Velmi povedená akční podívaná. 96 hodin po francouzsku. Stopáž akorát příměřená, a příběh sviští, tak, že nuda nepocítěna. 4* za tak trošku zbytečné akční scény s těhotnou manželkou.(21.5.2011)

Možno trochu jemne nadhodnotené, ale rozhodol som sa pre plný počet, pretože v danom žánri mi film dal všetko, čo by mal mať. Postavy, ktorým držíte palce, správneho záporáka, adrenalínové naháňačky, pri ktorých sa vám rozbúcha srdce, prekvapivé momenty a hlavne na vyrozprávanie tohto príbehu stačilo ani nie 80 minút. Všetko šľape ako hodinky, dobre to poháňa hudba Klausa Badelta a francúzi opäť bodujú. Nenápadný, ale skvelý non-stop nadupaný akčný thriller, ktorý vás nenechá vydýchnuť. 90%.(25.6.2012)

Sice napínavá, ale jinak úplně obyčejná kriminálka, na kterou za pár dní zapomenete... - 8. 12. 2012 - 60%(8.12.2012)

Limit je čistokrevná našlapaná akce z francouzských dílen kriminálních a akčních snímků. Nevěřil jsem tomu, ale je tomu skutečně tak. Zároveň ukazuje, čeho všeho je schopen člověk, když mu vezmou jeho drahou druhou polovičku. Francouzi tohle prostě umí a tady to dokazují od první do poslední minuty. A to se mi na Limitu líbilo nejvíc, spád jako prace, žádné zbytečné obkecávačky, jen akce, sprint, akce, sprint. Stopáž něco přes hodinu navíc dělá film ještě více poutavým, protože pořád se něco děje a když to skončí, uvědomíte si, že i do tak "málo" minut se vešlo všechno. Proto hodně silný čtyři hvězdy a několik propocených triček s kriglem potu k tomu.(6.4.2012)

Kvalitný adrenalínový akčný thriller plný streľby a naháňačiek, napínavý od začiatku do konca. Akčákom veľmi neholdujem, ale tento je slušne nakrútený a nechýba ani dostatok mŕtvol. Plný súhlas s verbalom. P.S. Škoda, že mi zmizol "duch smilstva", čo už, bude mi rozhodne chýbať chalanisko. A to akurát teraz, keď sme sa skamarátili :-((27.4.2011)

• - Ve scéně ,kdy se snaží zkorumpovaná policistka těhotnou ženu vystrčit z okna, lze v jednom záběru vidět, že má kalhotky pod noční košilí bílé, avšak hned v dalším záběru jsou černé. (v.indruchova)