Ať to stojí, co to stojí

Whatever It Takes

Nech to stojí, čo to stojí

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 94 min

• slunicko2

Lehce dementní a lehce zábavný Cyrano po americku. Shane Westovi (vzdělaný Ryan) i Jamesi Francovi (metrosexuál Chris) bylo tehdy sladkých 22 let.(12.1.2015)

Já vím že se opakuji, ale Marla Sokoloff je prostě nádherná. Je pro mě tak trochu žánr sám o sobě. Ať se objeví v jakékoliv romantické komedii, děj ustupuje do pozadí a film se eliminuje jenom na to nejpodstatnější, čili kolik záběrů téhle bohyně nabídne, a jak moc emocí ona projeví. Tady taky nějaký děj byl, a jako výplň na dobu kdy se kamera nevěnovala oné čarokrásné víle posloužil docela dobře. Některé vtipy byly i povedené (stahování fotky, balení Ashley), potěšilo mě trio seriálových známých, Al (Krok za krokem), Jesse (Breaking Bad) a Travis (Dexter), takže nakonec tradičně přidám dvě hvězdičky za Marlu, a jsem na čtyřech.(16.8.2012)

• bouncer

Průměrná až podprůměrná romantická komedie. Kde nic není, není ani co kritizovat...(20.9.2004)

Další milá teenage komedie, kterám ničím nenadchne, snad jen několika několika tvářemi, které se stali později známějšími.(11.12.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $8,745,680Tržby Celosvetovo $9,902,115(11.5.2010)

• - Natáčení probíhalo v kalifornském městě Santa Clarita. (Terva)

• - Film je založen na divadelní hře "Cyrano de Bergerac" Edmonda Rostanda z roku 1897. (Terva)