Sedm smrtelných hříchů (TV film)

Seven Deadly Sins

Sedem smrteľných hriechov

USA / Kanada, 2010, 2x80 min

• warhammer

Je vidět, že dneska už točí filmy opravdu každý hovado. Ani nemám sílu se k takový sračce vyjadřovat. Každýmu vřele doporučuju se týhle zhovadilosti vyhnout širokým obloukem.(16.6.2013)

• laple

Nechápu, jak tohle někdo může chtít vysílat. Takovej brak jsem opravdu dlouho neviděla...(13.1.2013)

• ma883

Amorální obraz toho, jak vidí teenagery a jejich život Jeff Renfroe. Jen doufám, že to v USA takhle skutečně nechodí. Herci jsou nezapamatovatelní a něktěří jsou tak prvoplánově pohlední, až jsou ve skutečnosti vzhledově zrůdní. A navíc moc neumí hrát. V televizi se to dá zkouknout, když při tom zároveň děláte nějakou jinou činnost.(7.1.2012)

• Mrenka

Koukám a koukám a říkám si to je, ale blbé... To už snad nemůže být blbější. A hle objeví se další scéna!(9.1.2012)

• Vikki

Klasický americký odpad ze střední. Feministická potvora, údajně kladná hrdinky a vymývačka dutých diváckých lebek, stále vše na jedno brdo. Za to, že se na to někdo aspoň na chvíli podívá by měli američtí tupouni platit....a hodně! A to platí celkově pro většinu filmové prodikce vymatlané ameriky.(7.1.2012)