Sedm smrtelných hříchů (TV film)

Seven Deadly Sins

Sedem smrteľných hriechov

USA / Kanada, 2010, 2x80 min

• nash.

Původní záměr byl asi natočit něco, co mělo vypadat jako kombinace Twin Peaks, Velmi nebezpečných známostí a Beverly Hills 90210. Ten se však nezdařil. Slabinou je už scénář, který do dvoudílného televizního filmu osekal sedm románů literární předlohy. Na slabých základech je navíc vystavěna filmařsky velmi lacině působící inscenace, kde stádo typicky televizních Barbín a Kenů spíš více než méně přehrává své „složité“ emoce pod vedením režiséra a kameramana, kteří sice rozestaví figury po place, ale nezmohou se na jediný nápad nebo technickou finesu. A ani s duchem, který se občas zjeví, aby pronesl něco „zásadního“, si příliš nevěděli rady. Zkrátka nic, čím by stálo za to ztratit tři hodiny života.(2.12.2011)

• mosnak

Americký sen? Americký humus... ten dupe s tou, ta dupe s oním, onen dupe tu, ten dupe toho, ta dupe tu, všichni dupou se všema a kdyby přiletěli mimozemšťany tak je všechny ty postavy předupou taky :-) mínus deset tisíc procent.(7.1.2012)

• ma883

Amorální obraz toho, jak vidí teenagery a jejich život Jeff Renfroe. Jen doufám, že to v USA takhle skutečně nechodí. Herci jsou nezapamatovatelní a něktěří jsou tak prvoplánově pohlední, až jsou ve skutečnosti vzhledově zrůdní. A navíc moc neumí hrát. V televizi se to dá zkouknout, když při tom zároveň děláte nějakou jinou činnost.(7.1.2012)

• laple

Nechápu, jak tohle někdo může chtít vysílat. Takovej brak jsem opravdu dlouho neviděla...(13.1.2013)

• ConanVJ

Sám se divím, že jsem tento film dokoukal dokonce, když byl tak dlouhý. Zajímalo mě jak to dopadne a to mě u toho udrželo. Film samotný byl takový nemastný neslaný a moc dlouhý. Příběh by šel v klidu odvyprávět za 90 minut. Film bych osobně neviděl tak tragicky, jako je zdejší hodnocení. Za mě 40% :)(14.1.2013)