Mexická jízda

Mexická jazda

And Your Mother Too

Drama / Road movie

Mexiko, 2001, 106 min

Scénář: Alfonso Cuarón, Carlos Cuarón .. Zajímavá road movie, kde nakonec každý spal s každou.. Jejich ani její "desatero" není nakonec dodrženo. Bla bla... Ale v situaci v jaké byla Luisa bych asi udělal to samé, vše nechal za sebou a ty poslední dny si také užil!(14.1.2005)

Úžasný film o jednom velkém přátelství, o jedné cestě a životnosti kamarádství. Snímek krásně vypovídá, že žena může kamarádství poškodit, ale pouze na povrchu. Uvnitř se silné přátelství zničit nedá. Žádného z herců neznám jménem, ale s jistotou můžu říct, že jsou to vynikající herci, film má životnou režii a energický spád. Tohle byl můj první film ve španělštině, který jsem kdy viděl a rozhodně jsem si nemohl vybrat lepší dílo. Dokázal mě pohltit a konec mi dokonce vehnal slzy do očí. A tak to mám rád.(17.2.2003)

Nuda, pořád jsem měla chuť přepínat na jiný kanál. Možná v tom chlapy něco vidí, ale mě tenhle film nezaujal vůbec. A Cuarón? Jak mu producenti po tomhle mohli svěřit Harryho Pottera? Ještě teď vidím ten malebný záběr, kdy se ve vodě rozpouští čerstvé sperma...(19.1.2005)

Po podle me naprosto dokonalem filmu Great expectations me Cuaron hodne zklamal, i kdyz dusivou atmosferu mezi trojici hrdinu se mu podarilo ztvarnit brilantne.(30.7.2002)

Člověk by neřekl, jak ten český název vystihuje film. Ano opravdu je to taková Jízda po mexicku. Typická Road Movie.(21.11.2004)