poster

Perfect Days

 • Česko

  Perfect Days - I ženy mají své dny

 • slovenský

  Perfect Days

 • anglický

  Perfect Days

Komedie

Česko, 2011, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  **

  Ve všech směrech průměrná romantická dramedy, která nepřináší vůbec nic nového a ani toho humoru v ní moc není. Kdybyste dostali tašku žánrových dvdček, tohle by se mezi nima bez povšimnutí ztratilo. 50%(25.12.2012)

 • johnn333
  ****

  Český Sex ve městě, který funguje líp než všechny pokoušené ženy a nadějní muži dohromady. Nellis neexpandovala z divadla na plátno zbytečně a nenatočila prvoplánovou, prázdnou a neinvenční komedii pro čtenářky lifestyle magazínů, jak by se mohlo z obsahu zdát. Perfektní dny jsou o ironii, nadsázce, půvabné poctě La Putyce a hlavně skvělé Chýlkové. Nechápu ten hate. 75%(4.11.2011)

 • Radko
  *

  Alice Nellis zrežírovala jeden obstojný film: Ene bene. Odvtedy sa dala na nakrúcanie sračiek. Tentoraz dokonca recyklačne. Epizódu z rozsypávaním popola mŕtveho Slováka z urny vytiahla z filmu Výlet a pozmenene zasadila do Perfect Days. Z čistého masochizmu by som si rád pozrel aj prípadné voľné pokračovanie o lesbe, ktorá sa rozhodla poskytnúť svoje vajíčko osamele žijúcemu sedemdesiatnikovi, ktorý sa rozhodol mať bábo. To by som sa zase raz nasmial.(27.12.2012)

 • NinadeL
  ***

  Alice Nellis patří mezi nejosobitější režisérky současného českého filmu, kterých je tu potřeba jako sůl. Tím, že se nebojí točit kvalitní ženské filmy ze současnosti - a neupadá v nich do roviny Marie Poledňákové - je až zázrak. Tajnosti s Ivou Bittovou byly malý zázrak, Perfect Days jsou poněkud konformější, ale o to jistější. Ivana Chýlková opakovaně prokazuje českému filmu službu svých hlavních rolí, které fungují bez nejmenšího zaváhání, a nemusí si vypůjčovat jakoukoli manýru pro zachycení aktuálního civilismu. Jsem mile překvapena, že v této konstelaci Nellis dokázala ukočírovat všechna hlavní (příběh ženy mezi 44 a 45) i vedlejší témata (její přítel gay, až nezdravá fixace na matku, otázka svobodného mateřství a mladý milenec) a zbytečně nekýčařit. Mohlo se totiž stát, že se vyprázní tak brzy, jako Andrea Sedláčková.(22.1.2013)

 • virus10
  *

  Proč jsem se na to chtěl vlastně podívat?? :D(9.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace