Jeden svět nestačí

The World Is Not Enough

Jeden svet nestačí

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1999, 128 min

Celkem slušná bondovka, která je sice příjemnou podívanou, ale ničím nepřekvapí.(28.5.2005)

Sophie Marceau a Denise Richards jsou vážně HOT:). Pátá hvězdička v podstatě jenom za ně.(12.6.2008)

Spolu s "Die Another Day" moje asi jediná opravdu oblíbená bondovka.Scénář je chytře napsaný,Brosnan ve formě,Carlyle dost netypický záporák a Sophie Marceau plná překvapení.K tomu slušná akce a nejvíc sexy bondgirl v historii v podání Denise Richards.(28.1.2003)

mě osobně hodně pobavilo když zastřelil tu ženskou protože si o to řikala a navíc nebyla hezká. Ale jinak opět Bondovský nářez kde jsou vrtulníky s obří cirkulárkou a Robbie Coltrane se střílecí holí.(3.3.2005)

Supermanovsky naivné, kopec náhod a skratiek, na druhej strane žiarivé ženy, akcia a celkový svižný spád. Bonda mi tu pripomínalo už len to sako. 70%(28.8.2007)