poster

Ať to stojí, co to stojí

 • USA

  Whatever It Takes

 • Slovensko

  Nech to stojí, čo to stojí

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 94 min

 • Jenda
  ***

  Další milá teenage komedie, kterám ničím nenadchne, snad jen několika několika tvářemi, které se stali později známějšími.(11.12.2006)

 • noriaki
  ****

  Já vím že se opakuji, ale Marla Sokoloff je prostě nádherná. Je pro mě tak trochu žánr sám o sobě. Ať se objeví v jakékoliv romantické komedii, děj ustupuje do pozadí a film se eliminuje jenom na to nejpodstatnější, čili kolik záběrů téhle bohyně nabídne, a jak moc emocí ona projeví. Tady taky nějaký děj byl, a jako výplň na dobu kdy se kamera nevěnovala oné čarokrásné víle posloužil docela dobře. Některé vtipy byly i povedené (stahování fotky, balení Ashley), potěšilo mě trio seriálových známých, Al (Krok za krokem), Jesse (Breaking Bad) a Travis (Dexter), takže nakonec tradičně přidám dvě hvězdičky za Marlu, a jsem na čtyřech.(16.8.2012)

 • rikitiki
  **

  Tohle byl tak klišovitý film o střední škole a maturitním plese, že mne napadají jen dva důvody, proč vznikl: vyvolat vlhké sny u těch nejmladistvějších diváků (hrdinka ve vodě, ve sprše, v plavkách, v průsvitných šatech...) anebo si z toho tvůrci dělali legraci (přehlížený inteligent, jeho (jakože) nenápadně půvabná kamarádka, namyšlená kráska, nabušený tupoň sportovec, hláškující trapáci ve vedlejších rolích). Sranda? Ale příliš málo, příliš nenápaditě, příliš pohádkovitě. Navíc s vykrádačkou bazénové scény mého zamilovaného Život je krásný, což je neodpustitelné, protože tenhle film nemá žádné ambice.(5.8.2012)

 • Ellise
  ***

  Starší teenage komedie, která sice nijak extra nepobaví, ale narozdíl od těch dnešních podobných filmů, není tak trapná.(8.8.2010)

 • Tommassi3
  ***

  "Co se stalo mezi tebou a Ashley ?? Proč jsi ji nechal ?? Jde o ty chlupy na zádech ?? Protože ona si je nechává trhat.." ;)(27.2.2014)

 • - Natáčení probíhalo v kalifornském městě Santa Clarita. (Terva)

 • - Film je založen na divadelní hře "Cyrano de Bergerac" Edmonda Rostanda z roku 1897. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace