Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radko
  *

  Snaha kanálového humoru byť bližšie vzťahovej realite zatľapkaná nepríliš vkusnou prehliadkou fungovania rôznych produktov. Alebo inak: niečo ako trochu intelektuálnejší, galantnejší, menej hrubozrnnejší a trošilinku viac príbehovejší Troškov Kameňák. Z 37 platiacich divákov sme boli desiati muži a dvadsaťsedem žien. Traja diváci (dve ženy, jeden muž) odišli počas predstavenia, väčšina sa dobre bavila, zopár zostávajúcich sa občas uchechtlo alebo s výrazom mierneho znechutenia dopozeralo do konca. Vekový priemer: odhadom 39.(3.6.2012)

 • Beznoh
  *

  Lol tak se paní Poledňáková trochu dost nepředvedla. Jako ze začátku to vypadá, že by to mohla být taková lehce oddechová situační vztahová komedie, která by se při té správné náladě dala shlédnout a člověka pobaví. Ale pak to začíná být fakt děs. Vtipný to není skoro vůbec, čím dál více přitažený za vlasy a totální nuda. Tady bych oddech fakt moc nehledal...(1.4.2013)

 • Houdini
  **

  Český Lev : Diváci(10.3.2013)

 • PetrPan
  **

  Taková Diskotéka pro starší a pokročilé...asi tak stejně vtipné(29.11.2012)

 • Politik
  odpad!

  Odporný český film, líbáš jako bůh si zasloužilo 1 hvězdičku možná za trochu vtipu, ale tohle už je katastrofa. At to porovnám s čím chci, tohle je hrůza děs. Nikdy víc.(15.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace