poster

Den otců (festivalový název)

 • USA

  Father's Day

Akční / Komedie / Horor

USA / Kanada, 2011, 99 min

 • ricci.s
  *****

  Nie je tu veľmi čo komentovať, pretože stačí si pozrieť trailer a všetko je jasné. Proste typická Troma, plná krvi, úchylností a ďalších zverstiev, pre fanúšikov týchto filmov povinnosť. Je to vtipné, je to morbídne. Ja som sa bavil od začiatku do konca, a to ani nie som na takéto filmy nejako extra zameraný. Spolu s Night of the Chicken Dead - THE BEST!(27.1.2012)

 • topr harley
  *****

  Jedinečný film, kterému nelze nic vytknout a proto musím dát plný počet. Srdce každého pravého filmového fanouška zaplesá radostí hned v úvodních minutách filmu. Ve snímku můžeme najít téměř cokoli, přesahuje do několika žánrů a vymyká se běžným lidským hodnotám. Objevuje se zde příběh pomsty, lásky, víry a mnoho dalšího. Den otců se klade za úkol zaujmout i náročnějšího diváka, když nám citlivě předkládá rodinné a morální hodnoty a učí nás být lepším člověkem. Proto Den otců doporučuji hlavně rodinám s dětmi a projekci v širším rodinném kruhu.(7.8.2012)

 • bestlama
  *

  Ukousnutí penisu, řezání do žaludu na penisu ... takové věci moc často nenajdete ve filmu. Tak aspoň něco, než se to zvrhne v digitální peklovinu! Takové zklamání jsem opravdu nečekal.(15.8.2012)

 • PetrPan
  *****

  Pozitivní konstruktivní satira na téma tátomrd.(15.8.2012)

 • J*A*S*M
  *

  Pro me očistec, ale fanoušci Tromy by asi měli být spokojení, ačkoli je Father's Day oproti starším tromáckým kouskům (které jsem viděl) podstatně méně fekální a vulgárně komediální.(27.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace