poster

Jurský masakr

 • Velká Británie

  Dinosaur Project, The

Dobrodružný / Sci-Fi

Velká Británie, 2012, 83 min

Režie:

Sid Bennett

Scénář:

Sid Bennett

Kamera:

Tom Pridham
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  odpad!

  Masakr je správné slovo! Tohle byl opravdový masakr hodný těch nejodvážnějších jedinců! Kdo tohle zvládnul dokoukat celé, má opravdu hodně silný žaludek. Pokud bych se měl vyjádřit k příběhu, tak ten je nulový, nelogický a nesmyslný. Raptoři, kteří ve skutečném Jurském parku plivali jed a spolehlivě likvidovali vše živé, tady nahrazovali domácí mazlíčky a plnili roli "raptor, nejlepší přítel člověka" Osazenstvo se tady směle likvidovalo mezi sebou a míním tím tu lidskou část a celé to působilo, jako dílko natáčené slaboduchým štábem totálních magorů. Pokud čekáte akci, tak se dočkáte polystyrénových balvanů a záběrů odpovídajících zapnuté kameře, hozené ze skály dolů. Prostě odpadovka s hvězdičkou, třikrát podtržená!(30.1.2016)

 • JohnMiller
  **

  To som sa zase nechal nachytať.. Je to absolútne klišoidný found footage. ničím neoriginálny ktorému sa dá vyčítať nereálnosť viac ako hociktorému zombie hororu ktorý sa berie vážne. Celí čas sa to hralo na vážny dokument s dvadsiatimi kamerami ktoré boli neustále ON AIR. čo ma štvalo popri nelogickom správaní charakterov boli hrozne odfláknuté efekty na to že je dokonca samotný režisér expert na CGI to bola slabota. Ale nebojte sa filtre sú tam nas()ané jedna báseň. Jediné čo tu stojí za to je jedna slušná lakačka. Holt tajomná vodná hĺbka plná neznámych stvorení je vždy hrôzostrašná..1,5*.(15.3.2014)

 • vanadium
  ***

  Klišovitá kaše, ale když se na to člověk snaží dívat optikou malého kluka, který má rád dinosaury, je možné tomu dát i ty tři hvězdičky. Mnohé vážně míněné scény ("Liz is gone" atd.) vyzněly směšně či trapně či obojí. Ale kryptozvířata byla ztvárněna působivě. Potěšila i hejna kongamat. A že tam nelítají střeva vzduchem a nejvíc krve jde vidět na škrábanci na obličeji, což někteří považují za negativum? To já považuju naopak za pozitivum - nejsem zvrácenec abych se na filmy díval kvůli těmto scénám, navíc je díky absenci úchylných scén ala "játra se rozplácnou přímo do kamery" tento film vhodný i pro menší diváky, kteří jsou patrně cílovou skupinou.(3.3.2014)

 • MartinezZ
  *

  K tomuhle lze říct jen jedno: Natočte to béčko znovu a normálně, na tahle footage videa se nedá koukat. Kdybych to věděl dopředu, vyhnul bych se obloukem. ~~~ 0,5* za nápad a těch pár efektů.(27.10.2012)

 • Fiftis
  *

  Disnosaurov by som spočítal na prstoch jednej ruky a v polovici sa to zmení z dobrodružnej cesty o dinosauroch na survival bez dinosaurov s jedným pomäteným bláznom čo sa zmení na zabijaka. Navyše počas celého filmu nakrúca "živá" kamera a preto pri utekaní vidno len šmuhy a chaos. Ak čakáte, horor, dinosaurov, sexy ženy alebo Jurský Park trochu inak, tak čakáte zbytočne.(11.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace