Kde jsou všechna UFO?

(TV film)
  • USA Where Are All the UFO's?
všechny plakáty

Tisíce lidí tvrdí, že viděli UFO. Stovky lidí, kteří tvrdí, že byli jimi uneseni. V roce 1947, pilot Keneth Arnold poprvé informoval o pozorování disků letících nad Mount Rainier rychlostí více než 1200 kilometrů za hodinu. Během několika týdnů UFO pozorování začaly hojně přibývat, včetně dnes již slavné zprávy o mimozemské havárii a amerického vojenské tajení nehody v Roswellu v Novém Mexiku. V roce 1961, UFOmánie vzala nový směr: v hypnóze lidé začali vyprávět své detailní popisy únosů mimozemšťany. Mohla by tato pozorování a vzpomínky být součástí hysterie studené války? Nebo výsledek high-tech vládních experimentů? Tají úřady něco? Tento komplexní dokument zkoumá všechny důkazy, včetně šokujících fotografií,filmů a rozhovorů s pamětníky a přesné simulace vytvořející skvělou UFO dokumentaci. (oficiální text distributora)

krt7236826

to čo som čakal od dokumentu som tu nenašiel... dokument točil zrejme nejaký človek čo na ufo neverí a za všetkom hľadal podvod... pri pár fotkách uznal že sa môže jednať o ufo ale celkovo to je nič moc dokáč ktorý sa mi pomaly chcelo uz aj vypnúť. ()

Desmi

Další z dokumentů, jenž má potřebu nacpat všechny záhady světa do hodinky a půl. Ach jo... Občas se tedy zastaví nad něčím extra podivným, přezkoumá to a zjistí, že jde jen o výplod fantazie či lidský výtvor. Mám rád dokumenty, které danou problematiku podrobně zkoumají a pak vyvozují závěry. Toto není ten případ.. ()