• Česko

Perfect Days - I ženy mají své dny

• slovenský

Komedie

Česko, 2011, 105 min

Nemám rád české filmy a pokud můžu, tak je ignoruji. Jelikož ale holky v práci o filmu nonstop mluví, musel jsem se na film podívat. No a nelituji toho. Chýlková - Kotek - dobrá dvojka :-)(10.3.2012)

(bude patřičně okomentováno v nejbližší době) :-)(17.11.2011)

• bassator

47th KVIFF 2012 - CZECH FILMS 2011-2012 - České filmy 2011-2012 (Perfect Days - I ženy mají své dny / PERFECT DAYS / Perfect Days - I ženy mají své dny)(14.8.2012)

• Tosim

Vysvětlím vám rozdíl mezi knedlíky a noky. Nejde ani o mainstream, ani o PP, smál jsem se a bavil (i těmi přesahy, které tam skutečně jsou) relativně dlouho a relativně dost, až do onoho osudného českého filmového momentu, kdy má divák v podstatě z ryzí komedie v mžiku přešaltrovat do "dramatu," buď to neodhadnou tvůrci, nebo ti diváci, každopádně je to únavné, když se u dost dojemné scény vysypání popela bez rozmýšlení blbě smějou. Ten vážný dějový zvrat není sice tak moc na nic, jako u Jiřího Vejdělka, ale stejně tam nemusel být. Že mě Alice Nellis někdy takhle zklame jsem fakt nečekal. 50%. ZNÁŠ TO. VŽDYCKY JE TO AŽ POTOM.(11.11.2011)

O Českých lvech pro nejlepší product placement a nej herečku je rozhodnuto.(27.11.2011)