Mexická jízda

Mexická jazda

And Your Mother Too

Drama / Road movie

Mexiko, 2001, 106 min

36. LFŠ UH 2010 - SPEKTRUM - Nový latinskoamerický film (Y tu mamá también / AND YOUR MOTHER TOO / Mexická jízda) - 70%(3.8.2010)

mexicka jazda je zaujimava vazno - vtipna roadmovie v ktorej ustredna trojica prakticky po cely cas hlada samych seba. dobre sa na to pozera (a to nemyslim len na celkom zhave eroticke soft sceny) tak po pribehovej, ako aj vizualnej stranke. inak herecke prevedenie hodnotim tiez velmi pozitivne. take jednoduche a hlavne prirodzene vykony. moze byt.(7.12.2007)

(15) Výborná jízda, která nemá žádný děj a možná právě proto vás každá další scéna tak překvapí.(19.1.2009)

Film o sladkém životě, ale i o skutečné hořkosti, kterou život vždy přinese. Miluji Cuarónův styl a jeho filmy. Přátelství, láska, muž a žena.... O tom je život!! Ale i humor, erotika, otevřenost a city jsou tady ukázány v pravém světle. Pro mě jasný TOP.(14.6.2004)

(1001) Asi mě nikdy nepřestane fascinovat, jak jsou ti kluci dobří a přesní. Nicméně čím jsem starší, tím pro mě začíná být tento film o něčem úplně jiném než dřív. Dřív to byla otázka, podle čeho si člověk vybírá, do čeho se zamiluje. Dnes to ještě neumím pojmenovat, ale můžu snad říct, že mimo jiné o tom, podle čeho si člověk vybírá, komu se svěří s nejniternějšími věcmi.(10.3.2010)