (noirre)