Na The Voice je najlepšia porota, na ktorej sa niekedy bavím viacej ako na samotných súťažiacich.Hodnotené po II.sérii.(11.2.2012)

Ou Ou Ou ... tak takéto prekvapenie som nečakal. Po všetkých možných druhoch speváckych súťaží prichádza jedna ktorá dokázala vo mne vzbudiť obrovský záujem. V prvej časti bolo prezentovaných veľa skvelých a talentovaných spevákov a pár ich bolo vážne úžasných. A ku mentorom len toľko, že vybrať lepšiu partiu sa asi ani nedalo. Takže z mojej strany zatiaľ výrazná spokojnosť a vážne sa teším na nové diely.(28.4.2011)

Konečně nějaká ta změna oproti X-Factoru a American idolu velmi milé překvápko. 70% (3.7.2011)

Porota je fantasticky poskládaná, to je základ úspěchu Voice. Že každej vybranej soutěžící pro Blind Audition v minulosti přišel (či v budoucnosti přijde) o rodiče, hlasivky nebo domácího mazlíčka ... to už je holt asi americká klasika, který se nevyhneme vůbec nikde.(16.7.2012)

Né-li vůbec nejlepší složení poroty v těchlech soutěžích, samozřejmě, že je to strojené do účelových emocích jako žiju v autě, jsem lesbicka, kde rodiče brečí většinu show, ale je to zábava a já jim to žeru. Neberme ohled na rozpočet, ale vidět tu změnu oprotí českému hlasu, ve vytváření emocí a v té osobní rovině, se kterou pracujou porotci a moderátor k soutežícím. A né jako Mareš, který do lidí tluče, nekud nedostane tu odpoved, kterou chce.(12.7.2012)

• - Soutěž se skládá celkem ze 4 částí. První je výběr účastníku producenty, která není vysílána. Následuje výběr na slepo, souboje a živé show, která následují rozhodnutí. (bagetka007)

• - Soutěžící Tony Lucca učinkoval v dětství společně s porotkyní Christinou Aguilerou a Britney Spears v pořadu Mickey Mouse Club (od r. 1955), který odstartoval kariéru obou zpěvaček. (Dlee)