poster

Sedm psychopatů

 • Velká Británie

  Seven Psychopaths

 • Slovensko

  Sedem psychopatov

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie, 2012, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ****

  Tváří se to jako "tarantinovka", ale vlastně to tak není a podobně jako V BRUGGÁCH to má značnou přidanou hodnotu v podobě emotivní kontextu zamaskovanýho brutálním balastem. Z jedné a té samé role Sama Rockwella už sem trochu unavenej, ale třeba Christopher Walken vládne.(25.4.2013)

 • Lima
  *

  Nikdo v současnosti nepíše tak blbé dialogy a tak blbé scénáře, jako Martin McDonagh. Je to ještě hloupější, absurdnější (v tom negativním slova smyslu) a bezradnější, než ´V Bruggách´. Nevím, na co si ten chlapec hraje, ale s McDonaghem asi nadobro kamarádi nebudeme. Jestli tohle má být nějaký svěží, neokoukaný směr v současné moderní kinematografii, tak já, coby divák, nechci být jeho součástí. Zlatý Tarantino…..(18.1.2013)

 • D.Moore
  ****

  Martin McDonagh si na sebe předchozími snímky upletl obrovský bič a Sedm psychopatů se mu navzdory hvězdnému obsazení a slibnému námětu už tak nepovedlo. Naštěstí nevznikla vyloženě špatná věc, jenže člověk si stejně říká, že se to přece dalo natočit trochu jinak než vykrádáním Coenů a Tarantina. Film odsýpá i díky skvělému soundtracku, čas od času zazní fakt dobrý (většinou černočerný) fór... Jen škoda, že hlavní postava mi připadala úplně zbytečná a způsob, jakým ji Colin Farrell zahrál, mrtvolně mdlý. Tři a půl hvězdy nakonec zaokrouhluji nahoru právě za herce (Christophera Walkena a Sama Rockwella především) a za celou tu závěrečnou část v poušti (včetně epilogu), která byla vážně skvělá.__P.S. Většina scén, které mi v Sedmi psychopatech scházely, je na DVD mezi vystřiženými... Tak aspoň něco.(12.1.2014)

 • CrypzzXD
  **

  Máte-li v hlavě originální a správně trhlý nápad, ze kterého by šla vytřískat prvotřídní zábava a máte-li k dispozici takový casting (mimo Christophera Walkena, toho vážně nejsem schopen strávit v žádném filmu), je vážně nutné to takto promarnit? Ano, některé fórky skutečně pobavili (viz. "Ruce vzhůru!" a titulková scéna), ale většinu času se jedná o nudnou (ve chvíli podpálení auta jsem měl mžitky před očima, jelikož jsem věděl, že se z tý zatracený pouště hlavní hrdinové nedostanou do začátků titulků - neskutečně ubíjející!) a trapnou (scéna na hřbitově mi přišla více než směšná) slátaninu. Promarněný potenciál, velké zklamání... 40%(30.7.2013)

 • gogo76
  ***

  "Ra -ta-ta-ta, bum, bum, bum! Je v tom spústa emócií..." V časopise Cinema vyšla tomuto filmu slušná recenzia s prirovnaním k Tarantinovkám. To ma dosť navnadilo, ale výsledok ma celkom neuspokojil. Príbeh dokopy nič moc, ale tvári sa strašne cool. Je takmer isté, že po pár dňoch či týždňoch (ako kto) nebudete vedieť o čom to vlastne bolo. Snaha o drsnosť, čierny humor a nejakú tú "Tarantinovosť" je jasná, ale celý film je skôr zlepencom niekoľkých dobrých momentov i zopár drsnejších a nepredvídateľných. Kúzlo tej hry s postavami sa časom vytratí, pretože si na to divák rýchlo zvykne. Odstreliť staršiu dámu, či psa, podrezať si hrdlo ...za pár minút vám to bude pripadať normálne a psychopati vás už nemajú čím prekvapiť. Keď sa do filmu zažeriete priveľmi, tak sa z vás pravdepodobne stal ôsmy psychopat...60%.(26.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace