Ezel (TV seriál)

Ezel

Krimi / Drama / Mysteriózní

Turecko, 2009, 71 x 87-118 min

• K.I.N.G.

A co, že má tento turecký seriál na IMDb tak vysoké hodnocení? Tam jsou přece televizní seriály nadhodnocovány úplně běžně. To tomu mám dát tak vysoké hodnocení jenom proto, že to má nějaký děj? A není náhodou nějaký děj jenom ten úplný základ všeho? A co ty hloupé zdlouhavé dialogy a prázdné natahované scény nebo úsměvné dějové zvraty? Nevím, pro mě je to jen další podřadný televizní seriál, jakých běží v současné době v TV tak 90%. Dát tomuto třeba jen 2 hvězdy by pro mě byl přinejmenším tak těžký úkol, jako vyslovit jméno hlavního představitele. 10%(4.10.2012)

• Marek1991

Po Tisíc a jednej noci a Sultánovi je toto celkom fajn prekvapenie. Už to nie je len čistá islamská propaganda, ale je to celkom zaujímavý moderný seriál z tureckej produkcie. Lenže stále je to hŕba nezmyslov a scén, ktoré by som do seriálu, aby bol zaujímavý a znesiteľný nedal. Ale ak máte potrebu naozaj sledovať komerčné televízie a ich seriály a filmy, toto už nie je taká hrôza a môžete skúsiť.(25.5.2012)

Hodnocení na iMDB 8.6/10. Asi vědí proč, docela by mě zajímalo, kolik z vás, kteří jste dali odpad, ten seriál opravdu vidělo. Zahoďte předsudky, které jste díky Šeherezádě získali a dejte tomuto seriálu šanci, věřím, že nebudete litovat!(6.9.2011)

Konečne niečo z Turecka na čo sa dá naozaj pozrieť 4*(8.6.2012)

Ti, kdo nesnášíte jako já Šeherezádu, se radši podívejte na tohle. Sice je to taky z Turecka, ale na tohle se dá celkem dívat. A to jsem chlap.(23.11.2011)