poster

Perfect Days

 • Česko

  Perfect Days - I ženy mají své dny

 • slovenský

  Perfect Days

 • anglický

  Perfect Days

Komedie

Česko, 2011, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PetrPan
  ***

  Kotkovi víc věřím roli skokana na lyžích než mladého ( a hudbou prosáknutého !) sexy svůdce, ale budiž, zbytek ansámblu mě v téhle příběhem ploché chvílemi i komedii docela potěšil, zejména nadstandardně sladký Sokol coby hřejivý dárce spermatu či standardně dobrá Chýlková s pořád slušnýma nohama. Nellis zase nenatočila nic světoborného, ale svou laťku slušné a neurážející průměrnosti si opět udržela.(17.2.2013)

 • A_FISH
  *

  Bezkonkurenčně nejhorší ze špatných filmů Alice Nellis, které jsem měl možnost vidět. A viděl jsem všechny!(27.9.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Poněkud mi nekoresponduje s dnešní materialistickou dobou myšlenka, že úspěšná podnikatelka nemá před postelí zástup hezounků ochotných vstávat kolem poledního a zbytek dne vysávat konto za nákup stylových zbytečností. Když jsem se však nechal přesvědčit o tom, že je to jen nedostatkem jejího času, tak jsem si docela užil čítankovou otravnost maminky či kousky pohodového gaymaráda a on se nakonec i ten Kotek dal nějak přežít.(24.10.2012)

 • lena60
  ***

  Zábava na jedno použití. Nic víc. Nic míň.(16.2.2012)

 • iamek
  **

  Hodně mě mrzí, že i Alice Nellis propadla tragické vlně romantických komedií ala Vejdělek a spol. Co mi na Perfect Days vadilo nejvíc byla všudepřítomná reklama. Dialogy jako : Tohle je krasný kabát, není od Max Mary ? Do filmu prostě nepatří. A když už ano tak do TV tvorby. Herecky se mi nejvíce líbil Ondřej Sokol a Ivana Chýlková. Naopak naprosto tragický byl Vojta Kotek. Hudba mi připadala taky dost nevýrazná a chvilkama byla až otravná. Snad se Alice Nellis na tenhle žánr vykašle a bude točit dramata jako Tajnosti nebo Mamas & Papas.(8.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace