poster

Jeden svět nestačí

 • Velká Británie

  The World Is Not Enough

 • Slovensko

  Jeden svet nestačí

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1999, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ****

  V TOP5 všech bondovek. Jako by byl scénář hlavnímu hrdinovi šitý na míru. Brosnan je právě tady nejvýraznější a nejcharizmatičtější. Možná za to může tuna sexistických poznámek a dvojsmyslů, ale funguje to jako dobře namazaný stroj. Doposud nejlepší akce a hlavně ukázkové tempo a fantastické bondgirls, které táhnou kupředu celý příběh. Málo která bondovka je tak pestrá a tak strhující jako právě tato. A především - díky chytré a bystré režii Apteda nestárne podobně, jako přetechnizované a pomalejší Tomorrow Never Dies. V podstatě krok do nového digitálního milénia. A krok věru sebevědomý.(26.5.2006)

 • Psema
  ***

  Vyhodit Carlylea, přepsat scénář a pak bych hodnotil mnohem výš. Carlyle totiž přehrává jak o život a vůbec se mu nedaří postavu prodat. Nenahání hrůzu ani chlad, který má napsaný ve scriptu. Prosťounký scénář s oklepaným zvratem musí zachraňovat slušná choreografie akčních scén a velmi dobrá režie. Mimochodem, Brosnan stárne strašně rychle.(4.3.2007)

 • novoten
  ****

  Proč nemohou Jamesovi zůstat obě holky? Zrovna tady jsem mu to přál snad nejvíc. Jak smyslná Sophie, tak téměř teenagerská odbornice Denise svádějí 007 každým svým gestem. Brosnan je navíc v té nejpohodovější formě. I přes poraněné rameno jezdí na člunu, na lyžích či na řetězech, hláškuje, ničí a v nezastavitelném tempu a příběhu plném zvratů si to náramně užívá.(18.8.2007)

 • Hal_Moore
  ****

  Tohle je skvělý film. Brosnan je skvělý. Renard je dost možná nejlepší Bondovský záporák všech dob. Ale mě nejvíce imponovala hlubší propracovanost postav a příběhu, ne příliš typické jevy pro Bondovky. Příběh je na Bondovku opravdu úžasný. Mám rád Dr.No, Goldfinger, Thunderball, Zlaté Oko, Zítřek nikdy neumírá, ale tohle miluju. Je to můj nejoblíbenější film o Jamesi Bondovi. Musím se na to kouknout ještě několikrát.(20.6.2005)

 • Galadriel
  ****

  Moje nejoblíbenější Bondovka s Brosnanem.(15.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace