poster

New Kids Turbo

 • Slovensko

  New Kids Turbo

Akční / Komedie

Nizozemsko, 2010, 85 min

 • Terva
  *****

  DIALOG - To je dobrej víkend, vole. ....Dnes je úterý, píčo........... Nákup piva v 16 minutě je něco naprosto úžasnýho. CITÁT - A od teď nebudu za nic platit......... Ve 32 minutě jsem si málem cvrnknul do kalhot. CITÁT 8,7...... Pětice kamarádů je tak přiblble naivní až vám jich je líto. Ale jim to nevadí. Napětí se stupňuje a brutalita nabírá na síle. Zjevuje se i první krev. CITÁT - Další jsou ve stodole......... Boj začíná. Přiletěla i bomba a přijel kamión plný piva. CITÁT - Kamionista..honky, honky............ Super příběh z jednoho městečka, plný krve, piva a ironie.(23.4.2012)

 • Thomassi
  ****

  Nevím, co si mám o tomto filmu myslet, kut. Je to naprostá holanská slátanina, plná tolika neuvěřitelně blbých a absurdních scén, až se mi s toho chtělo brečet, kut. Ano, brečet, ale smíchy, kut. Celou dobu jsem se prostě musel, opakuji musel, chlámat smíchy a popadat se za břicho, kut. Nic tak nehozázně blbýho, ale zároveň zábavnýho jsem neviděl, kut. Ta pětice křupanů s vylízanýma mozkama mě knockoutovala a vydýchavat to budu asi ještě dlouho. Jsou to kreténi už od pohledu a když promluví, vždy to stojí zato, kut. Bohužel si nemyslím, že je to film pro každýho. Kdyby totiž takový film vznikl u nás, okamžitě by letěl do odpadu a i ten by proti tomu byl velká pocta, kut. A právě proto mě celkem překvapuje, že zatím si to u lidí stojí slušně (64%), zároveň ale dodám, že vcelku zaslouženě. Toto je prostě film, který má právě ve své pitomosti svoje kouzlo, kut.(20.5.2011)

 • Fr
  ****

  RICHARD BATSBAK, ROBBIE SCHUURMANS, RIKKERT BIEMANS, BARRIE BUTSERS a GERRIE van BOVEN. 5 LIDÍ BEZ PRÁCE A SOCIÁLNÍCH DÁVEK – NEBEZPEČNÍ PODVODNÍCI NEBO OBĚTI KRIZE?..... /// (Jména, která si budu dlouho pamatovat!)...... Uff, tak tohle byla hovadina!!!! Tolik negramotů pohromadě (ve filmu) jsem ještě neviděl. Humor pro retardovaný? NO A CO! Často jsem se tlemil a to střízlivej! (mít tak dvojku v žíle...to by byla jízda!) Pět dementů a zbytek (např. policajti) se je snaží trumfnout! Hodně debilního humoru, ale taky dost dobrejch nápadů. Tohle není Rubber, tohle je skutečný! (ale no tááák...já vím...ty prášky jsem neměl přestat brát...). Ale hlavně, HLAVNĚ že je tady happy end (vlastně několik!) a jeden kamioňák! (honk! honk!) PIČOVINA, JAKOU SVĚT NEVIDĚL! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím jestli jsem nenormální. 2.) Jsem zvědavej na nejstrašlivější sex po telefonu. 3.) Jsem řidič kamionu. 4.) Chci vidět psa, kterej ne a ne umřít. /// PŘÍBĚH ** HUMOR **** AKCE * NAPĚTÍ ne(27.5.2011)

 • T2
  ***

  Rozpočet €1,5miliónaTržby Celosvetovo $18,259,000▐ Bláznivý úchalný "Boratovský" hyper akčný nášup, je to neskutočné zvrhlé ale aj zábavné. /60%/(16.10.2011)

 • DJ Obelix
  ***

  Uf, jak tohle dílko ohodnotit, když celou dobu silně balancuje mezi odpadem a geniálním zážitkem pro zvrácené, infantilní kreatury, jako jsem já a k tomu hraje parádní happy hardcore soundtrack? Zlatým středem. Kdybych dal víc, musel bych se za sebe stydět a kdybych dal méně, popíral bych, že jsem se v určitých pasážích výborně bavil. Další z filmů, které si nejlépe užijete s alkoholem v krvi a partou kamarádů. K příběhu: Parta hrozných maloměstských lůzrů z Holandska v jednom jediném dni přijde o práci, svou debilitou i o sociální dávky, a tak se rozhodnou, že natruc světové krizi nebudou už nikdy za nic platit. A tohle má stačit na celý film? Prakticky ano. Pak už jen sledujeme snahu o přežití, když jejich jednání rozpoutá bouři nepokojů po celé zemi a ministr se to na vlastní pěst snaží zastavit, nápady, jak sehnat peníze, zevlování bandy imbecilů po okolí a retardovaného mongola, který si hraje na "tiráka". A kupodivu i velkou porci krve a přestřelek, s kterými se v New Kids Turbo rozhodně nešetří.(13.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace