poster

Den otců (festivalový název)

 • USA

  Father's Day

Akční / Komedie / Horor

USA / Kanada, 2011, 99 min

 • *CARNIFEX*
  **

  Od poslednej z mnoha vrážd tradujúcich sa v "Deň Otcov", ktoré spáchal šialený vrah Kryštof Mrťák, ubehlo takmer 30 rokov. Keď sa opätovne objaví totožne zmrzačené telo jednej z hláv rodín, miestny farár O'Flynn nadobúda presvedčenie, že je zapotreby privolať pomoc zo samotného pekla, pánovho služobníka na diabolskú prácu, Ahaba. Jeho neľahkú úlohu mu však komplikuje ochrana mladšej sestry, ktorá je striptérkou v neďalekej diere pre stroskotancov. Podarí sa mu napriek komplikáciám splniť svoju úlohu? Až na gore, ktoré je občasne zasadené do pár úchylných pasáží, ide tento amatérsky nezmysel úplne mimo mňa. Nebavilo, nebaví a ani baviť nebude, lebo predsa len, LEN zobrazenie násilia ešte nezaručuje úspech - 50%.(16.9.2015)

 • PetrPan
  *****

  Pozitivní konstruktivní satira na téma tátomrd.(15.8.2012)

 • J*A*S*M
  *

  Pro me očistec, ale fanoušci Tromy by asi měli být spokojení, ačkoli je Father's Day oproti starším tromáckým kouskům (které jsem viděl) podstatně méně fekální a vulgárně komediální.(27.1.2012)

 • ConanVJ
  odpad!

  Tak tenhle film mě fakt ničím nenadchnul a musím říct, že to byla pro mě sračka. Koukám na všechno možný, ale tohle fakt ne. Za mě čistej ODPAD :)(22.8.2012)

 • bestlama
  *

  Ukousnutí penisu, řezání do žaludu na penisu ... takové věci moc často nenajdete ve filmu. Tak aspoň něco, než se to zvrhne v digitální peklovinu! Takové zklamání jsem opravdu nečekal.(15.8.2012)

 • - Verze filmu vydaná na Blu-ray je přibližně o dvě minuty kratší než verze původně promítaná na filmových festivalech, včetně Festivalu otrlého diváka. Z důvodu dosažení plynulejšího tempa filmu byla vystřižena řada, zpravidla pouze několikavteřinových záběrů či kratičkých sekvencí. (JFL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace