poster

Pravá láska

 • Norsko

  Jørgen + Anne = sant

 • anglický

  Totally True Love

Rodinný / Mysteriózní

Norsko, 2011, 80 min

Režie:

Anne Sewitsky

Scénář:

Kamilla Krogsveen

Kamera:

Anna Myking
 • sochoking
  *****

  Parádna prča! Hlavne postavička malého Knuta, ktorého žiadna baba nechcela, bola veľmi zábavná s tými jeho hláškami. Pamätám tie časy, kedˇ som cestou do školy videl bielou kriedou načmárané na múre JS+ ZM=VL, tak som to odušu zmazával a prišiel neskoro kôli tomu na vyučovanie a nasratý, až mi bolo do plaču! Toto je neskutočne čisté, zábavné a jebové, že to snádˇ bolo určené skôr pre nás, starších, či už budúcich, plánujúcich, alebo už, rodičov. A je to ešte aj perfektne natočené!(7.1.2012)

 • pevico
  *****

  Jako bych se vrátil zpět do doby, kdy mi bylo deset..i já tehdy začal "chodit" se svou první láskou a řešili jsme v kolektivu tytéž problémy.. Velmi přesný, silný a čistý příběh, který pohladí po duši..(24.9.2013)

 • noriaki
  *****

  Hřejivá krása z jindy tak chladného Severu, která mě vrátila o hezkých pár let zpátky do doby mých prvních platonických lásek. Skandinávská kinematografie mě udivuje mnoha způsoby a jedním z nich jsou dětské herecké výkony. Tady jsou dost možná nejlepší co jsem měl čest vidět a pevně doufám, že z toho děvčata nevyrostou, protože předvedly absolutní parádu. To platí především pro dvojici nejlepších kamarádek, ale vcelku se dá říct, že nezklamal nikdo. Díky brilantně zahraným postavám emoce fungují a nevadil mi ani lehce naivní a předvídatelný scénář. Nic složitějšího jsem ostatně ani neočekával, přílišné dějové zvraty by v dětském příběhu působily nepatřičně. Nádherný film, kterému unikla moje topka za rok 2011 jen velice těsně.(23.12.2012)

 • miawallacova
  ***

  opravdu milý film. Scénka s televizí je prostě k sežrání!(18.12.2013)

 • Haniczka
  *****

  Naprosto nic se nedá vytknout! Vynikající dětské obsazení, svěží tempo, norská předměstská idylka, čas her a malin nezralých anebo už trošku zralých a červených, hlavně je správně napsat anglicky na tabuli a pak skončit ve spodním prádle před celou třídou. Prostě bezva a třikrát bezva!(24.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace