• Johnny.ARN
  **

  Do TV dobré. Prekombinované, zamotané, s málo vtipnými momentmi. Zato s peknou Denis a Mercedesom, ako hlavným sponzorom. Besson stratil dych. 2 z 5(25.1.2015)

 • Fr
  ***

  “ZÁSILKY EXPRES – NULOVÝ STRES“....... /// Kurýr, ten těžkej život má. Třeba takovej Sam: střílejí po něm, zmlátili ho, unesli jeho holku, byl ve vězení (musel vzít svýho tátu jako rukojmí) a celou dobu jezdí Paříží s psychopatama za zády. Je ve stresu, stejně jako jeho přítelkyně (a její rodina), ve stresu jsou i gangsteři a brzy (snad) i policajti. ...Ale jo, má to tempo, občas je to i vtipný, ale taky tu je hodně ,,věřte – nevěřte“ s trapnými pokusy (o humor, příběh...) což se dá vydržet i díky kolumbijský krásce. Nenáročná zábava, klidně pro všechny doma. 3a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, jakou výhodu má ženská s citlivými orgány. 2.) FedEx zla? Neznám! /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ *(27.10.2011)

 • bourec
  ***

  Trochu sem doufal podle traileru,že by se film mohl alespoň zčásti podobat filmům Kurýr s J.Stathamem,ale hovno.Ne,že by to byla úplná pitomina,ale pravda je taková,že po půlce filmu už to začne nudit.Přítelkyně hlavního týpka je kravka upištěná,a když film skončí,nic nezůstane.Bessone,už začni pracovat na něčem na úrovni,tohle je hodně beztvarý.50%.(27.6.2011)

 • Herráček
  ***

  Besson se nezapře... Nemyslet, překousnout spoustu otravných postav a stupidit ve scénáři... Lehce to vyvážit odsýpajícím tempem a máme něco, po čem se dá při dlouhých zimních večerech sáhnout vcelku bez výčitek jako po předkrmu...(27.2.2012)

 • Ded@M@tes
  ***

  Doručovatel zásilek se nechtěnou náhodou zaplete se zločinem. Šílená francouzská komedie. ( Hodnocení: 5/10 )(17.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace