Princezna na hrášku (TV film)

• německý

Die Prinzessin auf der Erbse

• slovenský

Princezná na hrášku

• slovenský

Rozprávky H.Ch.Andersena: Princezná na hrášku

Grimm´s finest fairy tales: The princess on the pea

Fantasy / Pohádka / Rodinný

Německo, 2010, 58 min

Bodo Fürneisen

Rainer Oleak

Alexander Gehrke
  • Snorlax

Proč televize, která je schopna natočit v nejhorším případě průměrnou pohádku, kupuje stupidní německou hloupost?(25.12.2012)

• Ded@M@tes

Podprůměrná předělávka do německé tvorby. I hrášek pod spoustou matrací dokáže odhalit jedině pravá princezna. ( Hodnocení: 2/10 )(21.4.2012)

• Tommassi3

"Když jich sním hodně, bude ze mě princezna.." Jo, tak to asi ani ne, holčičko, spíš z tebe bude plynová bomba po takové spoustě hrachu !! ;) Tak ještě že je tu doktor Meier-Liszt z "oblíbené" Stefanie s ksichtem Davida Bunnerse jako hlavní pseudopadouch, ten ti snad na ty větry pak něco předepíše !! ;) Kdo to těm skopčáckejm mrňatům napovídal ?? To by se Hans Christian s klukama Grimmovejma asi dost divili, co s tím jejich už i tak dost hloupoučkým příběhem s prapůvodními kořeny v indické mytologii provedlo duo pisálků Olaf Winkler, Nicolas Jacob.. A tak si nakonec mohl režisér Bodo Fürneisen prst v řiti zlomit, protože kde nic není.. Ona totiž ani ta princezna Rike Kloster za moc nestála..(25.1.2015)

• togaf

Německé pohádky zkrátka nepřekvapí. Ucourané a bez nápadu, naštěstí zde aspoň hrají pohlední herci. Zvlášť princezna se povedla, slušelo jí to v drahé róbě i v zástěře. Ale kráse není všechno, že?(3.1.2013)

• villon17

Nekvalitní klasika z Německa, ale ta Prinzessin byla klášná:)(19.3.2012)