poster

Sedm smrtelných hříchů (TV film)

 • USA

  Seven Deadly Sins

 • Slovensko

  Sedem smrteľných hriechov

Drama

USA / Kanada, 2010, 2x80 min

 • ma883
  *

  Amorální obraz toho, jak vidí teenagery a jejich život Jeff Renfroe. Jen doufám, že to v USA takhle skutečně nechodí. Herci jsou nezapamatovatelní a něktěří jsou tak prvoplánově pohlední, až jsou ve skutečnosti vzhledově zrůdní. A navíc moc neumí hrát. V televizi se to dá zkouknout, když při tom zároveň děláte nějakou jinou činnost.(7.1.2012)

 • nash.
  *

  Původní záměr byl asi natočit něco, co mělo vypadat jako kombinace Twin Peaks, Velmi nebezpečných známostí a Beverly Hills 90210. Ten se však nezdařil. Slabinou je už scénář, který do dvoudílného televizního filmu osekal sedm románů literární předlohy. Na slabých základech je navíc vystavěna filmařsky velmi lacině působící inscenace, kde stádo typicky televizních Barbín a Kenů spíš více než méně přehrává své „složité“ emoce pod vedením režiséra a kameramana, kteří sice rozestaví figury po place, ale nezmohou se na jediný nápad nebo technickou finesu. A ani s duchem, který se občas zjeví, aby pronesl něco „zásadního“, si příliš nevěděli rady. Zkrátka nic, čím by stálo za to ztratit tři hodiny života.(2.12.2011)

 • warhammer
  odpad!

  Je vidět, že dneska už točí filmy opravdu každý hovado. Ani nemám sílu se k takový sračce vyjadřovat. Každýmu vřele doporučuju se týhle zhovadilosti vyhnout širokým obloukem.(16.6.2013)

 • Vikki
  odpad!

  Klasický americký odpad ze střední. Feministická potvora, údajně kladná hrdinky a vymývačka dutých diváckých lebek, stále vše na jedno brdo. Za to, že se na to někdo aspoň na chvíli podívá by měli američtí tupouni platit....a hodně! A to platí celkově pro většinu filmové prodikce vymatlané ameriky.(7.1.2012)

 • Mrenka
  *

  Koukám a koukám a říkám si to je, ale blbé... To už snad nemůže být blbější. A hle objeví se další scéna!(9.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace