Den otců (festivalový název)

Father's Day

Akční / Komedie / Horor

USA / Kanada, 2011, 99 min

• EvilPhoEniX

Nic Moc.. Nic Moc.. Celou dobu film doprovází Zajímavá Hudba.. Film má Old Schoolovéj Look.. Film nemá ani Hlavu ani patu.. Působí silně Amatérsky! Ale to Goore! To se jim celkem Povedlo! ŠPína, Hnus, Buzeranti, Ocas všude Kolem! Táta byl Správnej Uchyl! Připomínal mi herce z Mum and Dad! Opravdu Ujetost, Šílenost Největšího Kalibru! Ačkoli jsem se při filmu Nudil, hlavně když jsem si myslel, že už je Konec a ono do konce zbývalo ještě 20 Minut! Konec se rozdělil na Peklo a Nebe.. kde v Nebi Vládl Dědek v Kvádru(údajně Bůh) v Pekle vládl Ohyzdný 3metrový dvoutunový Mutant! Místy se mi dělalo vážně špatně.. Řezání, Píchání injekcí do Žaludu.. Blé!(15.8.2012)

• bestlama

Ukousnutí penisu, řezání do žaludu na penisu ... takové věci moc často nenajdete ve filmu. Tak aspoň něco, než se to zvrhne v digitální peklovinu! Takové zklamání jsem opravdu nečekal.(15.8.2012)

• ConanVJ

Tak tenhle film mě fakt ničím nenadchnul a musím říct, že to byla pro mě sračka. Koukám na všechno možný, ale tohle fakt ne. Za mě čistej ODPAD :)(22.8.2012)

• *CARNIFEX*

Od poslednej z mnoha vrážd tradujúcich sa v "Deň Otcov", ktoré spáchal šialený vrah Kryštof Mrťák, ubehlo takmer 30 rokov. Keď sa opätovne objaví totožne zmrzačené telo jednej z hláv rodín, miestny farár O'Flynn nadobúda presvedčenie, že je zapotreby privolať pomoc zo samotného pekla, pánovho služobníka na diabolskú prácu, Ahaba. Jeho neľahkú úlohu mu však komplikuje ochrana mladšej sestry, ktorá je striptérkou v neďalekej diere pre stroskotancov. Podarí sa mu napriek komplikáciám splniť svoju úlohu? Až na gore, ktoré je občasne zasadené do pár úchylných pasáží, ide tento amatérsky nezmysel úplne mimo mňa. Nebavilo, nebaví a ani baviť nebude, lebo predsa len, LEN zobrazenie násilia ešte nezaručuje úspech - 50%.(16.9.2015)

• AppleCore

Po deseti letech film, kterej jsem musel vypnut dřív, než skončil (a to obvykle dokoukám kde jakou sračku).(9.4.2012)