poster

Apollo 11 (TV film)

 • USA

  Apollo 11

Drama

USA, 1996, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Elwin1
  ***

  Jedna z mála věcí, která mě na tomhle filmu upoutala, byla minirole Jakea Lloyda, později mladý Anakin Skywalker. Perfektně nastartovaná kariéra nemusí vždycky znamenat světlou budoucnost. Pro mě škoda, Jake mi je hrozně sympatický.(27.4.2013)

 • Radyo
  ***

  Televizní snímek o prvním letu člověka na Měsíc není nijak zvlášť výjimečný, snad jen zaujme to, jak spolu kosmonauti ještě během příprav soupeřili o to, kdo bude tím prvním z nich na měsíční půdě. Výsledek souboje už ale dnes zná snad každý.(25.7.2002)

 • lekr
  ***

  Laciný televizní snímek, který v zásadě není tak špatný, ale ve všech směrech nedotažený. Zásadní vadou je podle mě nedotažená psychologie postav a některé dost laciné studiové triky. Chtělo to investovat víc peněz a mnohem víc si s tím prohrát. Apollo 13 je ukázkovým příkladem.(16.12.2009)

 • VeverkaLesni
  ***

  Prijemny TV film o jednom z nejdulezitejsich okamzicich na svete.(22.12.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  S osvěžujícími procházkami po měsíci nemám nijak zvlášť velké zkušenosti, ale pokud souboj o vytvoření první stopy obuvi v měsíčním prachu skutečně doprovázel takový chaos, tak je s podivem, že se astronautům podařilo uplatnit zpáteční jízdenku na Zem. Pokud tedy tehdy ten „malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo" vůbec někdo učinil.(2.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace