poster

Jurský masakr

 • Velká Británie

  The Dinosaur Project

Dobrodružný / Sci-Fi

Velká Británie, 2012, 83 min

Režie:

Sid Bennett

Scénář:

Sid Bennett

Kamera:

Tom Pridham

Scénografie:

Franz Lewis
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Khumbac
  **

  Ale ale, to jsem neudělal dobře. Ach jo, ty efekty - To už je mám lepší v mobilu s aplikací FX-GURU :-( A nejlepší na tom je, že čtu Crichtonův Jurský park...a pustím si tudle srágorovinu. Pche.(25.8.2014)

 • boblig
  odpad!

  Aneb jak si Justin Bieber vyrazil na Cestu do pravěku, pardon do Jurského parku, skamarádil se s dinosaurem a vyřešil svůj problematický vztah k otci.(4.4.2013)

 • Terva
  ***

  CITÁT - None of the images have been altered or manipulated in any way........ Tak jo, větší hloupost jsem už dlouho neviděl, ale obnil jsem se a nakonec to není tak špatné.(2.10.2013)

 • J*A*S*M
  **

  Zcela tradiční (dobrodružně) hororová found footage expedice do lesů. Jen si na místo duchů / čarodějnice / yettiho / zabijáka dosaďte dinosaury. Prostředí je pěkné, triky o něco méně, ale to by zas tak nevadilo, tvůrci to naštěstí s ukazováním prehistorických zvířátek nijak nepřehánějí. Co film posílá do podprůměru, jsou postavy. K žádné z nich si divák nevybuduje jakýkoli pozitivní vztah. A závěrečná dvacetiminutovka, to je tak krystalické klišé na klišé, že to dokonce i v tomto žánru docela vadí. Že se jedná o nejlepší hraný film s dinosaury od dob Jurských parků, to je asi pravda, nicméně výpovědní hodnota takového tvrzení je směšně nízká.(5.9.2012)

 • Rakosnicek77
  odpad!

  Masakr je správné slovo! Tohle byl opravdový masakr hodný těch nejodvážnějších jedinců! Kdo tohle zvládnul dokoukat celé, má opravdu hodně silný žaludek. Pokud bych se měl vyjádřit k příběhu, tak ten je nulový, nelogický a nesmyslný. Raptoři, kteří ve skutečném Jurském parku plivali jed a spolehlivě likvidovali vše živé, tady nahrazovali domácí mazlíčky a plnili roli "raptor, nejlepší přítel člověka" Osazenstvo se tady směle likvidovalo mezi sebou a míním tím tu lidskou část a celé to působilo, jako dílko natáčené slaboduchým štábem totálních magorů. Pokud čekáte akci, tak se dočkáte polystyrénových balvanů a záběrů odpovídajících zapnuté kameře, hozené ze skály dolů. Prostě odpadovka s hvězdičkou, třikrát podtržená!(30.1.2016)

 • - Natáčení probíhalo v Jižní Africe. (Pod)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace