poster

Jurský masakr

 • Velká Británie

  Dinosaur Project, The

Dobrodružný / Sci-Fi

Velká Británie, 2012, 83 min

Režie:

Sid Bennett

Scénář:

Sid Bennett

Kamera:

Tom Pridham
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,408,000▐ na také béčko to celkom ušlo, triky, príbeh, dobrodružstvo a zábavnosť boli v pohode, iné podobné projekty dopadli ďaleko horšie /50%/(23.12.2014)

 • Pilda17
  ***

  Filmy s dinosaury jsou hrozně nevyužité téma, a proto jsem se celkem těšil. Jde sice o ohranou found footage v této době, ale podle mého jedna z těch lepších. Zápletka není nějak moc záživná, prostředí je průměrné a herecké výkony neurazí. Dinosauři se párkrát objeví a to si divák přeje. Zpracování bylo docela dobré, takže s tím problém nebyl. Jelikož je dinosauří téma nevyužité, tak jako divák tohoto druhu nemůžu být zklamán. Po Jurským Parku nebylo nic, což dokazuje své. Na nízkorozpočtovou záležitost slušná podívaná. Od teď budu doufat v nějaký trhák o dinosaurech s daleko vyšším rozpočtem, ale bůh ví kdy se dočkám.. 6/10 = 60%(30.9.2012)

 • corpsy
  ***

  Ďalší nelogický found footage snímok, ktorý po všetkých tých duchoch, zombie a iných monštrách, vsadil na tie, ktoré tu niekedy skutočne pobehovali. A nešlo sa na to zle. Príbeh začínal byť pútavý a ja osobne všetky tie Stratené svety milujem. Lenže. Lenže, kúzlo nikdy netrvá večne ( teda aspoň pri väčšine filmových produkcií ) a s ubiehajúcimi minútami film padá do nezáživnosti a vzniká z toho akýsi prečudesný guláš. Poviem to zas, nie prvý ani posledný krát, ale niektoré príbehy proste treba natočiť klasickou formou.(20.4.2016)

 • Wacoslav1
  *

  Found footage z dinosaury? Já žasnu jaký kraviny se dají ještě vymyslet. Občas sranda jinak celkem bída.20%(17.1.2015)

 • Khumbac
  **

  Ale ale, to jsem neudělal dobře. Ach jo, ty efekty - To už je mám lepší v mobilu s aplikací FX-GURU :-( A nejlepší na tom je, že čtu Crichtonův Jurský park...a pustím si tudle srágorovinu. Pche.(25.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace