poster

Víkend (festivalový název)

 • Velká Británie

  Weekend

Drama / Romantický

Velká Británie, 2011, 96 min

Režie:

Andrew Haigh

Scénář:

Andrew Haigh
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ****

  Je to teda niečo iné, na čo som zvyknutý, ale s veľkým rešpektom, snahou porozumieť a štvorkou pív som to hravo dal!(14.8.2012)

 • ABLABLABLA
  *****

  Možné Spoilery. Tak tohle bylo nádherné. Tak lehce natočené, žádné vnucování jejich pocitů divákům, přirozené, psychologické otázky tam taky byly. A především velké plus za ten konec, že se z toho neudělal nějaký happyend, ale skončilo to jako v normálním životě. Prostě se potkali, strávili spolu víkend, určitým způsobem si navzájem ovlivnili své životy a potom se rozloučili a pravděpodobně už se neviděli. Krásné... opravdu nádherný snímek, který se nebojí bourat tabu a že tu bylo několik lechtivějších scének. Tohle je opravdu nezapomenutelný film. Díky Andrew Haigh.(6.6.2013)

 • eLeR
  ****

  Takýto víkend sa môže pritrafiť každému ... zaľúbiť sa. Film je to veľmi prirodzený, skutočný a naozaj dobrý.(14.7.2015)

 • rikitiki
  *****

  Tohle je za plný počet bodů a to bez kompromisů. Jednoduchý film bez hudby a se skorodokumentární, nicméně nenápadně velmi chytrou, kamerou a scénářem, který tiše ohromí svou úderností, má sílu prvního májového polibku pod rozkvetlou třešní. A to hlavně kvůli hereckým výkonům. Jeden z mála filmů, kdy chci věřit, že ta láska byla opravdová. Bolestně upřímná výpověď, která je očišťující. Dechberoucí scéna, kdy jsou polibky už tak sladké, že nejdou unést a jediné, co zbývá, je, dívat se sobě navzájem do očí. ____ KOUSEK DĚJE Bože, kluci, ten víkend jste si měli prodloužit! Málokdy se vidí, takhle natočená láska. ______Vlastně je to příběh o jednom dotaženém a jednom neúspěšném comig outu. Protože nesmělému Russellovi se konečně podaří přijmout fakt, že je gay, zatímco extrovertní Glen, přestože je to zcela zjevné, si nepřipustí, že to, co tak zoufale chce, je vztah. Pořád se bojí, zatímco Russell už ne.(4.5.2014)

 • iamek
  **

  Reálné a komorní drama o dvou teplých buzerantech. Ty dvě bukvice mě po herecké stránce moc nezaujali a hodnocení dávám jen za slušně napsané dialogy.(22.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace