Císařovy nové šaty (TV film)

• Německo

Des Kaisers neue Kleider

Rozprávky H.Ch.Andersena: Cisárove nové šaty

Rodinný / Pohádka

Německo, 2010, 58 min

• Ded@M@tes

Celkem i příjemná německá pohádka, ale české jsou prostě lepší. Císař byl dost trapnej a proto jdu s hodnocením o trochu níže. ( Hodnocení: 2/10 )(21.4.2012)

Na německou TV pohádku překvapivě dobré. Příjemná hudba, ucházející herci, správně slizký císař a skoro žádné pitvoření a přehrávání, jak je u německých pohádek zvykem. Oproti jiným těmto pohádkám určitě nadprůměr.(8.10.2013)

Vidím, že nie som jediná, ktorá dnes pozerala na nove rozprávku. Ja osobne moc na rozprávky nie som, ale táto ma celkom milo prekvapila, bolo to zaujímavé a celkom ma to aj bavilo, dokonca až tak, že mi kvôli sledovaniu deja vychladol obed. Bola som proste zvedavá, ako to skončí, aj keď viem, že rozprávky vždy končia dobre.(17.4.2011)

• Nocturno culto

Na sobotní ráno optimální ale nutno říct že mě obecně německá tvorba neoslovuje, tak proto za 40 % ..(5.7.2014)

taková nemastná,neslaná pohádka,ale klasika,aspoň to potěšilo :-)(15.3.2012)