Nevim no, dřiv sem to celkem žral, ale tohle neni nic moc. Na to, že tohle je mnohem novějši než to "dřiv", tak se toho zatim moc neděje.(22.5.2011)

První sezóna byla úžasná. Hráli tam skvělý herci, který měli vymyšlenou fakt dobrou choreografii a kostýmy byli taky luxusní, bohužel druhá série je pravej opak série první. Choreografie je totálně debilní, díly jsou nudný a postavy nechutně oblečený. Kostýmy jsou vážně strašný, druhou sérii musí dělat nějakej kretén, a jestli to dělá pořád Kevin, tak mu asi totálně jeblo, protože tohle fakt ne.(11.11.2013)

Niektoré časti sú vydarené, iné zas menej. Uvidíme ako sa to bude vyvíjať ďalej.(8.5.2011)

• ywo666

Verím, že keby vznikol poriadny seriál mohlo to byť super. Takto ma tie načrtnuté epizódy extrémne srali. Dávam len dve hviezdičky ale ak by sa film alebo seriál uberali týmto smerom som ochotný ísť 4*.(27.8.2011)

Viděl jsem pouze první sérii a moc se mi líbila. U automatů a PC jsem při týhle hře strávil hodně času a prohrál šíleně moc peněz. Jsem zvědav , zda nakonec vznikne další film. 80 procent. (na druhou sérii se po hrozivých ohlasech zatím nechystám.(24.2.2014)

• - Kvůli nízkému rozpočtu jsou náročné scény nahrazeny animací. (NiaWolf)

• - Epizódy druhej série obsahujú v závere aj krátke skeče zo zákulisia. (Johnny.ARN)

• - První epizodu, která byla vydána na YouTube, zhlédlo během prvního týdne 5,5 milionů lidí. Pátou epizodu už za pouhé dva dny vidělo 20 milionů lidí. (NiaWolf)