Šaty za půl milionu (TV film)

Secret life of Haute Couture

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 58 min

O těch šatech z peří se mi bude zdát ještě setsakra dlouho!(21.4.2013)

• Dragoni

Touha získat ty nenákladnější šaty, rozhodně nepatří i k mým touhám, stejně jako si nechci pořídit Porshe a nikdy mi nepřišlo něco více zbytečné než je móda, která nepřináší žádný užitek a upínat se na materiální hodnoty přemrštěné ceny je opravdu nahlavu. Částečně můj názor vystihnul ve svém komentáři MM_Ramone.(11.4.2013)

• morena.jea

Moje auto nestálo toľko, čo v tomto dokumente jedna sukňa.(12.4.2013)

BBC mne opět přesvědčilo o své dokumentaristické dokonalosti. Jsem milovníkem a uctívačem umění módy. Myslím, že tento dokument by měla shlédnout každá žena a každý muž. Ti, kteří módu milují jej ocení jako vše, co o módě pojednává. Ti, kteří nedovedou pochopit lásku k módě jí po tomto dokumentu pochopí. Vždyť i sama reportérka, která se mi zdála ze začátku nepříliš zaujatá nakonec podlehla.(15.5.2011)

Není to zajímavé zpracováním, ale exkluzivitou nahlédnutí do velmi uzavřeného světa. /15. 5. 11:/(15.5.2011)