• sheen
  ****

  Pro fandy Mortal Kombatu must see! Dobře se to rozjelo, snad natočí další, nejvíce se mě líbil díl se Scorpionem.(23.6.2011)

 • Tony.cs
  *****

  I přes některá slabší místa má MK Legacy tolik skvělých rubaček, že nelze slevit. Druhá řada je mnohem slabší a co se bitek týče, o dost očesanější.(16.6.2012)

 • Dexter1
  *****

  Kevin Tancharoen po skvelom Rebirth, servíruje jeden Fighter´s Origin za druhým. A je to naozaj skvelé a svieže. Po Andersonovi je to rozhodne správna voľba, komu dať na spracovanie túto kultovú hru. Teším sa veľmi.(29.5.2011)

 • milka
  ***

  Nikterak objevné, ale celkem zábavné web epizodky o začátcích postav z Mortal Kombat. Epizody totiž mají bohužel celkem kolísavou kvalitu a pohybují se mezi výbornými (úvodní dva díly), průměrnými s fajn nápady (vynikající animační sekvence v Kitaně a Mileeně) až po fakt špatné (Johny Cage). Celkově to ale za zkouknutí rozhodně stojí, obzvláště pro fanoušky, kteří by si tak chtěli zpříjemnit volné chvilky mezi pařením nejnovějšího herního dílu.(20.6.2011)

 • PauloZ
  ***

  Po prvním díle 3*. Věřím že se to rozjede a půjdu s hodnocením výš. 10 minut na díl je ale málo, takže čekám maximální využití. Su zvědav jak se s tím tvurci poperou.(1.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace