Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál)

Looney Tunes Show, The

Zajac Bugs a káčer Duffy

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 26x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

"Avian Aerodynamicus vs. Canis Idioticus" ja by som to teda svojim deťom nepustila. A ani iným deťom. Ale pre mňa je to na zasmiatie perfektné.(15.1.2016)

A tohle je ten další důvod, proč jsem s bratrem jako malej kluk trčel od časného rána přilepený k bedně.(5.4.2013)

Fajna seria animovanych grotesiek o zajacovi menom Buggs a kacerovi Daffy -m. Kvalitna podivana, na ktoru sa vzdy rad a znovu kuknem. 86 %(3.4.2013)

Kdo má rád toho pošahaného kačera a ještě pošahanějšího Bugse Bunnyho, bude se bavit. Mě to přišlo po půl hodině jako opakující se nuda.(11.6.2013)

Novy Looney toones. Dospelejsi, vyzretejsi a vtipnejsia. Situacna komika je rovnako kvalitna ako kecy na okolo. Mohol to byt prepadak a hanba, no nastastie je to top!(23.10.2015)

Ano, nová doba si žádá novou animaci, ale nechápu proč to neudělali takhle http://www.youtube.com/watch?v=gsOEEzWLia8 tohle video už je skoro reál a je to boží. Taky mě to mrzí.(4.8.2012)

• unclejack

Looney Tunes rozvedení do seriálu sice prinášajú staré známe postavy, ale inak sa bavíme len o napodobenine toho, čo bývalo kedysi klasikou televíznej animovanej zábavy. V rámci seriálov pre deti ide ešte stále o nadpriemer - moje hodnotenie značne zráža otrasný slovenský dabing, ktorým seriál počastovali na Dajte - ale dva metre do vzduchu z neho skákať jednoducho nebudem. Zatiaľ ho beriem ako ekvivalent napr. k Tom and Jerry Kids. Aha, a ešte niečo - 3d kojot Vilda a pták Rychlík? To má byť čo za vtip???(26.7.2014)

Nové díly klasických animáků. Překvapivě docela dobré, škoda jen té ohyzdné animace, jež postrádá původní ručně kreslený šmrnc.(3.6.2015)

Příběhy Bugse a Daffyho jsou vtipné jako bývaly, ale hudební vycpávky a 3D road runner se tam prostě nehodí... Ale čtyři hvězdy si tento pořad určitě zaslouží ;-)(2.3.2012)

Kreslena klasika! 90%(4.2.2014)

Proti nové animaci nic nemám, nicméně mě mrzí, že nejde o klasické animované grotesky se známými hrdiny z Looney Tunes, bohužel. Ale to nevadí, přesto naši známí hrdinové hláškují ostošest a kupodivu jim to i docela jde. Jediné, co mi však nesedí, je kupříkladu život Duffyho a Buggse v americkém domě někde na předměstí L.A. (kecám, vůbec nevím, kde ti dva žijí, ale vypadá to tak), hrdinové se vozí v autech a telefonují mobilními telefony, tudíž jsou všichni tak nějak vytrženi ze svého "přirozeného" prostředí, a to je věc, kterou jaksi nedokážu překousnout. Chápu ale, že to je produkt určený spíše menším dětem.(6.8.2011)