Apollo 11 (TV film)

Apollo 11

USA, 1996, 93 min

• Wacoslav1

Tohle je malý krůček pro člověka... No a dál už to znáte. Nic moc film nepřicházející z ničím objevným.30%(3.3.2015)

S osvěžujícími procházkami po měsíci nemám nijak zvlášť velké zkušenosti, ale pokud souboj o vytvoření první stopy obuvi v měsíčním prachu skutečně doprovázel takový chaos, tak je s podivem, že se astronautům podařilo uplatnit zpáteční jízdenku na Zem. Pokud tedy tehdy ten „malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo" vůbec někdo učinil.(2.7.2012)

Prijemny TV film o jednom z nejdulezitejsich okamzicich na svete.(22.12.2014)

Laciný televizní snímek, který v zásadě není tak špatný, ale ve všech směrech nedotažený. Zásadní vadou je podle mě nedotažená psychologie postav a některé dost laciné studiové triky. Chtělo to investovat víc peněz a mnohem víc si s tím prohrát. Apollo 13 je ukázkovým příkladem.(16.12.2009)

Hudební doprovod - šedesátá léta, skvělé.(27.4.2013)