Wow, tohle vypadá hodně dobře, je to hrozně zajímavý koncept, který určitě dokáže konkurovat už trochu okoukaným Idolům a X Faktoru. Porota zajímavá, určitě zapátrám po dalších dílech.(6.5.2011)

• Brygmi

Voice není ani náhodou o hlasu začínajících zpěváků, naopak je to jen propagace jednotlivých porotců. Mám pocit, že vím víc o Adamu Levinovi, než jsem kdy chtěla a že jsem ho rozhodně slyšela zpívat víckrát, než jsem potřebovala. O soutěžících naopak toho moc říci nemůžu. Soutěžních kol je přespříliš, účastníků přespříliš a vítězka třetí série Cassadee Pope je sice sympaticky talentovaná, nicméně si ji pamatuji jako frontmanku Hey Monday, takže asi tak. Popové hvězdy hledat raději jinde (American Idol, britský X Factor) a i zábava ze světa celebrit může mít kvalitnější podobu.(8.3.2013)

Konečně nějaká ta změna oproti X-Factoru a American idolu velmi milé překvápko. 70% (3.7.2011)

The Voice je originální. Záleží pouze na vašem hlasu, porotci jsou k vám otočeni zády. Každý rok se najdou zajímavý a kvalitní soutěžící, ale to, proč je Voice natolik dobrý, je právě porota. Tahle čtyřka se skvěle doplňuje, jde vidět, že si spolu rozumí a často mezi nimi vznikají vtipné situace. Plusem je i bromance mezi Adamem a Blakem, která umí vykouzlit úsměv na rtech. Třetí řada změnila celkem pravidla a žádný kouč nemá své místo ve finále jisté. Tím lépe, konkurence je pořádně vysoká a vyřazovací díly jsou pak velmi intenzivní a napínavé. Již kvůli čtveřici koučů stojí Voice za sledování, protože ti ze soutěže udělali něco víc, než jen další pěveckou reality show, kterých je mraky.(1.2.2013)

Porota je fantasticky poskládaná, to je základ úspěchu Voice. Že každej vybranej soutěžící pro Blind Audition v minulosti přišel (či v budoucnosti přijde) o rodiče, hlasivky nebo domácího mazlíčka ... to už je holt asi americká klasika, který se nevyhneme vůbec nikde.(16.7.2012)