Mexická jízda

Mexická jazda

And Your Mother Too

Drama / Road movie

Mexiko, 2001, 106 min

Bezdějová road-movie, ve které je nesmírně cítit totální herecké oddání se a zapálení od tria ústředních hrdinů. Dva mexičtí mladíci vymění úrodné klíny vstřícných vrstevnic za zralou Španělku a vydají se za příběhem, který tepe životem. Výlet kamkoliv, sexuální napětí, poznání, které bolí. A ta kamera..!!(7.7.2013)

Kdo v sedmnácti letech nesnil o něčem podobném, jako by ani nežil. Jen u nás musíme moře nahradit rybníkem. Výsledek pořád může být...podobný.(1.12.2015)

Hups, ze začátku jsem si připadal jak u erotického filmu. V jistých směrech mi to připomíná život mýho kámoše s kterými si občas někam vydám. Přesně teenagerský humor, tak jak znám. Je to lepší než film třináctka, který jsem viděl na febiofestu. O hodně lepší. Masturbování u bazénu je fakt ostrý. Po půl hodině už se dostaneme k roadmovie a začne to. Občas mě zarazí absolutní ticho a asi dvě vteřiny potom začne mluvit vypravěč. Ty jejich žvásty o sexu a vše kolem toho jsou k zasmání. Když se po dlouhé době setkají, jsou úplně jiní a s novýma zážitkama a závěrečným proslovem.(11.3.2004)

Tuhle hloubkovou sondu do života teenagerů mám moc rád. Něco tak výstižného, realistického, smutného, veselého a nutícího k zamyšlení zárověň jsem ještě neviděl.(21.5.2008)

Pro mě obří zklamání ..(20.5.2008)