• Johnny.ARN
  **

  Do TV dobré. Prekombinované, zamotané, s málo vtipnými momentmi. Zato s peknou Denis a Mercedesom, ako hlavným sponzorom. Besson stratil dych. 2 z 5(25.1.2015)

 • Ded@M@tes
  ***

  Doručovatel zásilek se nechtěnou náhodou zaplete se zločinem. Šílená francouzská komedie. ( Hodnocení: 5/10 )(17.5.2012)

 • Herráček
  ***

  Besson se nezapře... Nemyslet, překousnout spoustu otravných postav a stupidit ve scénáři... Lehce to vyvážit odsýpajícím tempem a máme něco, po čem se dá při dlouhých zimních večerech sáhnout vcelku bez výčitek jako po předkrmu...(27.2.2012)

 • Fr
  ***

  “ZÁSILKY EXPRES – NULOVÝ STRES“....... /// Kurýr, ten těžkej život má. Třeba takovej Sam: střílejí po něm, zmlátili ho, unesli jeho holku, byl ve vězení (musel vzít svýho tátu jako rukojmí) a celou dobu jezdí Paříží s psychopatama za zády. Je ve stresu, stejně jako jeho přítelkyně (a její rodina), ve stresu jsou i gangsteři a brzy (snad) i policajti. ...Ale jo, má to tempo, občas je to i vtipný, ale taky tu je hodně ,,věřte – nevěřte“ s trapnými pokusy (o humor, příběh...) což se dá vydržet i díky kolumbijský krásce. Nenáročná zábava, klidně pro všechny doma. 3a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, jakou výhodu má ženská s citlivými orgány. 2.) FedEx zla? Neznám! /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ *(27.10.2011)

 • LudeCZek
  ***

  Né tak bláznivá francouzská akční komedie, opravdu dobré pokračování Taxi . Není trapná jek některé podobné komedie z Francie a nenudí ani chvíli. 3,5*(10.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace