Sedm smrtelných hříchů (TV film)

Seven Deadly Sins

Sedem smrteľných hriechov

USA / Kanada, 2010, 2x80 min

• Mrenka

Koukám a koukám a říkám si to je, ale blbé... To už snad nemůže být blbější. A hle objeví se další scéna!(9.1.2012)

• warhammer

Je vidět, že dneska už točí filmy opravdu každý hovado. Ani nemám sílu se k takový sračce vyjadřovat. Každýmu vřele doporučuju se týhle zhovadilosti vyhnout širokým obloukem.(16.6.2013)

• ConanVJ

Sám se divím, že jsem tento film dokoukal dokonce, když byl tak dlouhý. Zajímalo mě jak to dopadne a to mě u toho udrželo. Film samotný byl takový nemastný neslaný a moc dlouhý. Příběh by šel v klidu odvyprávět za 90 minut. Film bych osobně neviděl tak tragicky, jako je zdejší hodnocení. Za mě 40% :)(14.1.2013)

• ma883

Amorální obraz toho, jak vidí teenagery a jejich život Jeff Renfroe. Jen doufám, že to v USA takhle skutečně nechodí. Herci jsou nezapamatovatelní a něktěří jsou tak prvoplánově pohlední, až jsou ve skutečnosti vzhledově zrůdní. A navíc moc neumí hrát. V televizi se to dá zkouknout, když při tom zároveň děláte nějakou jinou činnost.(7.1.2012)

• mosnak

Americký sen? Americký humus... ten dupe s tou, ta dupe s oním, onen dupe tu, ten dupe toho, ta dupe tu, všichni dupou se všema a kdyby přiletěli mimozemšťany tak je všechny ty postavy předupou taky :-) mínus deset tisíc procent.(7.1.2012)