Pravá láska

Norsko, 2011, 80 min

Anne Sewitsky

Kamilla Krogsveen

Anna Myking

Parádna prča! Hlavne postavička malého Knuta, ktorého žiadna baba nechcela, bola veľmi zábavná s tými jeho hláškami. Pamätám tie časy, kedˇ som cestou do školy videl bielou kriedou načmárané na múre JS+ ZM=VL, tak som to odušu zmazával a prišiel neskoro kôli tomu na vyučovanie a nasratý, až mi bolo do plaču! Toto je neskutočne čisté, zábavné a jebové, že to snádˇ bolo určené skôr pre nás, starších, či už budúcich, plánujúcich, alebo už, rodičov. A je to ešte aj perfektne natočené!(7.1.2012)

Jako bych se vrátil zpět do doby, kdy mi bylo deset..i já tehdy začal "chodit" se svou první láskou a řešili jsme v kolektivu tytéž problémy.. Velmi přesný, silný a čistý příběh, který pohladí po duši..(24.9.2013)

Škandinávske rodinné filmy, nielenže pojednávajú o deťoch, ale dokážu sa naplno vžiť do ich psychiky a pozrieť sa tak na detský aj dospelácky svet úprimne a presvedčivo - ich vlastnými očami. To je dôvod prečo sú v rámci žánru najlepšie. Každý rodič by si ich mal povinne občas pozrieť, aby lepšie pochopil svoje ratolesti.(15.11.2011)

opravdu milý film. Scénka s televizí je prostě k sežrání!(18.12.2013)

Nevinné a milo naivné detské.....pekné.(5.6.2013)