• korbitch22

Luxusní amatérská debilitka.Která má s Mortalem tolik společného,jako já s pilotováním bitevníku Jas 39 Gripen :-D Dojemná výroba Kanovýho xichtu a Jaxových paží...už mi tam chyběl jen sex mezi ústřední čtverkou Jax,Sonya,Kano,Striker....po případě jen Kano,Jax a Striker :-D(26.4.2011)

Hodně klišé, hodně béčka, ale za to béčka jak řemen! Epizody nejsou kvalitativně zcela vyrovnané, zatímco první dvojdíl nasadí laťku nejlepších akčních béček typu Undisputed II / III, tak epizoda představující oblíbeného Scorpiona se trochu táhne, epizoda s Kitanou působí vyumělkovaně a epizoda s Johnym Cagem je vyloženě špatná. Přesto souboje jsou výborné, relativně přehledně natočené s efektními zpomalovačkami a potřebnou energií... Legacy působí o stupínek rozpačitěji než sebejistý Rebirth, stále však perfektně nabuzuje očekávání celovečerního filmu! 7/10(9.10.2011)

Dejte Tancharoenovi pořádnej rozpočet, áčkový herce a ostrej scénář, a věřím, že máme legendu zpět. Serie Legacy má slušnej potenciál. 3,5*(23.5.2011)

Tak to je přesně to, na co jsem se celou dobu tešil. Po krásném naladění v Mortal Kombat Rebirth se dostáváme dál a to k seriálu. Já jsem zatím plně spokojen. Nečekal jsem tedy seriál ale celovečerní film, ale i tak je to výborné pojetí Mortal Kombatu.(18.5.2011)

I přes některá slabší místa má MK Legacy tolik skvělých rubaček, že nelze slevit. Druhá řada je mnohem slabší a co se bitek týče, o dost očesanější.(16.6.2012)