Jurský masakr

Sid Bennett

Sid Bennett

Tom Pridham
  • Nivenx

Dinosauři točené formou Founf Footage mě vážně moc neoslovily. Mě přijde to akorát tak, že chtěli natočit úplně něco nového co tu ještě nebylo. To autorům zkrátka vyšlo, ale se zpracováním už to bylo něco jiného. Triky dinosaurů opravdu nic moc, postavy nějak nezajímavé a hlavně pořád něco melou a vůbec mě to nezajímá, jelikož je to prostě nuda. 35%(18.5.2013)

• boblig

Aneb jak si Justin Bieber vyrazil na Cestu do pravěku, pardon do Jurského parku, skamarádil se s dinosaurem a vyřešil svůj problematický vztah k otci.(4.4.2013)

• hrona

Tak tento film je opravdu masakr. Špatné úplně vše. Přìšerné herecké výkony, otřesná kamera ala Monster, s tìm, že chvìlemi hlava nebere, odkud, že se to vlastně točì, nemluvě o akčnìch sekvencìch, kdy se kamera v lepšìm přìpadě vypne, v tom horšìm se motá nepřehlednost v obraze, tak, že z toho po chvilce rozbolì oči potažmo celá koule na krku. Triky jsou prachbìdné, ani jeden souvislý záběr na krajinu, a celé tomu nasazuje korunu celkové smýšlenì filmu ala kamarádčoft s pravěkým predátorem. Brrrr ruce pryč.(14.3.2015)

• korbitch22

No to byla ale příšerná sračka. Nejde mi vůbec o found footage, tenhle styl mě vyhovuje a mám takový filmy rád, jenže u Dinosaur Project jsou úplně jiný problémy a to především neskutečná imbecilita scénáře, ono je totiž super leteť do afriky, bez odpovídajícího doprovdu , beze zbraní a co nejromantičtější bez satelitního telefonu. Nesympatické obsazení , hrozivá výprava a komické efekty z Pinnacel studio. Z těch stupidních dialogů jsem umíral co vteřinu a nejpříšernější je, že je to snad natočený v pg ratingu nebo co, ani kapka krve, žádný vnitřnosti, roztrhaný maso nic. Takovejch komparzistů na vybití né a vůbec se nedočkáte žádné pořádné killovačky. 1* ušmudlanou za 3 dobrý lekačky, jinak snad nejhorší found footage a nejhorší film o dinosaurech, věřím že ten proslulej spektál od Hayemse je zábavnější. Příšerné dvd céčko. 15%-.(1.10.2012)

Zaujímavý pokus o found footage v štýle Jurského Parku, ktorý mi zľahka pripomenul nedávny, kvalitný seriál The River (ten bol však omnoho desivejší a nápaditejší). V tomto prípade ide len o taký expedičný, dobrodružný light-horor, ale pozeral sa dosť dobre a ani moc nenudil. Navyše mám dojem, že oproti väčšine FF kúskov vyzerá výrazne lepšie a má profesionálnejšie spracovanie, zrejme preto, že FF tu bolo s príbehovým zámerom a nie iba ako prostriedok na zakrytie malého rozpočtu. Triky a spracovanie dinosaurov boli tiež obstojné a záchvaty smiechu nevyvolávali, takže celkovo ok, i keď nemôžem povedať, že by som bol z toho špeciálne nadšený.(5.9.2012)

• - Natáčení probíhalo v Jižní Africe. (Pod)