Prvý diel nič moc, ale druhý (ktorý je dohrou prvého), kde sa pomaly začínajú napĺňať osudy postáv a ich nezameniteľného imageu je úplne mňamózny! Vidieť, že to točí fanúšik! Som zvedavý, ako to pôjde ďalej!(25.4.2011)

• ywo666

Verím, že keby vznikol poriadny seriál mohlo to byť super. Takto ma tie načrtnuté epizódy extrémne srali. Dávam len dve hviezdičky ale ak by sa film alebo seriál uberali týmto smerom som ochotný ísť 4*.(27.8.2011)

Hodně klišé, hodně béčka, ale za to béčka jak řemen! Epizody nejsou kvalitativně zcela vyrovnané, zatímco první dvojdíl nasadí laťku nejlepších akčních béček typu Undisputed II / III, tak epizoda představující oblíbeného Scorpiona se trochu táhne, epizoda s Kitanou působí vyumělkovaně a epizoda s Johnym Cagem je vyloženě špatná. Přesto souboje jsou výborné, relativně přehledně natočené s efektními zpomalovačkami a potřebnou energií... Legacy působí o stupínek rozpačitěji než sebejistý Rebirth, stále však perfektně nabuzuje očekávání celovečerního filmu! 7/10(9.10.2011)

Těch deset minut je určitě tak akorát! Každá epizoda je něčím zajímavá, některá více, jiná méně. Každopádně to chce shlédnout vkuse, kdy je zážitek umocněn právě tím, co se do tak malého prostoru vešlo. 70%(27.4.2011)

Mortal Kombat Rebirth od Kevina Tancharoena byl ekcelentní, neuvěřitelně temný a brutální, tak jak Mortal Kombat má být!!! Kdyby v tomto duchu byla celé série Legacy, asi bych ještě teď utíral slinu. Jenže, to se nestalo a upřímně jsem trochu zklamaný z představování jednotlivých postav. Podle mě byly ultimátní příběhy - linka Jax, Sonya, Kano. Co se k tomu trochu přiblížilo. bylo zajímavé pojetí Raidena, který se ocitl v psychiatrické léčebně, ale na to, že je to Bůh Hromu a Blesku tak toho zase tolik nepředvedl. Vcelku fajn bylo i zrození Cyraxe a Sektora. Co mě, ale zklamalo bylo představení Sub-zera a Scorpiona, dalo se z toho vytěžit asi více, hlavně souboje mi nepřišli tak dobré. Kenshi vcelku zabavil, ale to je tak asi vše. A ještě bych nerad opomenul linku Liu Kanga. Liu Kang, který se přidal na temnou stranu mě také bavil. Co mi opravdu vadilo na celém seriálu, že Tancharoen nerespektuje to, co už natočil a jednotlivé příběhy k sobě moc nepasují a to je největší kámen úrazu! Tak snad se poučí a jestli dá konečně celovečerák, tak ať vypadá jako Rebirth please!!!(25.2.2014)