• Paity
  **

  V USA je sice podobných soutěží hromada a tak dávám dvě hězdy spíše pouze za to, že i obyčejný tulák z ulice zazpívá tak, že by polovina našeho národa zírala s otevřenou papulou.(29.7.2013)

 • Diego
  ****

  Né-li vůbec nejlepší složení poroty v těchlech soutěžích, samozřejmě, že je to strojené do účelových emocích jako žiju v autě, jsem lesbicka, kde rodiče brečí většinu show, ale je to zábava a já jim to žeru. Neberme ohled na rozpočet, ale vidět tu změnu oprotí českému hlasu, ve vytváření emocí a v té osobní rovině, se kterou pracujou porotci a moderátor k soutežícím. A né jako Mareš, který do lidí tluče, nekud nedostane tu odpoved, kterou chce.(12.7.2012)

 • Beagle
  ****

  Wow, tohle vypadá hodně dobře, je to hrozně zajímavý koncept, který určitě dokáže konkurovat už trochu okoukaným Idolům a X Faktoru. Porota zajímavá, určitě zapátrám po dalších dílech.(6.5.2011)

 • drake31
  ****

  Ou Ou Ou ... tak takéto prekvapenie som nečakal. Po všetkých možných druhoch speváckych súťaží prichádza jedna ktorá dokázala vo mne vzbudiť obrovský záujem. V prvej časti bolo prezentovaných veľa skvelých a talentovaných spevákov a pár ich bolo vážne úžasných. A ku mentorom len toľko, že vybrať lepšiu partiu sa asi ani nedalo. Takže z mojej strany zatiaľ výrazná spokojnosť a vážne sa teším na nové diely.(28.4.2011)

 • pavlikv
  ****

  Konečně nějaká ta změna oproti X-Factoru a American idolu velmi milé překvápko. 70% (3.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace