Ať to stojí, co to stojí

Whatever It Takes

Nech to stojí, čo to stojí

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 94 min

• gilmore_girl

V ramci zanru se to da prezit. Ale nebyt Shanea Westa, asi bych to nedokoukala. Tvurci si totiz tradicne neodpustili zachodove a zvraceci sceny a toho uz mam vazne pokrk. Jedine, co me pobavilo, byli dva kluci predvadejici Rose a Jacka z Titanicu.(6.8.2010)

• mandes

rozpočet : $32 million tržby celosvetovo : $9,902,115(18.4.2007)

Zábavný film z prostředí americké střední školy. Určitě doporučuju všem, kteří mají rádi tento žánr. Film je určitě nezklame.(11.2.2009)

Ach ano, znáte to. Vy milujete tuhle, ten tamtu, ta zase toho a nakonec zůstanete sami doma s novým číslem Hustleru, kapkou lubrikačního gelu a pekelně rychlou pravačkou. Ale ve filmech je to jinak, tam ten největší ťulpas zbouchne školní sexbombu a ty dva, kteří se opravdu milují, jenomže si to nikdy nepřiznali a neřekli, ti nakonec skončí šťastně spolu. A my si říkáme, že nás něco takového také potká. Proto na ty filmy přece koukáme nebo ne? Tentokrát je to alespoň dobře zahrané, což dělá z Whatever It Takes žánrový nadprůměr. Nicméně se nejedná o nic převratné. Život je holt o něčem jiném.(21.4.2006)

Další milá teenage komedie, kterám ničím nenadchne, snad jen několika několika tvářemi, které se stali později známějšími.(11.12.2006)