Sedm smrtelných hříchů (TV film)

Seven Deadly Sins

Sedem smrteľných hriechov

USA / Kanada, 2010, 2x80 min

• laple

Nechápu, jak tohle někdo může chtít vysílat. Takovej brak jsem opravdu dlouho neviděla...(13.1.2013)

• ConanVJ

Sám se divím, že jsem tento film dokoukal dokonce, když byl tak dlouhý. Zajímalo mě jak to dopadne a to mě u toho udrželo. Film samotný byl takový nemastný neslaný a moc dlouhý. Příběh by šel v klidu odvyprávět za 90 minut. Film bych osobně neviděl tak tragicky, jako je zdejší hodnocení. Za mě 40% :)(14.1.2013)

• rikitiki

Zcela zjevně cílené na pubertáky ve snaze dát jim v rádobycool obálce poučení, že hříchy jsou zlo. /8. 1. 12./(8.1.2012)

• mosnak

Americký sen? Americký humus... ten dupe s tou, ta dupe s oním, onen dupe tu, ten dupe toho, ta dupe tu, všichni dupou se všema a kdyby přiletěli mimozemšťany tak je všechny ty postavy předupou taky :-) mínus deset tisíc procent.(7.1.2012)

• Vikki

Klasický americký odpad ze střední. Feministická potvora, údajně kladná hrdinky a vymývačka dutých diváckých lebek, stále vše na jedno brdo. Za to, že se na to někdo aspoň na chvíli podívá by měli američtí tupouni platit....a hodně! A to platí celkově pro většinu filmové prodikce vymatlané ameriky.(7.1.2012)