Lovci zločinců (TV seriál)

Person of Interest

Lovec zločincov

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2011, 103x44 min

Ramin Djawadi

James Caviezel, Michael Emerson, Kevin Chapman, Amy Acker, Sarah Shahi, Taraji P. Henson, Enrico Colantoni, John Nolan, Brett Cullen, Paige Turco, Robert John Burke, Michael Kelly, Susan Misner, Al Sapienza, Carrie Preston, Cara Buono, Ken Leung, Mark Margolis, John Fiore, Michael Stahl-David, Jonno Roberts, Natalie Zea, James Hanlon, William Sadler, Jermaine Crawford, Gina Hernandez, Molly Price, Randall Newsome, Keith Nobbs, Vincent Laresca, Lili Mirojnick, Charles Borland, Ruben Santiago-Hudson, Linda Cardellini, Adam Rothenberg, Bridget Regan, Elizabeth Masucci, John Cenatiempo, Courtenay Taylor, Kate Hodge, Terence Schappert, Cotter Smith, Brian J. Smith, Karolína Kurková, Matt Servitto, Joshua Elijah Reese, Scott Bryce, Jay Storey, Matt Lauria, Juan Carlos Hernández, Dan Bittner, Annie Parisse, Robin Taylor, Samira Wiley, Deirdre O'Connell, Steven Ogg, Chris Chalk, Aja Naomi King, Matthew Rauch, José Zúñiga, Jonathan Tucker, Dan Amboyer, Megan Byrne, Scott Jaeck, Annika Boras, Jon Michael Hill, Valentina de Angelis, Kelli Barrett, Cosmo Pfeil, Astro, Erich Bergen, Dominic Fumusa, Dillan Arrick, Veronica Cruz, Ed Moran, Meredith Patterson, Jamie Lynn Concepcion, Virginia Kull, John Rue, Ritchie Coster, Gene Farber, Emily Robinson, Taylor Gildersleeve, Bridget McKevitt, Derek Wilson, Brooke Bloom, Matt McGorry, River Alexander, Pablo Schreiber, Monte Bezell, Nazneen Contractor, Madison McKinley, Jennifer Restivo, Larisa Polonsky, Donnie Keshawarz, Andrew Stewart-Jones, Fajer Al-Kaisi, Mía Maestro, Sebastian Arcelus, Charlie Moss, Wayne Duvall, Tracie Thoms, Michael Medeiros, Michael Drayer, Melissa Sagemiller, Gabrielle Miller, Reiko Aylesworth, Geneva Carr, Seamus Davey-Fitzpatrick, Noelle Beck, William Abadie, Jason Ritter, Wrenn Schmidt, Kevin Kilner, Laila Robins, James Carpinello, Ramsey Faragallah, Alex Webb, Steve Rosen, Charlie Semine, Robert C. Kirk, Alex Cranmer, Jennifer Ferrin, James Colby, Paloma Guzmán, Michel Gill, Francie Swift, Karl Kenzler, Zabryna Guevara, David Carranza, Gloria Votsis, Olivia Nikkanen, Adria Arjona, Andy Murray, Allison Scagliotti, Megan West, Kristoffer Cusick, Katheryn Winnick, Michael McGlone, Elizabeth Marvel, David Paterson, Gary Perez, Veronica Reyes-How, Allan Louis, John Henry Cox, Darien Sills-Evans, Conor Romero, Rick Zahn, Richard D. Busser, Nick Westrate, Marko Caka, Brian D’Arcy James, John Solo, Robert Allen Mukes, Brennan Brown, Charlie Plummer, Ed Heavey, Jeb Kreager, David Alan Basche, Morgan Spector, Terry Serpico, Nick Gehlfuss, Alex Ziwak, Stephen Tyrone Williams, Myk Watford, Tama Filianga, Michael Berresse, Erin Dilly, David Fierro, Christina Saragaglia, Gregory Konow, Michael Irby, Michael Siberry, Louis Vanaria, Alan Dale, Tony Darrow, Kent Broadhurst, Henri Lubatti, David Vadim, José Ramón Rosario, Mihran Slougian, Robbie Sublett, Murphy Guyer, Emily Tremaine, Daniel J. Watts, Samantha Buck, Susan Blackwell, Ned Eisenberg, Dan Ziskie, Peggy J. Scott, David Zayas, Erica Fae, David H. Holmes, Oakes Fegley, Matt McTighe, Derrick Simmons, Philip Anthony-Rodriguez, Kelly AuCoin, Andrew Polk, Remy Auberjonois, Thomas Kopache, Shawn Parsons, Paul Schulze, James LeGros, Jimmi Simpson, Nick Stevenson, Maureen Sebastian, Todd Susman, Jessica Pimentel, Diane Guerrero, Brendan Burke, Yul Vazquez, Selenis Leyva, Mike Houston, Paulina Singer, John Doman, Gameela Wright, Neal Huff, Amy Hargreaves, Bill Heck, James Saito, Michael Laurence, Tom Degnan, Lee Aaron Rosen, Larry Bryggman, William Jackson Harper, Aasif Mandvi, Jaiden Kaine, Karen Pittman, Elaine Tan, Juliette Marotta, Skylar Gaertner, Rob Morgan, Royce Johnson, John Leonard Thompson, Charlie Romanelli, Michael Bryan French, Sam Freed, Marc Damon Johnson, Aaron Lazar, Vito D'Ambrosio, Sonnie Brown, Cormac Bluestone, Jasson Finney
  • Rogue

Deset dilů a stačilo. Průměrné absolutně iritujícím stylem (aby nedošlo k mýlce - já mám tohle vizuální animované hackování vlastně ráda, vytáčí mě spíš celková nelogičnost ve výběru čísel a s tím související absurdní zvraty. Divoký koncept je jedna věc, rozvracení logiky vlastního vesmíru už je za hranou mé tolerance.). Caviezel je strašnej.(12.3.2016)

Velké seriálové překvapení! Jim Caviezel konečně hraje to, co měl hrát už od začátku své herecké kariéry, Michael Emerson je správně tajemný a i když premisa seriálu není nejoriginálnější, díky perfektnímu scénáři, který skvěle pracuje s psychologií postav, neustálému množství peripetií týkajících se minulosti titulních hrdinů a parádně vygradovanému napětí je sledování tohoto seriálu skutečným zážitkem! Bezpochyby jeden z nejlepších televizních počinů na půdě kriminálního žánru vůbec!(3.12.2011)

• toffy

Po zhliadnuti 5 casti to znudene vzdavam a uberam jednu hviezdu. Dalsi nudny Chuck Norrisovsky hrdina, ktorych vsetkych zvladne sam.(22.1.2013)

Ohromná spokojenost, jenže: škoda, že tohle televizní Minority Report samo neví, čím chce být! Po pilotu lze těžko určit (což je samozřejmě v pořádku), jestli se dočkáme více akce a thrilleru, nebo jestli z toho bude špionážní drama. K dalším dílům mě bohužel nic netáhne (+ časová tíseň), a to je možná vzhledem ke jménům jako Abrams nebo Nolan (Jonathan) smůla...(25.10.2011)

Caviezel je dřevo, ale kolem 10. epizody se seriál rozjede a podle mě stojí za sledování.(31.3.2014)

• - Postavu Johna Greera hrá strýko Jonathana Nolana, John Nolan. (ywo666)

• - Film, který promítají v letadle ve 13. epizodě 3. série "4C", je Na sever severozápadní linkou (1959). Stejně jako seriál i tento film pojednává o sledování tajnými složkami. (Narcis)

• - Sarah Shahi prezradila, že ju bojové scény desili, ale vždy ju fascinovalo robiť veci, z ktorých má strach. Väčšinu náročných scén točila sama a nechávala sa zastúpiť kaskadérmi, iba keď jej to tvorcovia vyslovene zakázali. (ywo666)