poster

Den otců (festivalový název)

 • USA

  Father's Day

Akční / Komedie / Horor

USA / Kanada, 2011, 99 min

 • S.Quentin QUALE
  *

  Jedna hvězda za to, že je to pořád lepší, než jít do kostela....(31.10.2012)

 • ConanVJ
  odpad!

  Tak tenhle film mě fakt ničím nenadchnul a musím říct, že to byla pro mě sračka. Koukám na všechno možný, ale tohle fakt ne. Za mě čistej ODPAD :)(22.8.2012)

 • AppleCore
  odpad!

  Po deseti letech film, kterej jsem musel vypnut dřív, než skončil (a to obvykle dokoukám kde jakou sračku).(9.4.2012)

 • J*A*S*M
  *

  Pro me očistec, ale fanoušci Tromy by asi měli být spokojení, ačkoli je Father's Day oproti starším tromáckým kouskům (které jsem viděl) podstatně méně fekální a vulgárně komediální.(27.1.2012)

 • kulyk
  ***

  Nudné, klišoidní romantické drama bez špetky invence. Vše již bylo viděno dříve, pustit se do experimentů neměli tvůrci odvahu. Zápletka je postavena na klasické kostře hollywoodských filmů masové spotřeby, jakých oko divákovo spatřilo již tuny. A nebo si dělám prdel..... Bude to znít odvážně, ale ku přidělění vyššího počtu pěticípích mi chyběla větší porce ujetosti. Humor se tam semo tamo proplíží, úchylné by to vcelku i bylo, ovšem mezi mé kultovní píčárny se tento biják bohužel asi nezařadí. Ale Ahab, ohozený do kurvího oblečku, s pudrem a růží nanesenými na plnovous a s nalepeným papírovým okem přes černou pásku potěšil jako již dlouho nic. Z čehož můžete odvodit, jak veselý a spokojený život žiji.(21.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace