poster

Den otců (festivalový název)

 • USA

  Father's Day

Akční / Komedie / Horor

USA / Kanada, 2011, 99 min

 • kulyk
  ***

  Nudné, klišoidní romantické drama bez špetky invence. Vše již bylo viděno dříve, pustit se do experimentů neměli tvůrci odvahu. Zápletka je postavena na klasické kostře hollywoodských filmů masové spotřeby, jakých oko divákovo spatřilo již tuny. A nebo si dělám prdel..... Bude to znít odvážně, ale ku přidělění vyššího počtu pěticípích mi chyběla větší porce ujetosti. Humor se tam semo tamo proplíží, úchylné by to vcelku i bylo, ovšem mezi mé kultovní píčárny se tento biják bohužel asi nezařadí. Ale Ahab, ohozený do kurvího oblečku, s pudrem a růží nanesenými na plnovous a s nalepeným papírovým okem přes černou pásku potěšil jako již dlouho nic. Z čehož můžete odvodit, jak veselý a spokojený život žiji.(21.8.2012)

 • verbal
  *****

  Nekorunovaná královna žumpoidní filmařiny otevřela svou hnijící náruč a citlivému divákovi úplně stačí, jen tak se prostě přivinout k té hromadě vyhřezlých, krvavých střev a tělních tekutin a nechat se láskyplně kolébat na vlnách sofistikované perverze a prvotřídních úchyláren. Dokonale vybroušený diamant zaschlého hnisu, hoven, žluči a krve z natržených rekt, který prostě musí každému něžnému, empatickému, romantickému a převzdělanému metrosexuálovi rozbušit srdíčko a přinutit jej plakat nadšením. A navíc, neopětkujte to, když v tom hrajete vraha!(8.8.2012)

 • J*A*S*M
  *

  Pro me očistec, ale fanoušci Tromy by asi měli být spokojení, ačkoli je Father's Day oproti starším tromáckým kouskům (které jsem viděl) podstatně méně fekální a vulgárně komediální.(27.1.2012)

 • ricci.s
  *****

  Nie je tu veľmi čo komentovať, pretože stačí si pozrieť trailer a všetko je jasné. Proste typická Troma, plná krvi, úchylností a ďalších zverstiev, pre fanúšikov týchto filmov povinnosť. Je to vtipné, je to morbídne. Ja som sa bavil od začiatku do konca, a to ani nie som na takéto filmy nejako extra zameraný. Spolu s Night of the Chicken Dead - THE BEST!(27.1.2012)

 • topr harley
  *****

  Jedinečný film, kterému nelze nic vytknout a proto musím dát plný počet. Srdce každého pravého filmového fanouška zaplesá radostí hned v úvodních minutách filmu. Ve snímku můžeme najít téměř cokoli, přesahuje do několika žánrů a vymyká se běžným lidským hodnotám. Objevuje se zde příběh pomsty, lásky, víry a mnoho dalšího. Den otců se klade za úkol zaujmout i náročnějšího diváka, když nám citlivě předkládá rodinné a morální hodnoty a učí nás být lepším člověkem. Proto Den otců doporučuji hlavně rodinám s dětmi a projekci v širším rodinném kruhu.(7.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace