poster

Víkend (festivalový název)

 • Velká Británie

  Weekend

Drama / Romantický

Velká Británie, 2011, 96 min

Režie:

Andrew Haigh

Scénář:

Andrew Haigh
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KlárkaS
  ****

  Gay Before Sunrise roztažený na víkend. Co víc si přát?(16.2.2014)

 • bassator

  46th KVIFF 2011 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum Nezávislých (Weekend / WEEKEND / Víkend)(15.7.2011)

 • Baxt
  *****

  Půlnoc v Nottinghamu. Ač dělá Weekend gay komunitě obrovskou službu, "lásku", ať už jako osudový pojem nebo chemickou reakci v mozku, ukazuje ve formě pochopitelné a stravitelné pro všechny. Zbytek zařídí přesní herci (Tom Cullen je vyloženě na Oscara).(12.2.2012)

 • frings
  *****

  Citlivý, civilní, celistvý a cloumavý!(3.5.2012)

 • rikitiki
  *****

  Tohle je za plný počet bodů a to bez kompromisů. Jednoduchý film bez hudby a se skorodokumentární, nicméně nenápadně velmi chytrou, kamerou a scénářem, který tiše ohromí svou úderností, má sílu prvního májového polibku pod rozkvetlou třešní. A to hlavně kvůli hereckým výkonům. Jeden z mála filmů, kdy chci věřit, že ta láska byla opravdová. Bolestně upřímná výpověď, která je očišťující. Dechberoucí scéna, kdy jsou polibky už tak sladké, že nejdou unést a jediné, co zbývá, je, dívat se sobě navzájem do očí. ____ KOUSEK DĚJE Bože, kluci, ten víkend jste si měli prodloužit! Málokdy se vidí, takhle natočená láska. ______Vlastně je to příběh o jednom dotaženém a jednom neúspěšném comig outu. Protože nesmělému Russellovi se konečně podaří přijmout fakt, že je gay, zatímco extrovertní Glen, přestože je to zcela zjevné, si nepřipustí, že to, co tak zoufale chce, je vztah. Pořád se bojí, zatímco Russell už ne.(4.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace