poster

New Kids Turbo

 • Slovensko

  New Kids Turbo

Akční / Komedie

Nizozemsko, 2010, 85 min

 • jonyyy
  ****

  Gunter vrací úder. http://www.youtube.com/watch?v=h0bYOvRO5OU 71%(26.9.2011)

 • K.B.L.
  *****

  Víc dementní komedii jsem v životě neviděla. Tady jde dát buď za odpad, nebo za pět. Tento styl humoru ve své podstatě nenavidím, ba jím přímo opovrhuji, ale v tomhle filmu mě naprosto rozštípal! Hlavní hrdinové vypadali jako retardi od přírody, nikoli nuceně, vtipy byly nečekané, přemrštěné, urážlivé, morbidní, opakované, ale v součtu dokonalé. Tam, kde by člověk čekal nějakou ubohou narážku, či pokus o vtip, nebylo nic a tam, kde nic nečekal, dostal nálož idiotského humoru, kde prostě nejde nebýt šokován a pokud ve vás dřímá dušička blackhumoristy, tak vřele doporučuju.(23.8.2012)

 • Goldbeater
  ****

  Velmi vtipný holandský film se zajímavým námětem a ještě zajímavějším zpracováním. Je to nenamáhavá zábava a člověk nesmí vůbec přemýšlet. Na klid a vypnutí mozku je to velmi dobrá volba komedie. Pobavil jsem se, a to hodně. Navíc pár hlášek jistě dlouho nezapomenu, obzvlášť ,,Kamionista, honk honk." PS. Neberte mě vážně, je to totální vypatlaná kravina, ale jak jsem řekl, bavil jsem se skvěle.(29.6.2011)

 • MMR
  ****

  Nárazový film, co se týče humoru. Chvíli vás to nudí, a chvíli zase nevěřícně zíráte, smějete se a také divíte. Tahle taškařice je ovšem z jistého úhlu pohledu geniální, nebo alespoň já jí takto beru, protože jsem nic podobného zatím neviděl. Je to můj první nizozemský film, a jsem s ním spokojen. Ještě mě čeký druhý díl, tak jsem zvědav, co tam zakomponují a jaký bude humor tam.(8.2.2013)

 • decouble
  **

  Spíš než jako nadsazená podívaná o sámoškovejch vopruzácích mi to připadalo jako film, který by tihle burani natočili sami o sobě, takový manifest buranství. Ze začátku se mi to zdálo docela vtipný, postupem času to ovšem začne s humorem dost pokulhávat (úměrně k tomu jak bobtná přestřelenost zápletky), opakovat stejné vtipy (např. nárazy autem) a v druhé polovině to už spíš připomíná soutěž o to, kdo je tady ten nejneschopnější idiot. Úplně ke konci, v té nejakčnější pasáži mi to dokonce připadalo jako vyložená nuda...A takové ty rádoby vtipné záběry z natáčení v závěrečných titulcích jen podtrhly to, jaký je tenhle film chujovina.(1.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace