poster

Jurský masakr

 • Velká Británie

  Dinosaur Project, The

Dobrodružný / Sci-Fi

Velká Británie, 2012, 83 min

Režie:

Sid Bennett

Scénář:

Sid Bennett

Kamera:

Tom Pridham
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nivenx
  **

  Dinosauři točené formou Founf Footage mě vážně moc neoslovily. Mě přijde to akorát tak, že chtěli natočit úplně něco nového co tu ještě nebylo. To autorům zkrátka vyšlo, ale se zpracováním už to bylo něco jiného. Triky dinosaurů opravdu nic moc, postavy nějak nezajímavé a hlavně pořád něco melou a vůbec mě to nezajímá, jelikož je to prostě nuda. 35%(18.5.2013)

 • MartinezZ
  *

  K tomuhle lze říct jen jedno: Natočte to béčko znovu a normálně, na tahle footage videa se nedá koukat. Kdybych to věděl dopředu, vyhnul bych se obloukem. ~~~ 0,5* za nápad a těch pár efektů.(27.10.2012)

 • J*A*S*M
  **

  Zcela tradiční (dobrodružně) hororová found footage expedice do lesů. Jen si na místo duchů / čarodějnice / yettiho / zabijáka dosaďte dinosaury. Prostředí je pěkné, triky o něco méně, ale to by zas tak nevadilo, tvůrci to naštěstí s ukazováním prehistorických zvířátek nijak nepřehánějí. Co film posílá do podprůměru, jsou postavy. K žádné z nich si divák nevybuduje jakýkoli pozitivní vztah. A závěrečná dvacetiminutovka, to je tak krystalické klišé na klišé, že to dokonce i v tomto žánru docela vadí. Že se jedná o nejlepší hraný film s dinosaury od dob Jurských parků, to je asi pravda, nicméně výpovědní hodnota takového tvrzení je směšně nízká.(5.9.2012)

 • slayerrrr
  **

  Sympatické béčko (plné nerozvedeného potenciálu) s překvapivě dobrými efekty (vzhledem k produkci) si samo láme vaz klišoidní finálovou dvacetiminutovkou a místy těžkotonážní nudou. Škoda.(20.8.2013)

 • Rakosnicek77
  odpad!

  Masakr je správné slovo! Tohle byl opravdový masakr hodný těch nejodvážnějších jedinců! Kdo tohle zvládnul dokoukat celé, má opravdu hodně silný žaludek. Pokud bych se měl vyjádřit k příběhu, tak ten je nulový, nelogický a nesmyslný. Raptoři, kteří ve skutečném Jurském parku plivali jed a spolehlivě likvidovali vše živé, tady nahrazovali domácí mazlíčky a plnili roli "raptor, nejlepší přítel člověka" Osazenstvo se tady směle likvidovalo mezi sebou a míním tím tu lidskou část a celé to působilo, jako dílko natáčené slaboduchým štábem totálních magorů. Pokud čekáte akci, tak se dočkáte polystyrénových balvanů a záběrů odpovídajících zapnuté kameře, hozené ze skály dolů. Prostě odpadovka s hvězdičkou, třikrát podtržená!(30.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace