• Česko

Perfect Days - I ženy mají své dny

• slovenský

Komedie / Romantický

Česko, 2011, 105 min

Nemám rád české filmy a pokud můžu, tak je ignoruji. Jelikož ale holky v práci o filmu nonstop mluví, musel jsem se na film podívat. No a nelituji toho. Chýlková - Kotek - dobrá dvojka :-)(10.3.2012)

• Tosim

Vysvětlím vám rozdíl mezi knedlíky a noky. Nejde ani o mainstream, ani o PP, smál jsem se a bavil (i těmi přesahy, které tam skutečně jsou) relativně dlouho a relativně dost, až do onoho osudného českého filmového momentu, kdy má divák v podstatě z ryzí komedie v mžiku přešaltrovat do "dramatu," buď to neodhadnou tvůrci, nebo ti diváci, každopádně je to únavné, když se u dost dojemné scény vysypání popela bez rozmýšlení blbě smějou. Ten vážný dějový zvrat není sice tak moc na nic, jako u Jiřího Vejdělka, ale stejně tam nemusel být. Že mě Alice Nellis někdy takhle zklame jsem fakt nečekal. 50%. ZNÁŠ TO. VŽDYCKY JE TO AŽ POTOM.(11.11.2011)

• Chrustyn

Alice Nellis opět o ženách a hlavně pro ženy. Oproti filmům jako Výlet nebo Tajnosti, pro mě absolutně nezajímavé. Herecky však výborné.(6.10.2015)

• playboxguest

Ve všech směrech průměrná romantická dramedy, která nepřináší vůbec nic nového a ani toho humoru v ní moc není. Kdybyste dostali tašku žánrových dvdček, tohle by se mezi nima bez povšimnutí ztratilo. 50%(25.12.2012)

• Houdini

Český Lev 3 nominace: Herečka HR - Ivana Chýlková, Herec VR - Ondřej Sokol, Herečka VR - Zuzana Bydžovská(4.3.2012)

• - Alice Nellis je podepsána i pod scénářem, jenž je adaptací stejnojmenné divadelní hry Lizy Lochheadové. Ta se hrála úspěšně sedm divadelních sezón v divadle Na zábradlí pod režisérskou taktovkou samotné Nellis. (=woody=)

• - Byt Eriky Oskarové (Ivana Chýlková) byl postaven pouze pro potřeby natáčení v nejvyšším patře jedné pražské továrny kvůli výhledu. (=woody=)

• - Ivana Chýlková sa stretla so Zuzanou Bydžovskou už vo filme Gympl (2007). (Johnny.ARN)