poster

Sedm psychopatů

 • Velká Británie

  Seven Psychopaths

 • Slovensko

  Sedem psychopatov

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie, 2012, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  **

  Sedm psychopatů. A osmým byl scénárista.(27.1.2013)

 • Lima
  *

  Nikdo v současnosti nepíše tak blbé dialogy a tak blbé scénáře, jako Martin McDonagh. Je to ještě hloupější, absurdnější (v tom negativním slova smyslu) a bezradnější, než ´V Bruggách´. Nevím, na co si ten chlapec hraje, ale s McDonaghem asi nadobro kamarádi nebudeme. Jestli tohle má být nějaký svěží, neokoukaný směr v současné moderní kinematografii, tak já, coby divák, nechci být jeho součástí. Zlatý Tarantino…..(18.1.2013)

 • xxmartinxx
  ****

  Velmi pohodové a hravé - to mám rád. I když originalita se nekoná (nezachází to dál než Altmanův Hráč) a novodobý kult taky ne, funguje to. Jako film do kina s kámoši nebo na párty víc než ideální.(14.11.2012)

 • CrypzzXD
  **

  Máte-li v hlavě originální a správně trhlý nápad, ze kterého by šla vytřískat prvotřídní zábava a máte-li k dispozici takový casting (mimo Christophera Walkena, toho vážně nejsem schopen strávit v žádném filmu), je vážně nutné to takto promarnit? Ano, některé fórky skutečně pobavili (viz. "Ruce vzhůru!" a titulková scéna), ale většinu času se jedná o nudnou (ve chvíli podpálení auta jsem měl mžitky před očima, jelikož jsem věděl, že se z tý zatracený pouště hlavní hrdinové nedostanou do začátků titulků - neskutečně ubíjející!) a trapnou (scéna na hřbitově mi přišla více než směšná) slátaninu. Promarněný potenciál, velké zklamání... 40%(30.7.2013)

 • KarelR
  ****

  Tvůrce skoroklasiky V Bruggách je zpátky a zase mu to šlape. Sedm psychopatů má minimálně stejně zábavné dialogy a potěší neposedným vývojem příběhu, v jádru filmu ale nebije srdíčko, které by vás donutilo se k jeho hrdinům vracet znovu a znovu. Mimoto si ale není moc na co si stěžovat, v rámci žánru tu nápaditější počin dlouho nebyl.(4.12.2012)

 • - V čase 47:22 v českém dabingu ve scéně, scéně kdy Marym (Colin Farrell) čtě deník psychopata, říká: "Zase sedím a pozoruji stíny, který vrhá sousedův stožár na můj trávník. Od 7 rána do sedmi večer, celých 11 hodin." Mezi sedmou ranní a sedmou večerní však uplnye 12 hodin. (LRyuzaki)

 • - Při rozhovoru v kině v čase 4:25 se na plátně objeví Takeshi Kitano. (LRyuzaki)

 • - Postava Charlieho (Woody Harrelson) si při návštěvě v nemocnici sedne do vozíčku a točí se v ní dokola. Harrelson měl stejnou scénu ve filmu Lid versus Larry Flynt (1996). (Rosaviva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace