Ou Ou Ou ... tak takéto prekvapenie som nečakal. Po všetkých možných druhoch speváckych súťaží prichádza jedna ktorá dokázala vo mne vzbudiť obrovský záujem. V prvej časti bolo prezentovaných veľa skvelých a talentovaných spevákov a pár ich bolo vážne úžasných. A ku mentorom len toľko, že vybrať lepšiu partiu sa asi ani nedalo. Takže z mojej strany zatiaľ výrazná spokojnosť a vážne sa teším na nové diely.(28.4.2011)

Wow, tohle vypadá hodně dobře, je to hrozně zajímavý koncept, který určitě dokáže konkurovat už trochu okoukaným Idolům a X Faktoru. Porota zajímavá, určitě zapátrám po dalších dílech.(6.5.2011)

• Paity

V USA je sice podobných soutěží hromada a tak dávám dvě hězdy spíše pouze za to, že i obyčejný tulák z ulice zazpívá tak, že by polovina našeho národa zírala s otevřenou papulou.(29.7.2013)

Na The Voice je najlepšia porota, na ktorej sa niekedy bavím viacej ako na samotných súťažiacich.Hodnotené po II.sérii.(11.2.2012)

Konečně nějaká ta změna oproti X-Factoru a American idolu velmi milé překvápko. 70% (3.7.2011)