Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mchnk
  ***

  Na jedné straně překrásné scenérie (což bylo vlastně to jediné) a na druhé v podstatě dobrodružné family drama na nedělní odpoledne. Až neuvěřitelně předpověditelný snímek s poselstvím o silné víře, kterou nezlomí nic. Přeskočíme pár desetiletí, budeme chvíli tápat a přijímat nedůvěru ostatních, postavíme, vyplujeme, vyřešíme pár nepříjemností, aby se ve filmu vůbec něco dělo a nakonec...co asi? Thorův vnitřní boj s vlastním rozhodnutím je zde prezentován jako rutinní, každodenní záležitost, o jeho náhodných společnících ani nemluvím, jsou tu skutečně jen do počtu. Když vidím tu početnou koprodukci, marně tápu po jejím důvodu. (Challenge Tour 2015)(20.4.2015)

 • Kimon
  ***

  118 minut zbytečně natahovalo čas a snižovalo mou pozornost téměř ke spánku. Odhaduji, že skutečnost, kterou prožíval T. Heyerdahl byla akčnější.(11.7.2013)

 • Madsbender
  ****

  Skvele natočené a výborne obsadené (P.S.V. Hagen je nórsky klon Ryana Goslinga). Na film som sa nejakú chvíľu tešil a stálo to zato. Ak sa vám páčia morské dokumenty alebo filmy v štýle 127 hodín, vrelo odporúčam.(24.7.2013)

 • Fr
  ****

  ,,CHCETE, ABY LIDÉ PŘIJALI VAŠI TEORII? TAK PLUJTE Z PERU DO POLYNÉSIE NA BALZOVÉM VORU. HODNĚ ŠTĚSTÍ“...... /// Postavit vor a odplout do západu slunce, tak jako Tiky před 1500 lety…. Mý srdce dobrodruha tluče jako kráva (hmm..). TOUHA SPLYNOUT S PŘÍRODOU… vědecká expedice, která přináší napětí, radost, ale hlavně nadměrnou dávku vodního dobrodružství. Moře má totiž svoje pravidla! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Viděl jsem tenhle dokument a četl knihu „Ve znamení Kon-Tiki“, kterou napsal Thor Heyerdahl. 2.) Hledám způsob, jak utužit kamarádství. 3.) Thx za titule ,,zmokla.slepice“, ,,jvps“ a ,,bandolier.wz“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ **(18.1.2013)

 • Shakers
  ****

  Zaujímavé a dobre sfilmované dobrodružstvo, kde aj príbeh ma čo ponúknuť. Nórske duo ma v malíčku nie len technickú stránku filmu, ale aj akcie zvláda bravúrne. Príjemné dobrodružstvo na mori s dobrou hudbou, kde nechýba v akčných scénach štipka napätia. 80% - 4*(12.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace