Woody na stará kolena mládne a je svěží. Miluju jeho neurotický humor.(11.7.2012)

Woody Allen zhlédl o třídu lepšího "Bílého šejka" a tak se rozhodl: natočit o tom průměrný film a utopit v něm deset výborných vtipů.(15.9.2012)

Je to ŘÍMU S LÁSKOU, ne Do Říma s láskou! Je totiž jistě náramně těžké sehnat na distribuční překlad názvu někoho, kdo ovládá angličtinu alespoň na základní úrovni... Woody sice možná odlehčil ze své intelektuálské noty, ale neznamená to, že by přestal bavit. Alespoň mě ne. 7/10(25.8.2012)

• sochoking

Ked' Hayley zdraví otca Woody Allena ''Hallo, dad.'' som si uvedomil, že na mieste by sa azda lepšie hodilo ''Hallo, dead!'', pretože hrať fotra takmer o päťdesiat rokov mladšej roštenke, to niekto zrejme stratil súdnosť! Potom aj tak tie vtipy vypadali... ''Formaldehyd!'' No čo je toto za idiotský vtip... Ked' už nejaký dobrý bol ( ako napr. ten so zlodejom v hoteli, alebo ten so sprchou), tak ho zabil taký, kde Benigni pobehuje po ulici a ukazuje boxerky!(20.3.2013)

Woody Allen vie nepochybne kvalitne pospriadať a zamiešať dejové nitky z ktorých vznikne dobre upletený príbeh, ktorý chytí za srdce takmer každého diváka ako to dokázal vo Vicky Cristina Barcelona, alebo Polnoc v Paríži. Tento krát bolo romantiky a drámy menej. Šéfkuchár Woody nešetril a prisypával stále viac korenistého humoru, na ktorom som si miestami pochutnal, ale udržanie chute a kvality vo viacerých príbehoch až tak dobre nezvládol. Nezapadla mi tam story s mladým Jackom(Jesse Eisenberg), ktorý prežíval zaľúbenú fázu s nejasným doprovodom staršieho pána. Na druhej strane zase dominovala vydarená story Antonia s Annou(Penélope Cruz), takže to hodnotím vyrovnane na 50%.(13.1.2013)

• - Aaron Johnson a Robert Pattinson se ucházeli o roli ve filmu. (Missa08)

• - Na roli, kterou hraje Penelope Cruz, byly zvažovány také Angelina Jolie nebo Noomi Rapace. (Missa08)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v talianskej metropole Rím, ako napríklad Piazza della Repubblica, Via Pietro de Coubertin 30, Piazza Mattei 6, Piazza del Popolo, Via delle Tre Pile 30 alebo Piazza Venezia. (dyfur)