Kurýr expres

Coursier

Kuriér

Akční / Komedie / Krimi

Francie, 2010, 90 min

Doručovatel zásilek se nechtěnou náhodou zaplete se zločinem. Šílená francouzská komedie. ( Hodnocení: 5/10 )(17.5.2012)

Místy i velice vtipné. Bezstarostná jízda ve stylu Taxi série.(5.9.2011)

Trochu sem doufal podle traileru,že by se film mohl alespoň zčásti podobat filmům Kurýr s J.Stathamem,ale hovno.Ne,že by to byla úplná pitomina,ale pravda je taková,že po půlce filmu už to začne nudit.Přítelkyně hlavního týpka je kravka upištěná,a když film skončí,nic nezůstane.Bessone,už začni pracovat na něčem na úrovni,tohle je hodně beztvarý.50%.(27.6.2011)

• Hollohlaway

Nenáročná, celkem svižná akčně humorná záležitost. Bohužel je to trochu zmatené a i když Frantíci mají praxi v úžasně trhlých komediích, tady je to tak nějak špatně podáno či co, prostě mě to horko těžko drželo pozornost. Vyhlíží to jako mix všech těch Kurýrů, Taxi atd, ale bere si z nich jen málo. Ale pár světlých okamžiků to mělo, a člověk, nečeká-li mnoho, se celkem zabaví. Za suprovou scénu se sešívačkama to minimálně dvě hvězdy má.(20.2.2012)

Bylo to francouzské a bylo to bláznivé. Tyto dvě kombinace mám moc ráda, když se povedou. Od začátku bylo jasné, jakým směrem se celá komedie bude ubírat. Vůbec mi to nevadilo. Potřebovala jsem si propláchnout mozkové závity a Sam se svým skútrem k tomu posloužil naprosto přesně.(13.4.2015)