poster

New Kids Turbo

 • Slovensko

  New Kids Turbo

Akční / Komedie

Nizozemsko, 2010, 85 min

 • A_FISH
  *****

  ...kdo tohle čte je HOMO!(15.4.2012)

 • Radek99
  odpad!

  New Kids Turbo mají potenciál stát se podobně kultovním filmem jako třeba dobové snímky Ed Wooda Jr., jehož Plán 9 z vnějšího vesmíru je tu nahrazen ,,Plánem 5 z Maaskantje". V početnější, společensky uvolněné skupině osob (rozuměj partě přátel s vysokým stupněm intoxikace) budou New Kids Turbo zlatým hřebem večera a nevyčerpatelným zdrojem zábavy, individuálně (a za střízliva) nedokoukatelná záležitost...(24.8.2011)

 • Thomassi
  ****

  Nevím, co si mám o tomto filmu myslet, kut. Je to naprostá holanská slátanina, plná tolika neuvěřitelně blbých a absurdních scén, až se mi s toho chtělo brečet, kut. Ano, brečet, ale smíchy, kut. Celou dobu jsem se prostě musel, opakuji musel, chlámat smíchy a popadat se za břicho, kut. Nic tak nehozázně blbýho, ale zároveň zábavnýho jsem neviděl, kut. Ta pětice křupanů s vylízanýma mozkama mě knockoutovala a vydýchavat to budu asi ještě dlouho. Jsou to kreténi už od pohledu a když promluví, vždy to stojí zato, kut. Bohužel si nemyslím, že je to film pro každýho. Kdyby totiž takový film vznikl u nás, okamžitě by letěl do odpadu a i ten by proti tomu byl velká pocta, kut. A právě proto mě celkem překvapuje, že zatím si to u lidí stojí slušně (64%), zároveň ale dodám, že vcelku zaslouženě. Toto je prostě film, který má právě ve své pitomosti svoje kouzlo, kut.(20.5.2011)

 • Her0.89
  ****

  Naprosto zabitých 84 minut se snad největší hloupostí jakou jsem kdy viděl. Ale nachlamal jsem se u toho jako nikdy. Když připočítám nadupanou hudbu, tak nemůžu dát jinak (ale IQ mám vážně vyšší než G. W. Bush). Pro ty co neví do čeho půjdou, tak přidávám film v kostce, ale jsou tam i větší hovadiny :D...(23.3.2012)

 • blitzer
  *

  Neskutečná hovadina! Pár nesympatických, flákačských a zkažených pablbů dělá bordel ve městě, protože nechtěj pracovat. Jako satira by to bylo dobrý (stačí si vzpomenout na nedávné události v Anglii), ale ono to není ani moc vtipný. Zasmál jsem se všehovšudy tak třikrát (TV zprávy à la Nova, výbuch tříkolky, soud). Jestliže jsem dal žánrově podobným Čtyřem lvům 3*, tak tahle ptákovina si zaslouží nanejvýš jednu, kut.(18.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace