poster

Šaty za půl milionu (TV film)

 • Velká Británie

  Secret life of Haute Couture

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 58 min

 • MM_Ramone
  odpad!

  Tento dokument budem hodnotiť čiste subjektívne. Ako sa hovorí od srdca. Proste Punk! Je mi jedno, či je to dobre natočené. Nezaujíma ma v tomto prípade ani prístup autorov z BBC, ktorí to vyprodukovali. Pretože téma, ktorou sa tento snímok zaoberá je mi tak bytostne protivná a cudzia, že ma to doslova a do písmena rozčuľuje. Je mi z toho na zvracanie. Najradšej by som ich tam všetkých zmlátil do bezvedomia. Primitívne snobské svine. Svet sa zmieta vo finančnej kríze, v Afrike kapú deti od hladu, ale to je týmto starým, prašivým, silikónovým sukám jedno. Hlavne, že majú svoje "Šaty za pol milióna" od nejakého teplého módneho návrhára. Pokladajú sa za noblesné dámy, ale nie sú nič iné ako nechutný ľudský odpad!(7.4.2013)

 • morena.jea
  *

  Moje auto nestálo toľko, čo v tomto dokumente jedna sukňa.(12.4.2013)

 • Dragoni
  odpad!

  Touha získat ty nenákladnější šaty, rozhodně nepatří i k mým touhám, stejně jako si nechci pořídit Porshe a nikdy mi nepřišlo něco více zbytečné než je móda, která nepřináší žádný užitek a upínat se na materiální hodnoty přemrštěné ceny je opravdu nahlavu. Částečně můj názor vystihnul ve svém komentáři MM_Ramone.(11.4.2013)

 • rikitiki
  ***

  Není to zajímavé zpracováním, ale exkluzivitou nahlédnutí do velmi uzavřeného světa. /15. 5. 11:/(15.5.2011)

 • igi B.
  *****

  Bavil jsem se zase jednou na cizí účet sqele... 8-o . . . Jojo, takhle holt pracuje BBC... :-] . . . A chudák Karl, ta komická kreatura s vizáží nemocné vyzábliny prej musel shodit 38 kilo, aby vyhovoval "klubovým pravidlům o tlouštících". Tož Karle, nevím co máš mezi nohama, ale když ti to stojí (?) za to... ;o))) . . . Každopádo zážitek byl i vidět všechnu tu načančanou "hótkútýr" pósérskou vylízanost a uvědomit si přitom mimo jiné třeba i vysokou hru nízké úrovně našich tušašských celebřitních šmudel, pyšnících se falešnými kabelkami LV a parazitujících na veřejných zdrojích, aby nechcíply hlady... Ano, je třeba vnímat ty kontexty... %-[ . . . Pět hvězd tedy spíše s poťouchlostí a jígizlivostí i za ten tajný plán kouzla nechtěného - a ani se nedivím, že od šašskotelevizáckých blbek ten film pro uvedení na čétéčku dostal oslí název... Sranda. - - - P.S. Ale pozor, proti "modes robes" jako svébytné formě umění žádnej dyšputát(!) - to zas aby nebyla mejlka. Jen se opravdu směju některým těm zdegenerovaným >průvodním jevům< ... Nakonec, krásně o tom vypráví mistr Altman ve svém kongeniálním filmu "Pret-A-Porter" http://www.csfd.cz/film/130-pret-a-porter/ , kde mistrně vylíčil lesk a bídu celé té >vysoké módy< . Doporučuju jako doplňující cvičení k žánru... ;o) - - - - - (Poprvé viděno 15.5.2011 na >klubovým prostoru< , hodnocení 6., vysmátý kókótýrmentář zde jako druhý - 15.5.2011)(15.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace