Ezel (TV seriál)

Ezel

Ezel

Krimi / Drama / Mysteriózní

Turecko, 2009, 71 x 87-118 min

Ezel, je asi zatiaľ čo som mala možnosť vidieť najlepší turecký kriminálny seriál, klobúk dole a vôbec by som nepočítala, tie odpady v hodnoteniach od ľudí, ktorí to vlastne ani nevideli alebo videli len možno upútavku či pár minút z prvého dielu...takéto situácie ma vedia nazlostiť, je určite viac ako isté, že takto kazia celkové hodnotenie filmov a film ako taký...takýto ľudia, by tu vôbec ani nemali byť. Veľmi dobrý komentár od Malarkey...(12.12.2012)

Ezel je velice dobrý turecký serial s dobrým námětem a scénářem , herecké výkonu herců zde v tom to seriálu jsou skvěle a famózni , vše zde je dobře provedené a zpracované , prostě skvělí příběh který je dobře herci zahrán a skvělé proveden a propracován zpracován, no prostě dobrý scénář i dialogy jsou skvělé a dobře promyšlené a dobře provedené, fakt skvěly turecký serial který vůbec nenudí když to dávali u nás v televizí tak jsme jsi s rodinou nenechaly ujít žádný díl samozřejmě . Nejlepší byl stejně pan s velkým P pan Ramiz Karaeski byl naprosto skvělí a úžasný no dokonaly do seriálu dobře zapadl a byl nejlepší a samozřejmě že taky i hlavní hrdina Ezel a taky Alí ,Tefik a taky i ostatní :-) :-) *****(28.6.2016)

Ti, kdo nesnášíte jako já Šeherezádu, se radši podívejte na tohle. Sice je to taky z Turecka, ale na tohle se dá celkem dívat. A to jsem chlap.(23.11.2011)

• Marek1991

Po Tisíc a jednej noci a Sultánovi je toto celkom fajn prekvapenie. Už to nie je len čistá islamská propaganda, ale je to celkom zaujímavý moderný seriál z tureckej produkcie. Lenže stále je to hŕba nezmyslov a scén, ktoré by som do seriálu, aby bol zaujímavý a znesiteľný nedal. Ale ak máte potrebu naozaj sledovať komerčné televízie a ich seriály a filmy, toto už nie je taká hrôza a môžete skúsiť.(25.5.2012)

V tomto případě bych ty odpady tady ignoroval. Vložili je totiž lidi, kteří pravděpodobně z Ezela neviděli ani pět minut. Kdyby viděli a opravdu se o tento seriál zajímali, patrně by pochopili, že se jedná o neuvěřitelně komplexní kriminálku, která obsahuje miliardu otázek a odpovědí, které díl za dílem rozplétá a nedokáže se v pokládání otázek zastavit. A když už by si tohle nemysleli, tak by svůj názor řekli zde a pokusili by se ten svůj odpad bránit. Což se jim v tomto případě nepovedlo a dokazuje to akorát jejich ubohost. Chápu, že Turecko samo o sobě je dost riskantní země, ale v tomto případě se jim povedlo něco, co si nedokážu vysvětlit a hrozně by mě zajímalo, kolik lidí na tenhle seriál psalo scénář. Jediný problém seriálu je totiž ten, že má v sobě hrozně moc informací a občas se v něm ztrácím. Komplexností příběhu bych ho tedy klidně přirovnal k takovým Ztraceným. Každopádně co se týče napětí je na tom asi nejlíp ze všech možných seriálů, co jsem kdy viděl. Po několika dílech tedy za čtyři hvězdy a přemýšlím, že půjdu i k pěti. Vysoké hodnocení na imdb má skutečně svoje důvody!(5.11.2011)