Limit

Bez dychu

Point Blank

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2010, 84 min

Francouzske prekvapeni v podobe napinaveho akcniho filmu se sympatickym osetrovatelem v hlavni roli. Zapletka je pomerne jednoducha, ale vystaci na celych osmdesat minut. Mne zkratka A bout portant bavil. Mimochodem: taky vam osetrovatelova manzelka pripominala Helenu Bonham Carter? :)(21.8.2011)

Čistý thriller - spousta akce, honičky, střílečky, překvapivé zvraty, brutalita i dojetí a předvídatelný závěr. Toto vše je bezchybné; víc od toho ale nečekejte.(15.8.2014)

"Neměl bych poldu dělat já ??" - "Myslíš ??" ;)(18.1.2016)

Poctivý francouzský Bessonovský thriller, kde akce a přestřelky splývají v jednu velkou honičku napříč městem. Sympatické jednostranné zaměření na vysokofrekvenční akci bez přikrášlení komplikací celkem průhledné zápletky nebo rozvíjením romantické stránky nenechává tempo filmu z brzy nastavené stovky ani náznakem klesnout. Nadšení ze stoprocentně využité stopáže filmu mírní jen trochu málo ryze památných a výraznějších nápadů, jinak je to zvládnuté na jedničku.(6.8.2011)

Na francouzský film, který zrovna v oblibě nemám je to výjimka která je celkem slušná ale bohužel je zde již několik krimi prvků které už jsou dost ohrané a film celkově nepřináší nic nového...(18.3.2012)

• - Ve scéně ,kdy se snaží zkorumpovaná policistka těhotnou ženu vystrčit z okna, lze v jednom záběru vidět, že má kalhotky pod noční košilí bílé, avšak hned v dalším záběru jsou černé. (v.indruchova)