Den otců (festivalový název)

Father's Day

Akční / Komedie / Horor

USA / Kanada, 2011, 99 min

• EvilPhoEniX

Nic Moc.. Nic Moc.. Celou dobu film doprovází Zajímavá Hudba.. Film má Old Schoolovéj Look.. Film nemá ani Hlavu ani patu.. Působí silně Amatérsky! Ale to Goore! To se jim celkem Povedlo! ŠPína, Hnus, Buzeranti, Ocas všude Kolem! Táta byl Správnej Uchyl! Připomínal mi herce z Mum and Dad! Opravdu Ujetost, Šílenost Největšího Kalibru! Ačkoli jsem se při filmu Nudil, hlavně když jsem si myslel, že už je Konec a ono do konce zbývalo ještě 20 Minut! Konec se rozdělil na Peklo a Nebe.. kde v Nebi Vládl Dědek v Kvádru(údajně Bůh) v Pekle vládl Ohyzdný 3metrový dvoutunový Mutant! Místy se mi dělalo vážně špatně.. Řezání, Píchání injekcí do Žaludu.. Blé!(15.8.2012)

• J*A*S*M

Pro me očistec, ale fanoušci Tromy by asi měli být spokojení, ačkoli je Father's Day oproti starším tromáckým kouskům (které jsem viděl) podstatně méně fekální a vulgárně komediální.(27.1.2012)

• SeBig

Amy Groening byla v tomto filmu naprosto k sežrání!! Jinak co se týče filmu, nehorázná nechuťárna, že i já jsem zavíral oči u některých scénách, a to už je co říct, když vydržím hodně, ale tohle je vážně opravdu trochu přes čáru. Příběh kravina, nudné dialogy, ale některé scény opravdu rozesmáli za tu jednu hvězdu a tu druhou za Amy.(24.3.2013)

• S.Quentin QUALE

Jedna hvězda za to, že je to pořád lepší, než jít do kostela....(31.10.2012)

Nudné, klišoidní romantické drama bez špetky invence. Vše již bylo viděno dříve, pustit se do experimentů neměli tvůrci odvahu. Zápletka je postavena na klasické kostře hollywoodských filmů masové spotřeby, jakých oko divákovo spatřilo již tuny. A nebo si dělám prdel..... Bude to znít odvážně, ale ku přidělění vyššího počtu pěticípích mi chyběla větší porce ujetosti. Humor se tam semo tamo proplíží, úchylné by to vcelku i bylo, ovšem mezi mé kultovní píčárny se tento biják bohužel asi nezařadí. Ale Ahab, ohozený do kurvího oblečku, s pudrem a růží nanesenými na plnovous a s nalepeným papírovým okem přes černou pásku potěšil jako již dlouho nic. Z čehož můžete odvodit, jak veselý a spokojený život žiji.(21.8.2012)