• Chen
  ****

  Jako fanoušek a (ve vším skromnosti :D) specialista na Mortal Kombat říkám, že tohle je maximum, co se dá z desetiminutových epizod a omezeného rozpočtu vytřískat.(8.5.2011)

 • Tony.cs
  *****

  I přes některá slabší místa má MK Legacy tolik skvělých rubaček, že nelze slevit. Druhá řada je mnohem slabší a co se bitek týče, o dost očesanější.(16.6.2012)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  I se závěrem série zůstávám na hodnocení. Kevin Tancharoen předvedl, proč se o některých manažerech v Hollywoodu říká, že mají v hlavě prázdno. Svým devítidílným seriálem ukázal, že když se chce tak to jde i se stylem a zábavou. Legacy, ačkoliv trpí nevyrovnaností některých epizod v celku prezentuje celou frančízu MK jako parádní oddychovou akční záležitost, která navíc zpracováním, které je sice jen pro internet, nakopává doslova prdel veškerým ostatním pokusům o převod téhle značky do hrané podoby. Pokud se plány na televizní seriál jako pokračovatele této webové série vyplní, mají o jednoho diváka více. Ačkoliv totiž některé díly jsou jen průměrné, zbylé to zdařile vyrovnávají a pokud seriál dostane více prostoru než jen pár minut na díl, je tu potenciální prostor pro nejlepší videoherní adaptaci. Druhá série: Druhá série se nese možná až příliš v duchu té první, tedy solidní gradace ale absence příliš uspokojivého finále, na druhou stranu přináší poměrně zásadní posun co se týče kvalit. Tancharoen si začal být jistější v kramflecích a i ta střídmá porce akce co se tu najde potěší. Recasting v některých případech vyloženě potěšil, v některých přišel naprosto zbytečný. Jen doufám, že se s trojkou Ken konečně utrhne ze řetězu. Napotřetí by mu oddalování plnohodnotného turnaje už nemuselo vyjít.(27.7.2011)

 • ywo666
  **

  Verím, že keby vznikol poriadny seriál mohlo to byť super. Takto ma tie načrtnuté epizódy extrémne srali. Dávam len dve hviezdičky ale ak by sa film alebo seriál uberali týmto smerom som ochotný ísť 4*.(27.8.2011)

 • Brandon
  ***

  Dejte Tancharoenovi pořádnej rozpočet, áčkový herce a ostrej scénář, a věřím, že máme legendu zpět. Serie Legacy má slušnej potenciál. 3,5*(23.5.2011)

 • - Kvůli nízkému rozpočtu jsou náročné scény nahrazeny animací. (NiaWolf)

 • - Celý seriál měl mít realistický základ bez kouzel, ale po konzultaci s tvůrcem MK Edem Boonem byla kouzla přidána. (NiaWolf)

 • - Epizódy druhej série obsahujú v závere aj krátke skeče zo zákulisia. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace