poster

Šaty za půl milionu (TV film)

 • Velká Británie

  Secret life of Haute Couture

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 58 min

 • LordSnape
  *

  Nemám rád módu a nerozumím těmto snobským paničkám, proto hodnotím, tak jak hodnotím.(8.4.2013)

 • DaliGala
  *****

  Dokument z něhož se něco dozvíte, zároveň se u něj skvěle pobavíte a pokocháte. Chápu, že někomu připadá dokument o módě již automaticky povrchní. Můžete se na něj ale dívat s nadhledem, trošku si z šíleného světa módy utahovat, tak jak činí místy i samotná autorka snímku. Já osobně se musím přiznat, že jsem možná častěji záviděla, než si utahovala. A v závěru, když si autorka může sama obléci jeden z modelů haute couture, jsem měla husí kůži. A hlavně mně někdo konečně vysvětlil, co se děje s těmi bláznivými nenositelnými modely, které se na přehlídkách objevují!(6.4.2013)

 • rikitiki
  ***

  Není to zajímavé zpracováním, ale exkluzivitou nahlédnutí do velmi uzavřeného světa. /15. 5. 11:/(15.5.2011)

 • Dragoni
  odpad!

  Touha získat ty nenákladnější šaty, rozhodně nepatří i k mým touhám, stejně jako si nechci pořídit Porshe a nikdy mi nepřišlo něco více zbytečné než je móda, která nepřináší žádný užitek a upínat se na materiální hodnoty přemrštěné ceny je opravdu nahlavu. Částečně můj názor vystihnul ve svém komentáři MM_Ramone.(11.4.2013)

 • sheldonka.
  ****

  O těch šatech z peří se mi bude zdát ještě setsakra dlouho!(21.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace