Kurýr expres

Kuriér

Akční / Komedie / Krimi

Francie, 2010, 90 min

• Jara.Cimrman.jr

Tradiční bessonovská rychlost tentokrát nedokázala přesprintovat přemrštěnou nesmyslnost snímku, ale nabídla mým očím pohled na slečnu, která má potenciál způsobit mi v noci nějaký ten „mokrý sen". Proto za Catalinu Denis doručuji snímku druhou hvězdu a těším se na další setkání.(24.8.2012)

Povedená akčnější komedie se vším všudy. Hudba výborná, scénky super a zábava taky ušla. Nebyla chvilka, kdy bych se nudil. 70%(22.6.2011)

Ničím neprekvapí....ale celkom príjemne sa dá pri sledovaní snímku "expresne" zrelaxovať. Inými slovami nenáročné bláznivo-akčné povyrazenie...na jedno víkendové poludnie. **/***(16.6.2011)

Né tak bláznivá francouzská akční komedie, opravdu dobré pokračování Taxi . Není trapná jek některé podobné komedie z Francie a nenudí ani chvíli. 3,5*(10.7.2011)

Klasická Bessonovka! Nepřemýšlet to je motto filmu. Je tu poslíček co se náhodou zaplete do obchodu s uměním. Honičky, akce, komické scény a jedna sakra sexy agentka.(30.7.2011)