Tron: The Next Day

Krátkometrážní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2011, 10 min

Niečo z minulosti, pred dobou ENCOM Corporation, a prítomnosti, po návrate Sama Flynna zo siete. Odhalenia a škandály o Flynnovi st. a ENCOM corp. (Norus88)

papaguy

Jediný smysl tohoto kraťasu je připomenout se svým fanouškům a trochu je poškádlit. Což se myslím docela povedlo. A až na posledních zbytečných "hraných" cca 3 min., které do toho moc nezapadaly, se mi to docela i líbilo. Snímek se trochu veze na úspěchu paradokumentů. Leč působí dost zmateně. Tron: The Next day se myslím nezapíše ani tak do filmové historie, jako spíš do historie virální reklamy. ()

NORDEN odpad!

Pôvodný TRON z 82 roku bol revolučný ako svojím obsahom tak grafickým stvárnením. TRON Dedičstvo bol po grafickej stránke pastvou pre oči no obsahom a scénarom trochu pokrivkával. A The next day mi príde ako vytláčanie šťavy z už 2x vyžmýkaného citróna. Celý tento minifilm na mňa pôsobí dojmom lacnej tvorby niekoho kto vie robit s movie makerom. Podobných amatérskych videí je na Youtube plno, akurát s tým rozdielom že narozdiel od toho tu, maju niektoré aj dej. Toto je niečo medzi prezentáciou fotiek z oboch predchádzajúcich Tronov spojených do nesúvislého celku a niečim čo je akože dokument, ibaže ním nieje. Viete si to predstaviť v 2 hodinovom vydaní? :) Ja nie. ()

PEZ

Maly pridavok k Tron Legacy. Zaujimavo pripravuje podu pred pokracovanim, ktore sa zacne natacat asi az v 2014. Este predtym nas ale tento rok caka animovany 10-dielny serial TRON: Uprising, ktory nam odhali, co sa dialo medzi dvoma celovecernymi filmami. Fajn, ze sa v tomto kratasi objavili hlavne postavy z Tron Legacy. ()

korbitch22

Pro někoho neúčelné ba dokonce zbytečné,já uvítal tuhle malou vsuvku k připravovanému pokračování s naprostým nadšením.Škoda že plných deset minut jsme jen u keců,ale každý kdo miluje Trona jako já to musí ocenit.Ta atmosféra chcala i z tohodle krátkometráže jako voda z prasklý přehrady......Flynn Lives!70%. ()

• Bruce Boxleitner a Jeff Bridges jsou jedinými herci, kteří si zahráli v obou předchozích filmech Tron (1982) a TRON: Legacy 3D (2010). (R´Hell)