Go for It!

• Slovensko Tanec v srdci

Láska k tancu zachráni sebavedomie mladej študentky. (TV Doma)

Juto

,,Tanec v srdci" je o dospievaní a láske k tanci, ale neprináša do žánru nič nové. A čo je horšie, zdá sa, že režisérka Carmen Marronová sa s hlavnou postavou filmu nudí rovnako ako my. 4/10 ()

Sesonet

Tohle není taneční film, je to příběh dospívající školačky s ničím navíc. Nemohu doporučit, * za jeden battle a profesora. ()

Capinka odpad!

Tohle je katastrofa, tanec se tam skoro neobjevil (a tento film je doporučován pro fanoušky Step-Up, což netuším, kdo kdy mohl vymyslet), záběry byly hrozné (k čemu je dobrý záběr na kus něčího ramene?), děj snad ještě horší a herci jsou taky nic moc. Na tohle bych se znovu podívala snad jenom, kdyby mi za to někdo zaplatil pořádnou sumu peněz... ()

PATWIST

Pekný primerný film, mohlo toho byť viac, najmä jasnejších pohľadov na tancovanie, tak to nie je prilíš o tancovaní ale pohľad na jej život a problémy, nebyť sympatickej herečky Aimee Garcia tak by som to ani nedopozeral. Nedostatok tanečných záberov na konci kompenzuje TOP koniec, sólo Carmen Salgado (Aimee Garcia). Jared: "Cítim sa akoby som žil v Truman show" :-D ()

• Dvom hercom bolo vo filmovej role ponechané ich krstné meno: Daniel Yabut ako Danny a Gina Rodriguez ako Gina. (PATWIST)