Terror at Tenkiller

Leslie a Janna jsou dvě atraktivní mladé dámy, které se rozhodnou jet na dovolenou do odlehlé chaty v lese. Nicméně věci se zvrtnou poté, co se v oblasti objeví nebezpečný maniak a začne lidi zabíjet. Přežije někdo ten teror v Tenkilleru? (JasonCZ)

darkrobyk

Jezero, dvě děvečky a zabiják, kterého divák pozná velmi brzy, a tak může sledovat jeho hru s nic netušícími oběťmi. Typický slasher 80. let, který ale představuje spíše průměr. Leslie je klasická blbka, i když nakonec jí to občas zapálí. Herecky samozřejmě mizerné - týká se všech postav, to ale není u tohoto žánru nic výjimečného. Divák se stejně těší na vraždy. Těch je tu dost, ale nejsou nijak originální, ani příliš brutální - jeden zásun nože do holých zad je fakt málo. Nahota je velmi opatrná, a tak více jí viděli členové štábu, než divák. A že by se mladá žena, sama doma, šla koupat do vířivky v plavkách? - to asi ne. Škoda užvaněných pasáží brzdících napětí. Ovšem hudba byla místy (když šlo do tuhého) na zabití. ()

corpsy odpad!

Je to horšie ako hrozné. Jeden z najhoršie podaných slasherov, aký som mal možnosť vidieť. Napätie neexistuje, gore je neviditeľné, až na jeden trápny záber, otrasná - nevhodná - nevýrazná hudba a pornoherecké herecké výkony a celé je to vlastne bez nejakého dramatického rámcu, ktoré majú aj vybledlé hororové céčka. ()

Gorehound

Tu bude veľmi záležať na tom, čo od filmu očakávate. Pokiaľ už podľa obalu čakáte nízkonákladový slasher, natočený prakticky na kolene, s "regionálnym šarmom", kde "herecky" aj technicky vypomohli ľudia z okolia oblasti, kde sa natáčalo, a podľa toho to aj vyzerá, budete spokojný. Príbeh nie je žiadne novum, ale funguje, hneď na začiatku je solídna gore scéna, film má veľmi pomalé, ospalé letné tempo, killer nemá žiadnu masku a je známy prakticky od začiatku. Napriek tomu, alebo vďaka tomu, som sa solídne bavil a všetko menované som si náležite vychutnal. Ale kto nemá pochopenie a cit a lásku pre neznáme, zapadnuté slashery z VHS éry, ktoré logicky nemôžete prirovnať k veľkým bratom ako Halloween alebo Friday The 13th, nepochodí. "Poor man's cheesy slasher wannabe", ale práve v tom je to čaro. ()

tenebrae86

Solidní nízkorozpočtový slasher se dvěmi sjízdnými šťabajznami a poďobaným zabijákem. Spousta prázdných dialogů, příjemné letní venkovské prostředí, jezero, temná legenda a nějaké ty vraždy. K tomu slušivě ponurý synťákový hudební doprovod a fanoušci žánru mohou být spokojeni. 3,5*. ()

Astaroth12

Neznámy slasher a ani sa tomu nečudujem. Má jednoduchý príbeh a aj zápletku a i keď vrah bol jasný asi od polovice filmu, tak jeho motív zas tak jasný nebol. Tento ľahký vyvraždovák zrádzali hlavne herecké prejavy všetkých zúčastnených. Vyzeralo to, ako keď z ulice sú pobraný ľudia, aby si  zahrali v horrore. Je to smutné, ale práve tie herecké kreácie zabili celý film, na ne sa nedalo pozerať. Ale zas hudobný doprovod sa k filmu hodil a aj keď i v tomto kopíroval slávnejšie slashery, tá sféra filmu ma bavila. Som rád, že som si mohol odškrtnúť ďalší zabudnutý slasher, ale už sa k nemu nikdy vracať nebudem, bolo by to zbytočné. ()