Né tak bláznivá francouzská akční komedie, opravdu dobré pokračování Taxi . Není trapná jek některé podobné komedie z Francie a nenudí ani chvíli. 3,5*(10.7.2011)

• Terva

Deset minut a už jsem zhrozen. Scéna z dortem v kufru je strašná a trapná. CITÁT - Co jsem vám udělal, že mi to děláte ??...... Dokoukal jsem to, ale beru to jako ztrátu času.(26.3.2012)

Trochu sem doufal podle traileru,že by se film mohl alespoň zčásti podobat filmům Kurýr s J.Stathamem,ale hovno.Ne,že by to byla úplná pitomina,ale pravda je taková,že po půlce filmu už to začne nudit.Přítelkyně hlavního týpka je kravka upištěná,a když film skončí,nic nezůstane.Bessone,už začni pracovat na něčem na úrovni,tohle je hodně beztvarý.50%.(27.6.2011)

Klasická Bessonovka! Nepřemýšlet to je motto filmu. Je tu poslíček co se náhodou zaplete do obchodu s uměním. Honičky, akce, komické scény a jedna sakra sexy agentka.(30.7.2011)

Místy i velice vtipné. Bezstarostná jízda ve stylu Taxi série.(5.9.2011)