Působí to tak profesionálně, že nemůžu dát méně než za čtyři. Excelentní jednotlivé příběhy. Propracované efekty a výborné souboje. / Viděné epizody 1-2 série *19.dílů / Doufám v další pokračováni. ( Hodnocení: 8/10 )(5.5.2012)

Čekal jsem víc a po osmém dílu mohu říct, že by bylo lepší natočit jeden celovečerní Mortal Kombat, než to dělit po deseti minutách, to mě opravdu vůbec nebaví.. 6/10 = 60%(14.7.2011)

• novoten

1. série - 60% - Po MK: Rebirth bych Kevinovi Tancharoenovi nejraději dal peníze na celovečerní turnaj sám, po MK: Legacy už jsem opatrnější. Některé epizody sice berou dech (úvodní dvojdíl nebo Raidenova neblahá zkušenost), ale občas je to jenom o několika předvídatelných klišé a prkenně odříkaných dialozích. Navíc dost kolísá i atmosféra jiných světů, což hodně narušuje původně budovanou atmosféru realističnosti (alespoň do té míry, do jaké může Mortal Kombat realistický být). 2. série - 30% - Ignorace či přeobsazení postav z první série dělají z předchozích epizod slepou uličku, ale ve srovnání s tímhle bych ji raději klidně viděl znova. Minule sice tempo haprovalo a leccos zůstalo nedopovězeno, druhá série ale kromě labužnického Shang Tsunga nabízí jen zbytečné dvojdíly (Kitana s Mileenou nebo Scorpion), zdlouhavé dialogy plné tupých replik a bohužel i minimum soubojů. Těch pár protahovacích cvičení mi nestačí ani na náznak kombatí atmosféry, ani na shovívavost nad tím, že i ty nejhlavnější postavy většinu času jen zírají jedna na druhou. A to, že příběh končí zhruba ve chvíli, kdy měl začít, je jen plivnutí na diváka. Pár let zpátky jsem Tancharoena díky novátorskému přístupu vítal s otevřenou náručí. Když ale oznámil, že od chystaného filmu ustupuje, ulevilo se asi nám všem.(9.8.2011)

Zatím 4*, uvidí se dál ...(21.4.2011)

Těch deset minut je určitě tak akorát! Každá epizoda je něčím zajímavá, některá více, jiná méně. Každopádně to chce shlédnout vkuse, kdy je zážitek umocněn právě tím, co se do tak malého prostoru vešlo. 70%(27.4.2011)

• - V pokračování z roku 1997 měl původně ztvárnit Jaxe Michael Jai White. Odmítl roli kvůli filmu Spawn (1997). V seriálu však již roli přijal. (Mandalorian)

• - Celý seriál měl mít realistický základ bez kouzel, ale po konzultaci s tvůrcem MK Edem Boonem byla kouzla přidána. (NiaWolf)

• - Kvůli nízkému rozpočtu jsou náročné scény nahrazeny animací. (NiaWolf)