Různě zpracované epizody jsou jasným důkazem toho, že Tancharoen umí a hodně rozumí režii! Na webseriál to má luxusní akce, fajn efekty a zajímavé obsazení. Jako seznámení s postavami to funguje dobře a doufejme, že bude Tanacharoenovi umožněno navázání celovečerním filmem!(1.10.2011)

Čo naznačil Rebirth, to Legacy obstojne rozviedol. Pár výčitiek by sa však našlo. Či už je to mierna nevyrovnanosť a nekonzistentnosť jednotlivých epizód, alebo menšie množstvo samotnej akcie. V druhej sérii sa k nim aj pridáva zbytočné množstvo flashbackov, v pár prípadoch dokonca nepochopiteľne opakujúcich známe fakty. Týmto roztrieštením zákonite trpí hlavne samotný dej a potencial značky nie je ani zďaleka naplnený. Ale i tak to nie je vyložená prehra. Ako lákadlo to totiž stále funguje slušne a film v tomto ladení by som si teoreticky vedel predstaviť. Ale nie v podaní Tancharoena,(2.8.2011)

Dejte Tancharoenovi pořádnej rozpočet, áčkový herce a ostrej scénář, a věřím, že máme legendu zpět. Serie Legacy má slušnej potenciál. 3,5*(23.5.2011)

• novoten

1. série - 60% - Po MK: Rebirth bych Kevinovi Tancharoenovi nejraději dal peníze na celovečerní turnaj sám, po MK: Legacy už jsem opatrnější. Některé epizody sice berou dech (úvodní dvojdíl nebo Raidenova neblahá zkušenost), ale občas je to jenom o několika předvídatelných klišé a prkenně odříkaných dialozích. Navíc dost kolísá i atmosféra jiných světů, což hodně narušuje původně budovanou atmosféru realističnosti (alespoň do té míry, do jaké může Mortal Kombat realistický být). 2. série - 30% - Ignorace či přeobsazení postav z první série dělají z předchozích epizod slepou uličku, ale ve srovnání s tímhle bych ji raději klidně viděl znova. Minule sice tempo haprovalo a leccos zůstalo nedopovězeno, druhá série ale kromě labužnického Shang Tsunga nabízí jen zbytečné dvojdíly (Kitana s Mileenou nebo Scorpion), zdlouhavé dialogy plné tupých replik a bohužel i minimum soubojů. Těch pár protahovacích cvičení mi nestačí ani na náznak kombatí atmosféry, ani na shovívavost nad tím, že i ty nejhlavnější postavy většinu času jen zírají jedna na druhou. A to, že příběh končí zhruba ve chvíli, kdy měl začít, je jen plivnutí na diváka. Pár let zpátky jsem Tancharoena díky novátorskému přístupu vítal s otevřenou náručí. Když ale oznámil, že od chystaného filmu ustupuje, ulevilo se asi nám všem.(9.8.2011)

První série fantazie pro fanoušky, až nad očekávání. Překvapily mě pouze 10 min. díly, ale ono to přesně funguje. Vykreslování jednotlivých postav do kratinkých příběhů se hodně povedlo. Druhá série na to navazuje, ale tady to pokulhává. Flashbacky se nehodí, neboť zaberou podstatnou část a vůbec nejsou funkční, pokud máme celkově cca 2 hod seriálu. Také zde byly obměněny postavy z předchozích dílů a to dost mizerným castingem. Vadilo mi, že úplně vynechali postavy z prvních dvou dílů, které nezasáhly do rozuzlení. To byl kámen úrazu, kratinké díly vyhovovaly především příběhům jednotlivých postav, ale na dotažení dějové zápletky a vyvrcholení to drhlo. Navíc jako by tvůrcům docházely nápady. Strašná škoda a s přihlédnutím oka......7/10(25.9.2016)