poster

Šaty za půl milionu (TV film)

 • Velká Británie

  Secret life of Haute Couture

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 58 min

 • Dragoni
  odpad!

  Touha získat ty nenákladnější šaty, rozhodně nepatří i k mým touhám, stejně jako si nechci pořídit Porshe a nikdy mi nepřišlo něco více zbytečné než je móda, která nepřináší žádný užitek a upínat se na materiální hodnoty přemrštěné ceny je opravdu nahlavu. Částečně můj názor vystihnul ve svém komentáři MM_Ramone.(11.4.2013)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Tento dokument budem hodnotiť čiste subjektívne. Ako sa hovorí od srdca. Proste Punk! Je mi jedno, či je to dobre natočené. Nezaujíma ma v tomto prípade ani prístup autorov z BBC, ktorí to vyprodukovali. Pretože téma, ktorou sa tento snímok zaoberá je mi tak bytostne protivná a cudzia, že ma to doslova a do písmena rozčuľuje. Je mi z toho na zvracanie. Najradšej by som ich tam všetkých zmlátil do bezvedomia. Primitívne snobské svine. Svet sa zmieta vo finančnej kríze, v Afrike kapú deti od hladu, ale to je týmto starým, prašivým, silikónovým sukám jedno. Hlavne, že majú svoje "Šaty za pol milióna" od nejakého teplého módneho návrhára. Pokladajú sa za noblesné dámy, ale nie sú nič iné ako nechutný ľudský odpad!(7.4.2013)

 • sheldonka.
  ****

  O těch šatech z peří se mi bude zdát ještě setsakra dlouho!(21.4.2013)

 • Gee.Rocks
  *****

  BBC mne opět přesvědčilo o své dokumentaristické dokonalosti. Jsem milovníkem a uctívačem umění módy. Myslím, že tento dokument by měla shlédnout každá žena a každý muž. Ti, kteří módu milují jej ocení jako vše, co o módě pojednává. Ti, kteří nedovedou pochopit lásku k módě jí po tomto dokumentu pochopí. Vždyť i sama reportérka, která se mi zdála ze začátku nepříliš zaujatá nakonec podlehla.(15.5.2011)

 • morena.jea
  *

  Moje auto nestálo toľko, čo v tomto dokumente jedna sukňa.(12.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace