Ať to stojí, co to stojí

Whatever It Takes

Nech to stojí, čo to stojí

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 94 min

Já vím že se opakuji, ale Marla Sokoloff je prostě nádherná. Je pro mě tak trochu žánr sám o sobě. Ať se objeví v jakékoliv romantické komedii, děj ustupuje do pozadí a film se eliminuje jenom na to nejpodstatnější, čili kolik záběrů téhle bohyně nabídne, a jak moc emocí ona projeví. Tady taky nějaký děj byl, a jako výplň na dobu kdy se kamera nevěnovala oné čarokrásné víle posloužil docela dobře. Některé vtipy byly i povedené (stahování fotky, balení Ashley), potěšilo mě trio seriálových známých, Al (Krok za krokem), Jesse (Breaking Bad) a Travis (Dexter), takže nakonec tradičně přidám dvě hvězdičky za Marlu, a jsem na čtyřech.(16.8.2012)

• Roman.Ticka

Téma kolem (ne)správné volby (ne)vhodné píchačky a (ne)první ztráty věnečku už bylo různě (ne)kvalitně natočeno na stopadesátou taktéž a jinak, že už to snad ani dál natočit nejde. Bohužel jde a evidentně se stále klesající tendencí úrovně. Ještě že jsem zápletkový problém nemusela řešit po americku, jinak bych blela i s nulovou akcelerací pohybu a zřejmě nonstop. Právě se mi vrátila kolegyně po dobrovolné třítydenní mučírně z Ameriky a už se těším, jak ji vykuchám, pardon vyzpovídám do posledního detailu.(25.5.2013)

• burina

Priemerná teen romantická komédia, v ktorej sa niektoré postavy(hlavne Ashley ) správajú neuveriteľne debilne.(3.12.2007)

• mandes

rozpočet : $32 million tržby celosvetovo : $9,902,115(18.4.2007)

• bouncer

Průměrná až podprůměrná romantická komedie. Kde nic není, není ani co kritizovat...(20.9.2004)