Nic proti ničemu

Nič proti ničomu

(festivalový název)

Komedie

Česko, 2011, 98 min

Tenhle film se asi nedá brát úplně vážně, navzdory všem nedotažením (nechtěným i záměrným) je to totiž legrace i zajímavý projekt, lidé spolu mluví životně, i když značná míra nadsázky je jasná. Co do chudého zevnějšku, pokud tvůrci ví, o co jim jde. V opačném případě, při velkém rozpočtu, to naštve víc. Netypický český film, no, jen houšť!(20.10.2011)

• Ivoshek

Tuze rád bych sem napsal něco pěknýho, ale nemůžu. Fakt nemůžu. Možná to bylo tím, že jsem to chytil v půlce, ale vydržel jsem dvacet minut a radši jsem to přepnul na Óčko Gold (kde konkurenci tomuhle dílu udělali Hanička písnička a Lunetic).(23.4.2015)

• Lokutus

co je tohle proboha za debilitu? Parta retardů se sleze na jedno místo a řeší hodinu a půl krávoviny, jejichž vrcholem je debilní milostnej čtyřúhelník, z nehož stěží říct, kdo je největší hovado. Nemluvě o tom, že i průměrná epizoda pornoakce je natočená nesrovnatelně líp než tohle... i když tedy herecký výkony by byly s PA celkem srovnatelný, jen na to porno nakonec nějak nedojde a všechno tak vyšumí do ztracena. Jen další neumětelská česká břečka vo hovně. Nedík!(12.12.2013)

Jako kdyby Godard měl natočit epizodu seriálu Office. Pro mě to o trapnosti a češství hovoří mnohem lépe než třeba Homolkovi (které teda nemusím) a snad má leccos společného s raným Formanem a Passerem, které aktualizuje a umísťuje do současnosti. Geniálně to vystihuje přesně to, co mě vždycky strašně vytáčí. Proti jiným filmům Petra Marka je to trošičku popíkovější, ale nesmírně zábavné.(9.7.2011)

• xxmartinxx

Vím, že je spousta z toho, čím mi je tenhle film protivný, záměr, a že splnil svůj účel. A je mi to jedno.(26.12.2011)