Štvanec

USA, 2013, 82 min

Miles Goodall

Produkce:

Peter Safran

Překvapení na to, jak si vede tu na čsfd. Paul Walker jako hlavní hvězda tohoto thrilleru, odehrávající se v JARu, proklouzne jako mastnota do situace, do které nikdo nechce vkročit. Zajimavostí je, že se dění odehrává po celou dobu v autě a jeho blízkém okolí, i kamery se nevzdálily od auta ani na krok. Zajimavé a chytlavé.(19.5.2014)

Walker za celou dobu skoro nevyleze z auta a v některých chvílích se chová jak úplnej debil. A to i na béčko. Jenomže marná sláva, ono se tam pořád něco děje a zvolená stopáž prakticky nedá člověku vydechnout. Místy to působí jako videohra, kdy sbíráte body za zdemolovaný padouchy a uražený dveře. Nemyslet a bavit se. 60%(12.4.2013)

• viperDavid

Chudáček Paul se nechal ukecat do takové hovadiny, kterou podtrhl naprosto otřesný český dabing. Měl mě varovat i český překlad názvu, ale ne já blb se na to musel podívat. Podprůměrný prý thriller, špatné hercké výkony, nedotaženej děj, hodně nedořešený a zbytečný 2*(30.1.2014)

• - Přibližně ve 12. minutě lze v autorádiu slyšet, jak se mluví o smrti českého miliardáře Luboše Měkoty, který zemřel 9. března 2013, přestože se film má odehrávát v roce 2011. (Doomedx)

• - Po vjezdu do myčky probĕhne nĕkolikrát po sobĕ použití saponátu bez jediného projetí kartáčové soustavy (Twyer)

• - Michael Woods (Paul Walker) nosí hodinky Skywatch All Black Chronograph. (dyfur)