Jurský masakr

Velká Británie, 2012, 83 min

Sid Bennett

Sid Bennett

Tom Pridham

Filmy s dinosaury jsou hrozně nevyužité téma, a proto jsem se celkem těšil. Jde sice o ohranou found footage v této době, ale podle mého jedna z těch lepších. Zápletka není nějak moc záživná, prostředí je průměrné a herecké výkony neurazí. Dinosauři se párkrát objeví a to si divák přeje. Zpracování bylo docela dobré, takže s tím problém nebyl. Jelikož je dinosauří téma nevyužité, tak jako divák tohoto druhu nemůžu být zklamán. Po Jurským Parku nebylo nic, což dokazuje své. Na nízkorozpočtovou záležitost slušná podívaná. Od teď budu doufat v nějaký trhák o dinosaurech s daleko vyšším rozpočtem, ale bůh ví kdy se dočkám.. 6/10 = 60%(30.9.2012)

• Fiftis

Disnosaurov by som spočítal na prstoch jednej ruky a v polovici sa to zmení z dobrodružnej cesty o dinosauroch na survival bez dinosaurov s jedným pomäteným bláznom čo sa zmení na zabijaka. Navyše počas celého filmu nakrúca "živá" kamera a preto pri utekaní vidno len šmuhy a chaos. Ak čakáte, horor, dinosaurov, sexy ženy alebo Jurský Park trochu inak, tak čakáte zbytočne.(11.12.2014)

• J*A*S*M

Zcela tradiční (dobrodružně) hororová found footage expedice do lesů. Jen si na místo duchů / čarodějnice / yettiho / zabijáka dosaďte dinosaury. Prostředí je pěkné, triky o něco méně, ale to by zas tak nevadilo, tvůrci to naštěstí s ukazováním prehistorických zvířátek nijak nepřehánějí. Co film posílá do podprůměru, jsou postavy. K žádné z nich si divák nevybuduje jakýkoli pozitivní vztah. A závěrečná dvacetiminutovka, to je tak krystalické klišé na klišé, že to dokonce i v tomto žánru docela vadí. Že se jedná o nejlepší hraný film s dinosaury od dob Jurských parků, to je asi pravda, nicméně výpovědní hodnota takového tvrzení je směšně nízká.(5.9.2012)

• korbitch22

No to byla ale příšerná sračka. Nejde mi vůbec o found footage, tenhle styl mě vyhovuje a mám takový filmy rád, jenže u Dinosaur Project jsou úplně jiný problémy a to především neskutečná imbecilita scénáře, ono je totiž super leteť do afriky, bez odpovídajícího doprovdu , beze zbraní a co nejromantičtější bez satelitního telefonu. Nesympatické obsazení , hrozivá výprava a komické efekty z Pinnacel studio. Z těch stupidních dialogů jsem umíral co vteřinu a nejpříšernější je, že je to snad natočený v pg ratingu nebo co, ani kapka krve, žádný vnitřnosti, roztrhaný maso nic. Takovejch komparzistů na vybití né a vůbec se nedočkáte žádné pořádné killovačky. 1* ušmudlanou za 3 dobrý lekačky, jinak snad nejhorší found footage a nejhorší film o dinosaurech, věřím že ten proslulej spektál od Hayemse je zábavnější. Příšerné dvd céčko. 15%-.(1.10.2012)

• kaposlav

V posledných rokoch sa namnožil trend točiť filmy takýmto spôsobom. Žial výsledok je z môjho pohladu slabý. Až na nejaku vínimku sa jedná o brak. Tento akože film je amatérska sračka. Je to nedôveryhodné a akože to má nabudiť dojem autentičnosti.(9.12.2014)