Den otců (festivalový název)

Father's Day

Akční / Komedie / Horor

USA / Kanada, 2011, 99 min

• bestlama

Ukousnutí penisu, řezání do žaludu na penisu ... takové věci moc často nenajdete ve filmu. Tak aspoň něco, než se to zvrhne v digitální peklovinu! Takové zklamání jsem opravdu nečekal.(15.8.2012)

Na TROMU je to takový nezvyklý ... Vlastně řekl bych paradoxně až moc profesionálně udělaný. Skvělej vizual, grindovej look, špičkový gore, ale taky mraky nezáživných keců, hlavně totálně zbytečně přemrštěná stopáž, málo vtipů, kterým bych se zasmál (mazec je tedy závěr - peklo vs nebe a KDO je vlastně Bůh a Ďábel!!!). Některý záběry jsou fakt hustý a jako by vypadly z nějakých serioznějších, hodně drsných flicků... Samozřejmě spousta krve, rozmašírovanejch těl, hlav, kozyčky, nahý holky atd. ... Jenže prostě při té dlouhé stopáži to zaniká a dostavuje se nuda, což je u Tromáckýho kousku hodně nezvyklý ... Ale jako fajn kousek, to určitě ...(28.1.2012)

Pozitivní konstruktivní satira na téma tátomrd.(15.8.2012)

Nudné, klišoidní romantické drama bez špetky invence. Vše již bylo viděno dříve, pustit se do experimentů neměli tvůrci odvahu. Zápletka je postavena na klasické kostře hollywoodských filmů masové spotřeby, jakých oko divákovo spatřilo již tuny. A nebo si dělám prdel..... Bude to znít odvážně, ale ku přidělění vyššího počtu pěticípích mi chyběla větší porce ujetosti. Humor se tam semo tamo proplíží, úchylné by to vcelku i bylo, ovšem mezi mé kultovní píčárny se tento biják bohužel asi nezařadí. Ale Ahab, ohozený do kurvího oblečku, s pudrem a růží nanesenými na plnovous a s nalepeným papírovým okem přes černou pásku potěšil jako již dlouho nic. Z čehož můžete odvodit, jak veselý a spokojený život žiji.(21.8.2012)

• ConanVJ

Tak tenhle film mě fakt ničím nenadchnul a musím říct, že to byla pro mě sračka. Koukám na všechno možný, ale tohle fakt ne. Za mě čistej ODPAD :)(22.8.2012)

• - Verze filmu vydaná na Blu-ray je přibližně o dvě minuty kratší než verze původně promítaná na filmových festivalech, včetně Festivalu otrlého diváka. Z důvodu dosažení plynulejšího tempa filmu byla vystřižena řada, zpravidla pouze několikavteřinových záběrů či kratičkých sekvencí. (JFL)